Jaunie Bērni

PIESKĀRIENS BĒRNA DVĒSELEI
Meditācijas bērniem


Sperot pirmos praktiskos soļus, lai palīdzētu izaugt par brīvām, radošām un prieka pilnām personībām tiem jauno enerģiju bērniem, kas nāk uz Zemi šobrīd, 1.septembrī iznāk mans meditāciju krājums bērniem ''Pieskāriens bērna dvēselei''.

Meditācijas par visām aktuālākajām tēmām ir papildinātas ar informātīvo bāzi, skaidrojumu māmiņām, tētiem un pedagogiem kopā ar norādījumiem par enerģētiskajām praksēm pašiem, lai mēs varētu kļūt par skaistas, tīras un dziedinošas enerģijas kanāliem cita veida saziņai ar savu bērnu. 

Ar šīs grāmatiņas un meditācijas palīdzību var tikt atvērts jauns saziņas veids ar bērna Dvēseli, dievišķa saikne, kas ne tikai atvieglos bērna adaptāciju pasaulē, bet arī atvērs viņa talatus, spējas un maņas, saudzīgi un ar mīlestību pavadot viņu uz pieaugušo pasauli...


Fragmenti no grāmatas:


''Meditācijas stāvoklis bērniem – tā ir ļaušana viņiem atgriezties viņu dabīgajā, iekšējā līdzsvara pasaulē, kad bērns nonāk savā iekšējās zināšanas centrā – zināšanas par savu īpašo vietu pasaulē. Viņš nonāk vietā, kur var izpausties viņa patiesā būtība, vietā, kur, pat vēl tik maz zinot par dzīvi, viņš spēj izjust savas Dvēseles viedumu un zināšanas. 

Meditācija mazajā sakārto tās jukas, ko ienes sabiedrība, vecāki, skola un tehnogēnais haoss visapkārt, ļaujot tam visam attīrīties, aizplūst, dziedināties un atjaunoties. 

Sarunās par gara pasauli, par dabu, par dzīvi mazie sāk apjaust sevi kā kaut ko daudz lielāku un ieraudzīt, izjust dzīvi daudz krāsaināku un plašāku. 

Ko mazajam dod meditācija? 

Meditācija ir viens no efektīvākajiem instrumentiem, lai palīdzētu bērnam izaugt par līdzsvarotu, pašapzinīgu, radošu, brīvu un emocionāli veselu personību. 

Ar meditācijas palīdzību var izdarīt ļoti daudz, viss ir atkarīgs no mūsu nodoma un mērķa, kādu mēs vēlamies sasniegt, – palīdzēt bērniņam nomierināties un aizmigt; attīrīt enerģiju un dziedināties; piepildīt ar mīlestību vai atbrīvot no bailēm; sajust Dieva un eņģeļu klātbūtni vai atvērt talantus un spējas…

Meditācija ļauj sazemēties, kas ir ļoti svarīgi šajā tehnogēnajā laikmetā, kad tik daudz laika tiek pavadīts pie datora un televizora. Savukārt sazemēšanās jeb būšana šeit un tagad ļauj pilnvērtīgi virzīties enerģijām, kas nāk gan no Zemes, gan no Visuma. Sazemēts bērns būs daudz veselāks, viņu retāk piemeklēs saaukstēšanās slimības, viņš būs daudz nosvērtāks un līdzsvarotāks, un arī miedziņš būs daudz pilnvērtīgāks.

Meditācija ļauj atbrīvoties no visas zemo frekvenču enerģijas, kas sakrājas ikdienā; tā var būt kā īsta dimantu duša, kas aizvāc visu: gan niķus, gan kreņķus, gan pārdzīvojumu sekas…

Meditācijas telpā un laikā bērns var būt viņš pats, izpaust savu iekšējo pasauli, nebaidoties būt izsmiets vai nesaprasts, jo katrs viņa vārds, katra doma ir svarīga visiem pārējiem…

Esmu pārliecināta, ka tad, kad savam mazajam būsiet atklājuši meditācijas pasauli, arī jūsu paša intuīcija un savienojums ar Debesīm būs kļuvis daudz spēcīgāks, ļaujot pilnvērtīgāk sazināties ar savu bērnu un sevi pašu pa pavisam citiem sazināšanās kanāliem.''


''Mēs dzīvojam pārmaiņu laikā, kas pieprasa no mums ārkārtīgi daudz un kad būt labiem vecākiem ir patiess izaicinājums, kaut vai tāpēc vien, ka jēdziens „labi vecāki” ir ļoti grūti definējams laikā, kad vecās pieejas, izglītības sistēma, sabiedrības nostāja, vecākās paaudzes padomi strādā vairs tikai daļēji. Šur tur dzimst jaunas idejas, veidojas jauna tipa skolas, bērnu audzināšanā parādās jaunas pieejas un teorijas, kas bieži nonāk pretrunās un apsīkst. 

Daudzus gadsimtus cilvēki ir pieraduši dzīvot pēc vadlīnijām, noteikumiem, tradīcijām: varbūt nebija kārtības, bet bija skaidrība. 

Šobrīd daudzi no mums saprot, ka tas, kas stāv priekšā absolūti visās jomās, ir kaut kas pilnīgi jauns, nezināms, citādāks. Nav vairs vadlīniju, un neviens nevar parādīt ceļu, jo nekad nav bijis tajā vietā, uz kurieni mēs visi kopā dodamies. 

Es ticu tam, ka mūsu bērni ir ieradušies uz šo Zemi ar brīnišķīgu un skaistu, bet grūtu misiju – radīt to pasauli, kurā valdīs cilvēcība un mīlestība. 

Es ticu arī tam, ka mēs, vecāki, varam kļūt par atbalstu, radot pēc iespējas harmoniskāku, mīlestības pilnāku un brīvāku vidi bērna dvēselei. 

Lai šī mazā grāmatiņa ļauj Tev būt par labāko pavadoni savam bērnam ceļā uz Nākotni!''


Meditācija bērniem ir skaista enerģētiskā un psiholoģiskā pasaka, ar kuras palīdzību var sasniegt virkni dažādu mērķu. Grāmatā ir ietverts teorētiskais materiāls un norādījumi vecākiem un pedagogiem, kā arī 9 meditācijas bērniem no 2 līdz 14 gadu vecumam visām dzīves jomām:

miedziņa meditācija – ciešam un veselīgam naktsmieram;

mīlestības meditācija – paļāvībai un spējai uzticēties pasaulei;

varavīksnes meditācija – enerģiju sakārtošanai;

sazemēšanās meditācija – hiperaktivitātes samazināšanai un harmonijas atjaunošanai;

drosmes meditācija – baiļu, fobiju un trauksmes samazināšanai;

eņģeļu meditācija – saiknes ar Augstākiem spēkiem nodibināšanai, ticības vairošanai;

dziedināšanās meditācija – izveseļošanās paātrināšanai;

pašapziņas meditācija – pārliecības par sevi palielināšanai;

talantu atvēršanas meditācija – sava iekšējā radošā potenciāla un rezervju atklāšanai.

****
Paldies brīnišķīgo grāmatas ilustrāciju radītājai- Natiai Chabukiani (Gruzija) un tām māmiņām, kas izmēģināja meditācijas un sniedza atsauksmes, tādejādi ļoti palīdzot grāmatas tapšanas procesā!

Grāmatnīcās grāmatiņa būs pieejama no 1.septembra un cena plauktos varētu būt ap 8Eur.

Uz tikšanos grāmatas atvēršanas svētkos 8.septembrī un grāmatas lappaspusēs! :) 
No sirds
Inta

--> --> --> -->

1 komentārs:

  1. gaiši. ko lasu, tajā redzu arī savu apzināšanās izpausmi (vārdos). interesanti, arī viena no manām "ego' nāvītēm sekoja pēc Alijas L. semināra kādus 10 gadus atpakaļ.
    jauks mirklis

    AtbildētDzēst