ceturtdiena, 2018. gada 13. decembris

Par 2019.gada enerģijām

-->

Apzināti vēroju enerģētiskos procesus, kas notiek mūsos un uz planētas Zeme jau kopš 2012.gad. Tā
kā pati esmu izvēlējusies ļauties šiem kalniņiem un piedzīvot caur sevi, tad tas paver iespēju vērojot savas sajūtas, apkārt notiekošo un pieslēdzoties savam intuitīvajam kanālam, mēģināt iztulkot, aprakstīt vārdos ne tikai notiekošo, bet arī saskatīt kaut kādas likumsakarības un tendences.
Atskatoties atpakaļ, varu ļoti skaidri atcerēties, kādi procesi notika, piemēram 2013.gadā, kad purināja un tranformēja ne pajokam. Tiem, kas bija jau apzināti izvēlējušies sākt savu augšupejas, attīstības ceļu, spēcīgi cilājās un tīrījās vecās karmiskās programmas. Pie tam var atcerēties, kad procesi, galvenokārt, skāra mūsu iekšējo pasauli un, kad vairāk notika pārmaiņas fiziskajā realitātē.
2018.gads man paliks atmiņā, kā divu frekvenču līmeņu, divu dimensiju ļoti krasas atdalīšanās gads. Protams, ka katram ir sava realitāte un katrs atrodas savā vibrāciju līmenī, tomēr 2018.gads tā uzskatāmi sāka atdalīties divas dominantās frekvences un pēdējos trijos gada mēnešos tas jau ir tapis redzams teju katram no mums.

Par bāziskajām enerģijām, kas nāk no cipariem un planētu stāvokļiem jūs daudz dzirdēsiet attiecīgo speciālistu prognozēs.
Man daudzi jautā, vai es ticu astroloģijai un numeroloģijai, uz ko es atbildu, ka es zinu, ka šie parametri, kas mums katram doti bāziski, ir mūsu programmas. Programmas, kas dod raksturlielumus mūsu iemiesojumam,- gan potenciālus un iespējas, gan ierobežojumus. Sasniedzot noteiktu vibrāciju frekvenci, ko var saukt arī par gaismas caurlaidību, mums parādās spējas un iespējas mainīt savas programmas, radīt savu realitāti tādu, kādu izvēlamies. Tāpēc mūsu apzinātībai un nolūkam ir izšķiroša nozīme.

Līdzsvara atrašanas gads

Pēc divnieka šūpošanās, trijnieka enerģija nes līdzsvara meklējumus un iespēju to sasniegt. Notiek tas, ko mēs paši izvēlamies, par spīti tai nolemtībai, kurai mēs  ticējām pagātnē. Precīzāk sakot, mēs paši savu realitāti būvējam ar dievišķo enerģiju palīdzību un ar savu nolūku. Ar savu tiekšanos uz gaismu.
Trijnieka enerģijas nes sevī brīnišķīgas iespējas katram no mums. Tā ir iespēja iziet no nolemtības un nenoteiktības. No šaubām un no svārstībām. Daudzi no mums pēdējos gados nespēja atrast atbildes uz saviem jautājumiem un nezināja, ko gaidīt no nākotnes Nu lūk, šis nenoteiktības periods iet uz beigām.  Ja jūs nejutāt pamatu zem kājām, tagad jūs varat droši to meklēt. Ja nevarējāt atrast atbildes, tad tagad tās nāks vieglāk. Arī reālas iespējas ieraudzīt būs vieglāk, taču neviens šīs iespējas jūsu vietā nerealizēs, tās jādara būs pašiem.
Astrologi runā par Zelta gadu (Jupitera harmoniskā pozīcija), - tās ir tās enerģijas, kuras palīdzēs mums skaidrāk redzēt, mazāk baidīties, vieglāk pieņemt lēmumus un kustēties uz priekšu pārliecinošāk un drošāk.  Grūti un vēl grūtāk šajā gadā būs tikai tiem, kas neko nedarīs, nemainīs ne sevī, ne savā dzīvē.

Atvadīšanās no ilūzijām

Viens no garīgā ceļa aspektiem ir tas, ka mūs pastāvīgi atbrīvo no visa vecā, - domāšanas dogmām, uzskatiem, ego programmām un vienīgā atšķirība, ko jūtu, kā jau šogad iesākušos tendenci, ir tas, ka no ilūzijām mūsu atbrīvo tādā globālākā līmenī. Maskas krīt masveidā. 
Individuālajā līmenī tas notiek visu laiku.
Patiesība kļūs redzama visos līmeņos. Enerģijas atmaskos gan globālos melus par šo realitāti, gan politiķu maskas, gan atbrīvos mūs pašus no nepareiziem priekšstatiem par sevi un savu dzīvi. Ir jābūt gataviem, ka mūsu prāta izlolotie plāni var vienkārši nerealizēties, un pieņemam to kā tā jābūt.  Dzīve var mums sagādāt kaut ko daudz labāku, nekā mēs varējām sapņot vai plānot. Lūk šīs labākās iespējas var sevi parādīt nākamajā 2019.gadā.
Bet, lai tas notiktu, mums ir jāatlaiž visas savas gaidas. Jāatlaiž un jāatveras pārmaiņām. Pat, ja prāts pretojas un neredz, pa kādiem ceļiem šīs pārmaiņas varētu atnākt. Pasaule mainās pārāk ātri. Mēs nevaram paredzēt un sagatavoties laicīgi šīm pārmaiņām, tāpēc mums nekas neatliek kā vien paļauties. Palaist Dievu pa priekšu savā dzīvē ar iekšēju ticību un pārliecību, ka Viņš mūs vēlas vest pa pašu labāko ceļu. Paļaušanās ir pats galvenais nosacījums, lai 2019.gads mums būtu skaists un harmonisks!

Pašrealizācijas gads

Domāju, ka daudzi no jums redz, ka šī tēma ir saaktualizējusies teju katrā no mums kā nekad vēl. Ja līdz šim daudzi pavadīja laiku meklējumos, nespējot atrast, saprast, izlemt, riskēt utt., tad nākamais gads būs ļoti labvēlīgs tiem, kas dosies savas sirds virzienā. Un nejauks tiem, kas to nedarīs :)
Mēs pārāk ilgi esam gaidījuši labvēlīgus apstākļus, lai uzsāktu savu ceļu. Daudzi ir gaidījuši, kad būs pavisam skaidrs, kas konkrēti viņiem jādara. Skaidrības kļūs vairāk un iespēju tās realizēt arī, taču šis ir pēdējais brīdis, kad patiešām sāktu darīt.
Atceries, ka pašreaizācija, kura ir saskaņā ar mūsu dvēseli, ir galvenais uzdevums šeit, uz Zemes. Tieši pašrealizācija piepilda mūs, savieno pilnīgāk ar dievišķo, paver durvis aušupejai, paaugstina gaismas caurlaidību, nes gandarījumu un esības prieku. Viss pārējais,- attiecību joma, dzimuma realizācijas jautājumi,  ir tikai karmiskās mācībstundas un programmu izstrāde.
Ļoti svarīgi ir saprast, lai pašrealizācijas impulss nāktu no iekšienes uz ārieni, nevis otrādi. Tātad, tu iekšēji sajūti, ko vēlies darīt un dari. Izsaki nodomu, formulē vēlmes, tad mērķi un sāc virzīties. Nevis otrādi, - ar prātu izdomājot, kāda būs tava nodarbošanās.
Ja iepriekš tava realizācija bija ārēja, -tā neatspoguļoja tavas iekšējās vajadzības un unikālās īpašības, tad tagad ir pienācis laiks to mainīt.
No sākuma ir jāsatiekas ar sevi īsto, ar sevi patieso. No sākuma ir jāiepazīst savi dziļumi, jasaprot, kas esi un, kas neesi tu. Lai visas izvēles taptu izdarītas no sirds stāvokļa, nevis prāta.
Ja, kādā vietā vai jomā, kur atrodies ir daudz šķēršļu, neveiksmju, konfliktu vai slimošanas, tas liecina, ka šeit kaut kas nav pareizi. Iespējams, ka tu dzīvo sava prāta vai sociuma uzliktās programmās.
Ja tev izdosies tikt galā ar šo uzdevumu,- būt pašam, ieklausīties sevī, sekot savai sirdij, tad nākamais gads būs labvēlīgs un iedos brīnišķīgas iespējas.

Pie sirds katram vēlētos likt divas lietas. Pirmā,- atceries, ka ir jādara. Otrā, -ka ir jādzīvo!
Saprotu, ka vairums to, kas šo lasīs jau ilgu laiku iet šo savu izaugsmes ceļu. Ir daudz izdarīts, izstrādāts, transformēts. Ir daudz praktizēts un apziņa ir mainījusies. Līdz ar katru mūsu izaugsmes pakāpienu, pieaug arī mūsu atbildības līmenis.
Tāpat, kā no bērna netiek prasīts tas pats, kas no pieaugušā, un kriminālatbildība iestājas tikai apzinātā vecumā :), tāpat arī notiek šajā garīgajā jomā. Ja tu zini, ko tev vajag, apzinies savas bailes, savu stāvokli, saproti, ka dvēsele brēc pēc pārmaiņām, bet nedari, tad apzinies, ka būs sekas.
Nebaidies kļūdīties. Arī kļūdas piedod krāsainu musturu dzīves deķim :)Tu vari mainīt savu dzīvi, savas prioritātes, savus hobijus, profesijas, cik bieži vien vēlies. Ar prātu nevar izdomāt, kas ir tavs, prāts nejūt sirdi, tas tikai strīdas ar to!
Un, lai arī kāda šūpošanās būtu tavā dzīvē, lai kādas izvēles, lēmumi un nodomi to pavadītu, atceries- tu esi atnācis- dzīvot! Priecāties par savu esību, baudīt mirkļus, dabu, draugus, ceļojumus, skaistumu, attiecības... Cik stundas nedēļā dzīvo tu?
Ne tikai nākamais gads, bet visi nākamie, kuri nesīs arvien vairāk globālu pārmaiņu pasaulē, mācīs mums, ka stabils nav nekas, ko mēs par tādu esam uzskatījuši, tādēļ, lai spētu šajā laikā izbaudīt savu dzīves ceļojum, nekas neatliks kā iemācīties dzīvot ŠEIT UN TAGAD!

Inta Blūma
Nedaudz ieskatoties arī Kryon vēstījumā 2019.gadamPaldies, ka esi un, ka lasi! Sirds Ceļa blogā jau 8-to gadu dalos savā redzējumā, izpratnē un sajūtās, kas mainās un paplašinās līdz ar mani. Es nevēlos nevienu pārliecināt par savu taisnību vai pievērst savai ticībai, -arī es reiz pasauli redzēju 3dimensionālu un plakanu, un neviens man nevarētu iestāstīt toreiz, ka, iespējams, tā ir apaļa.. :) Tāpēc, ja rezonē mans skatījums, dalos ar prieku! Ja nē, tad vienkārši ej garām un netērē savu laiku, lai pārliecinātu mani (komentāros un vēstulēs), ka zeme tomēr ir plakana :)  Sirds Ceļa blogs ir mana desmitā tiesa, 90% manas aktivātes norisinās Sirds Ceļa Klubiņā, bet pierakstīties ziņām no Sirds Ceļa Tu vari ŠEIT.
Esam!

5 komentāri:

Piezīme. Tikai šī emuāra dalībnieks var publicēt komentārus.