Latvietes Karma

 Sveicināts, lasītāj/a!

TV SIŽETS
Tagad, kad rakstu (2017.gada sākums), ir pagājis 1,5 gads,
kopš iznāca ''Latvietes karma'' un 7 mēneši, kopš iznāca jau mana otrā grāmata ''Ardievu, karma'' Uz šo brīdi, kopā ar tulkojumu lietuviešu valodā, jau ir izdoti 25 000 eksemplāru pirmajai grāmatai un 9000- otrajai, kas ir patiešām liels jūsu novērtējums! Esmu ļoti pateicīga!
Es pat pārdrošākajos sapņos nevarēju iedomāties, ka to lasīs gan vecmāmiņas, gan mazmeitiņas, gan garīgu ceļu ejošās, gan vēl tikai par to domājošās...
Esmu ļoti pateicīga. Debesīm, kas mani vadīja un neļāva ''mest plinti krūmos'', gan Jums, kas lasiet un uzrakstiet man savas sajūtas, pārdomas, stāstus... Vai vienkārši, pasakiet sirsnīgu ''paldies''. Pat, ja nepasakiet- jau tas vien, ka lasiet, man ir pagodinājums. 

Grāmata ''Latvietes karma. Sievišķā enerģija tuvplānā''  un Ardievu, Karma!''visās J.Rozes, Zvaigzne, Valters un Rapa, Globuss grāmatnīcās!Šī grāmata ir par mums. Par sievišķību, sievišķo enerģiju, mūsu enerģētiku, sievišķā spēka avotiem, partnerattiecībām, seksualitāti, par attiecībām ar vecākiem un bērniem, par sievietes būtību un sūtību, kura var atklāties vien tikai iepazīstot sevi ārpus materiāli fiziskās pasaules robežām.Kas tad tieši ir mūsu, Latvijas sieviešu, lielākie klupšanas akmeņi, mācībstundas un pēc kā alkst Latvijas sievietes Dvēsele. Kur mēs dodamies? Kāda ir mūsu misija globālā līmenī? Mēģinot izprast karmiskās situācijas, pagātnes vēstījumu un mūsu enerģētisko raksturojumu, mēs visas kopā varam sākt apjaust un nedaudz ielūkoties Lielajā Plānā. Grāmatā apkopota mana personīgā un daudzu citu Latvijas sieviešu pieredze izejot transformācijas ceļu, dziedinot sevi, atgūstot savu sievišķības spēku, atverot savu sirdi un sākot dzīvot savu patieso dzīvi. Visi grāmatā skartie jautājumi tiek apskatīti no garīgās psiholoģijas, jeb Dvēseles uzdevumu un mērķu viedokļa, kas ļauj ieraudzīt pasauli no taureņa nevis kāpura skatupunkta. Lai iedvesma doties pa Sirds ceļu un spert pēdējo soli, pirms pacelties spārnos!
Atsauksmes (paldies, manas mīļās par katru!) :)Inta, es gribēju pateikt milzīgu Padies Jums par to, ka Jūs esat! Paldies par ceļvedi garīgās transformācijas procesā, Jūsu grāmatu "Latvietes karma".
Ar šo grāmatu saistīts viens no lielajiem brīnumiem, kas notiek manā dzīvē pašlaik. Es to "nejauši"paņēmu rokās un atvēru tieši tajā lapaspusē, kurā bija aprakstītas MANAS ( vai pareizāk "manas") domas un sajūtas, kas radās pāris dienas iepriekš. It kā es to pati būtu rakstījusi! Un kopš'tās dienas brīnumi pavada mani visur! Dievs ir visuvarens!
Un vēl- vienmēr esmu sapņojusi par dziedāšanu, man ir laba balss un es jūtu patiesu baudu ar to darboties, tikai līdz šim nekādi nevarēju sadūšoties kaut ko darīt lielas labā . Ieraudzīju Jūsu profilā informāciju par Mistēriju kori, varbūt arī tā nav nejaušība?

***

„Nez, vai ir kāda sieviete, kas izlasa grāmatu un neuzraksta Intai?”. Tieši tā es padomāju, kad :)
piesēdos rakstīt šo vēstuli. Vēstuli, ko man nebija ne prātā rakstīt, kad uzsāku grāmatas lasīšanu, bet, pabeidzot to, es biju (esmu) tik pilna ar emocijām, ka gribas runāt. Ļoti gribas iepazīties ar Intu. Bet tā droši vien arī ir katrai, kas līdz sirdij ir ielaidusi šo grāmatu. Cerams, ka Intai pietiek pacietības to visu klausīties. Mēģināšu īsi pastāstīt, kāpēc mani tik ļoti uzrunāja grāmata:

· Grāmata ir virspusēja un tajā pašā laikā ir ļoti ļoti dziļa. Viņu var lasīt un pārlasīt, katru reizi iegūstot kaut kādas jaunas atziņas un enerģijas. Pirmās nodaļas man izlasījās tik viegli, tik ātri, bet nodaļu par Sirds ceļu lasīju kādu nedēļu. Pasvītroju un pārlasīju. Ļoti daudz lasīju starp rindām, lasīju enerģijas un vibrācijas.

· Grāmata un Inta ar savu viedokli izstaro MILZĪGU cilvēkmīlestību! Tas ir tik ļoti būtiski. Tas ir tas, ko es personīgi meklēju un tik daudzos viedos cilvēkos diemžēl neatrodu. Tik pacilājoša, tik cilvēku cildinoša, tik nenosodoša, tik pieņemoša un silta ir katra nots grāmatā. Dvēsele mana jūt tik dzidras vibrācijas, ka gribas kavēties pie grāmatas vēl un vēl. Paldies liels, Inta, par to!

· Grāmatā ir ļoti maz subjektīva jeb ego piemaisījuma. Kaut Tu apgalvo, ka tas ir tikai Tavs viedoklis un sajūtas, es starp rindām varēju sajust Tavas un Tavas Gaismas ģimenes dvēseļu vibrācijas, kas ir ļoti augstā līmenī, kas ņem informāciju no tīra avota. Es ikdienā daudz smeļos informācijas un iedvesmu arī no čennelingiem, bet esmu sev atsijājusi tikai 2-3 kanālus, kas man ļoti savibrē, kas rada manī prieku, mīlestību un pacilātību, iedvesmu. Sava garīgā ceļa laikā esmu iemācījusies atpazīt zemos astrālos kanālus un cilvēka ego piemaisījumu, un man jāsaka, ka, šajā grāmatā Tavas personīgas prizmas efekts praktiski nav jūtams vai jūtams minimāli. Tas, manuprāt, ir lielisks sasniegums un arī rādītājs, ka grāmatā ietver sevī Visuma universālās patiesības (tas, kuras Tu saki, ka ir maz :) )
· Ļoti labi, manuprāt, ir aprakstīta nodaļa par radīšanas procesu savā dzīvē. Citi avoti min tikai vai nu vienu daļu, kur jāsapņo, vai nu otru daļu, kur jāļaujas. Man liekas, ka Tev sanāca perfekti šīs abas lietas noformulēt, salikt kopā tā, lai ir skaidrs, ko tad darīt ar savu brīvu gribu un Radītāja potenciālu! Atkal milzīgs paldies par to!

· Citur dzirdētas un lasītas patiesības šeit ir pasniegtas tik cilvēcīgi, tik saprotami, tik vienkārši, ka daudzas lietas kārtojas pa plauktiņiem pašas.· Grāmata ir ļoti daudzdimensionāla. Tā tev dod pretī to, ko tu esi gatavs paņemt. Kad nāc nākamajā līmenī, tad vairāk zināšanu pavērsies. Es sajutu, ka grāmata satur tādas energoinformācijas paketes, kas lēnām vērsies vaļā katrā cilvēka apziņā, kas grāmatas saturu ir izlaidis caur sirdi.Ar to visu gribu uzsvērt, ka, manuprāt, grāmata ir unikāla latviešu autoru vidū (kaut arī es ļoti reti lasu grāmatas, jo pēc pieredzes zinu, ka daudzas no tām ir tikai kāda autora un viņa ego sacerējums par tēmu). Es vēlos atļauties ieteikt tulkot šo grāmatu pēc iespējas ātrāk vismaz krievu valodā, jo Latvijā ir tik daudz krievvalodīgu meiteņu, kam grāmata būtu ļoti noderīga, bet kas diemžēl nelasa latviski. Bet ļoti liela daļa tēmu, kas grāmatā ir apskatītas, ir arī uz šeit dzīvojošām krievietēm attiecināmas.Jāsaka, ka kādu laiku nebiju pirkusi grāmatu, jo mani mulsināja grāmatas nosaukums. Joprojām, jau izlasot grāmatu, man liekas, ka tas nav līdz galam atbilstošs. Uz grāmatas vāka minētais „Sievišķā enerģija tuvplānā”, manuprāt, ir daudzkārt trāpīgāks.

Man pašai pēc grāmatas izlasīšanas ir daudz atziņu, kas pilnveido un veido mani arvien labāku. Es izmantoju grāmatu arī, lai labāk izprastu savu vīru, jo sevi pa šiem gadiem esmu diezgan labi iepazinusi un strādājusi ar sevi. Pat zinot, ka katram ir savs ceļš, man ļoti bieži gribas savas pārmaiņas, atziņas un vektorus attiecināt arī uz vīru. Šī, manuprāt, ir ļoti būtiska joma, kur sievietes ir jāizglīto! Jo par sevi mēs varam nojaust, varam intuitīvi piekļūt daudzām zināšanām, bet vīriešu būtību izprast ir daudz grūtāk. Domāju, daudzām ir vēlme novienādot visus procesus gan galvā, gan ķermenī, gan dvēselē ar savu otru pusi. Bet redz kā, Radītājs tā nebija paredzējis. Ir par ko padomāt! Grāmata labi paskaidro sievietes un vīrieša atšķirības būtību, un man gribas to izprast dziļāk, niansētāk. Tāpēc izmantošu izdevību un pajautāšu, Tavuprāt, labākus avotus, kur palasīt papildus informāciju par sieviešu un vīriešu enerģiju mijiedarbību pārī.

Es no sirds pateicos Tev, Inta, ka Tu uzdrošinājies šo grāmatu radīt un tādējādi nest Gaismu plašāk un dziļāk!
Novēlu veiksmīgu, prieka pilnu un pozitīvām emocijām, cilvēkiem un notikumiem piepildītu Jauno Gadu! :)
Sirsnībā un cieņā,  Anastasija

***


Labdien, Inta!Es esmu sajūsmā, esmu iedvesmota, starojoša un guvusi pārliecību, ka viss ir pareizi, patiesībā nav nemaz nepareizi ir katram sava mācībstunda un pieredze. Ak, jā, tas ir par Jūsu (vai drīkstu turpmāk uz Tu, jo ir dīvaini rakstīt uz Jūs, lai gan pieklājība to prasa), grāmatu, kuru pirms brīža beidzu lasīt.

Pirms dažām nedēļām teicu savai draudzenei, ka gribu izlasīt grāmatu, bet tādu, saturisku, kas paņemtu, aizrautu tā līdz sirds dzīlēm, tādu, ka Tu paskaties un saproti, jā tā ir mana, nevaru pateikt par ko tai jābūt, bet lai jūtu, ka tā ir man. Viņa man dažas ieteica, bet neviena neuzrunāja, pagāja kāds laiks un telefonsarunā viņa man minēja, ka lasa grāmatu Latvietes karma, esot interesanta. Man tikai vajadzēja paskatīties internetā par ko šī minētā grāmata, lai uzreiz saprastu - jā tas ir tas ko meklēju, un nākamajā dienā mans pirmais ceļš veda uz grāmatnīcu, kur par laimi, vēl kāds eksemplārs priekš manis atradās un tā pirms dažām dienām, precīzi divām, manās rokās nonāca Tava grāmata es to patiesībā „apēdu” dažās dienās. Atverot pirmās lapas, tā šķita tika tīra un balta, tik gaiša un starojoša, katru vārdu tvēru un zinu, ka pārlasīšu to vēlreiz, jo tik daudz pazīstama es tajā atradu un daudz vēl darāmā priekšā, vēl ir nezāles manā Dvēseles dārzā, kas jau labu laiku uzprasās, lai tās izravēju, bet prāts mēģina vērst visu savā labā. Arī pa kādai asariņai nobira, jo Dvēseles stīgas tika ieskandinātas. Es grāmatā atradu sava ceļa aizsākumu, atradu to, kā sākās mans ceļš uz mīlestību un piedošanu un interesantākais ir tas, ka gribas sacīt, ka šis ceļš daudzām sācies līdzīgi – ar partnerattiecībām, kuras sākumā ir bijušas pārpilnas mīlestības, kaisles, iekāres, tādas, kā bērnībā šķita, tādai ir jābūt lielajai mīlestībai, un tā beigsies ar ilgi un laimīgi...bet pēc kāda laika lielā mīla pārvēršas par lielāko murgu, par bailēm, par despotismu, par kontrolēšanu, par meliem, par roku palaišanu par asu vārdu pārmaiņu, par pazemošanu un pazemošanos... un tad kkur saproti, ka tā nav pareizi, brīžiem pat nevari izskaidrot savu vājprātīgo rīcību un kur nu vēl otra...Toreiz pieņemtais lēmums trešajā grūtniecības mēnesī šķita vājprātīgs, dažās stundās sakrāmēt mantas un doties prom, ar visām bailēm par to, kā būs, vai būs, vai varēšu...ar to viss vēl nebeidzās, despotisms turpinājās no attāluma, brīžiem šis despots pārvērtās par brīnišķīgāko cilvēku un šķita, ka pie visa vainīga esmu es un tikai es, un šajos labajos un vainas brīžos šķita, ka jāmēģina bērniņa dēļ, jo kā gan princese augs bez tēta, paldies manam sargeņģelim, kurš tomēr nepieļāva manu atgriešanos, bet gan parādīja citu ceļu - mīlestības un piedošanas ceļu. Darbs bija smags, jo es kāpu un kritu un atkal kāpu un atkal vēlos...klumpurēju, bet izdevās un es piedevu, sev un viņam un lūdzu piedošanu viņa Dvēselei, un spēju pateikties tīri, patiesi un no sirds=o) Tagad uz to visu skatos kā uz kārtīgu mācībstundu, lai būtu tur kur esmu, uz sava mīlestības ceļa, un varu no sirds pateikties šim cilvēkam, par visu, kas ir bijis, par šo briesmīgi skarbo mācību, lai gan nu jau tik briesmīga tā nešķiet, pateikties par tik burvīgu meitu, jo bez viņa man šāda brīnišķīga cilvēkbērna nebūtu. Pateicoties šīm mācībām tagadējās attiecības ir pilnīgi citā kvalitātē un pēc piedošanas arī attiecības ar skolotāju un bērna tēvu ir daudz labākas, neesam sirdsdraugi, bet komunicējam brīvi, nepiespiesti un bez pārmetumiem.Nu gan sanāca gari=o)
Mīļš un sirsnīgs paliets Tev par tik fantastisku un aizraujošu grāmatu. Evija
***


Labvakar, Inta! Rakstu Jums, jo vēlējos pateikties Jums par grāmatu "Latvietes karma". Tā ir TIK laba grāmata!!! Manās rokās tā nonāca pēc tam, kad izlasīju kādu Jūsu rakstu facebookā un redzēju norādi uz grāmatu. Nākamajā dienā ieraudzīju to veikalā un nodomāju, ka tā nevar būt sagadīšanās, un nopirku. Un izlasīju praktiski vienā piegājienā! Tā ir grāmata no sirds uz sirdi, atklāta un dodoša, patiešām. Mani uzrunāja viss, par ko rakstāt. Pati esmu apmeklējusi individuālo terapiju, arī grupu terapiju un dažus retrītus, esmu lasījusi par šīm tēmām. Esmu pārdzīvojusi grūtības garīgās veselības jomā, bet nu jau iet labāk. Ir tik interesanti, ka "Latvietes karma"man atbildēja uz vairākiem šobrīd svarīgiem jautājumiem! Jūsu grāmata ir dziedējoša un uzmundrinoša. Inta, vēlu lai Jums veicas Jūsu gaitās un darbos. Sirsnībā, Diāna


***

Gribēju Jums no sirds pateikties par Jūsu gara darbu,kuru izlasīju vienas nakts laikā,jo vienkārši nespēju nolikt malā un darīt ikdienas darbus,nenāca ne miegs ,ne nogurums.Esmu tikai kūniņa un gribu kļūt par taureni,esmu ceļā uz to jau neskaitāmus gadus.Lasot Jūsu grāmatu ,varu teikt 70 procenti ,lasīju par sevi,savām sāpēm,Mīlestības trūkumu,enkuriem.Tagad esmu pārliecināta,esmu uz pareizā ceļa ,katru dienu gribu dzīvot ar prieku un ganadrījumuGrāmata uzrakstīta ļoti saprotamā un viegli lasāmā stilā,lai Dievs Jūs atalgo par to ko Jūs dāvājāt mūsu Latvijas sievietem,es to uzskatu par Latvijas sieviešu Bībeli.Vēl reiz -liels paldies. Lidija 

***


Labdien Inta, Nejauši manās rokāks nonāca Jūsu grāmata Latvietes karma. Es gribu no sirds pateikties, par Jūsu ieguldīto darbu. Cik tas viss ir vienkāšiem vārdiem izskaidrots und saprotams arī sievietēm kas nenodarbojas ar ezoteriskām lietām. Tā kā es pati jau vairākus gadus dzīvoju Austrijā un man pašai ir sava prakse kur ari nodarbojos ar lidzīgàm lietiņām un aromterapiju. Man ir ļoti žēl ka šī izdevuma vēl nav vācu valodā...man būtu simtiem sieviešu, kam gribētos ieteikt šo izdevumu. Jo šeit viss ir apkopots vienā grāmatiņa, lai gan savā laikā pati meklēju atbildes uz šiem jautājumiem izlasot simtiem rakstu. Paldies jums vēlreiz par Jūsu darbu un vienkāši, ka esat tāda, kas palīdz pasaulei būt labākai un pilnai mīlestības. Egija

***

Labvakar, cien. Inta! 
Vēlējos pateikt lielu, lielu paldies par grāmatu Latvietes Karma! Pie manis tā nonāca pilnīgi nejauši, tādējādi vēl jo vairāk apstiprinot, ka tai bija īstais brīdis. Šo grāmatu man vārda dienā uzdāvināja draudzene, kas bija impulsa vadīta to iegādājusies, pat nezinot, par ko tur īsti ir. 
Lasot ievadu pirmā bija iekšēja pretreakcija, šķita - šī atkal kāda kārtējā „sieviešu grāmata”, kas māca kā dzīvot pareizi un tad viss izdosies. Bet tiklīdz sāku lasīt pirmo nodaļu, tā ievilka pilnībā – līdz šim absolūti neko nezināju par karmām un čakrām, lai gan esmu reliģiska un diezgan informēta arī par psiholoģiju, astroloģiju, numeroloģiju un citām ezotēriskām tēmām. Ja pirms tam terminus „karmiņa” un „čakriņa” uztvēru drīzāk kā joku, tad Jūsu grāmata ļoti nopietni ieinteresēja par to visu, kā arī par reinkarnāciju. 

Kā lielāko grāmatas bonusu uztvēru to, ka tā neko nenoliedz – esmu ticīga, tādēļ man bija īpaši svarīgi, lai nebūtu pretrunas ar manu reliģiju. Bet bija tieši pretēji – viss lasītais lieliski papildināja Bībelē un baznīcā sniegto informāciju. 

Lasot tālāk bija tā, ka tirpas iet pār kauliem un raudiens nāk. Viss aprakstītais – sievišķība, mīlestība u.c. – tas viss taču ir mana būtība, es to vienmēr biju zinājusi, ka tā ir! Tad kāpēc es to, ko 16 gados tik labi ar sirdi jutu, tagad, 37 gados, biju sevī kaut kur dziļi noglabājusi? Centos būt pareiza – sabiedrības standartiem atbilstoša, darīt tā, kā no manis sagaida apkārtējie. Lasot grāmatu, skatījos uz sevi it kā no malas. Pirmkārt, neviens apkārtējais jau netika teicis, ka sagaida no manis tieši vīrišķīgu rīcību. Šīs apkārtējo gaidas jau bija manis pašas interpretācija. Tuviniekiem jau vispār pa lielam ir vienalga, kāda es esmu – galvenais, lai vispār esmu. Otrkārt, esmu sapratusi, ka sabiedrībā valda sazvērestība (joks par sazvērestības teorijām visapkārtJ) un tiek kultivēts vīrišķīgo sieviešu kults (jau labi sen, ka tas šķiet pilnīgi pašsaprotams). Piemērs no Bībeles, kuru ļoti augstu vērtēju, taču jāņem vērā arī blakus apstākļi. Pašlaik lasu nodaļu Salamana pamācības – tās visas ir adresētas vīriešiem, tas tur skaidri arī ir pateikts (Mans dēls uzklausi manas pamācības). Gluži loģiski, ja ņem vērā, kad tās tika sastādītas – tajā laikā nevienam pat prātā nenāktu rakstīt kaut ko sievietēm (sievietes bija beztiesīgas). Bet visus 2000 gadus kristieši ir vadījušies pēc šīm pamācībām – gan sievietes, gan vīrieši. 

Baudīju Jūsu grāmatu pa mazam gabaliņam kādu pusotru mēnesi – katru nodaļu pārdomājot. Droši vien tagad lasīšu otru reizi. Radās liela vēlme lasīt vēl par šo tēmu, kā arī mācīties pie Jums. Skatos Jūsu interneta vietnē, ka mācību grupas ir pilnas un ir maz iespēju uz kaut ko pieteikties. Tad nu gribēju teikt, ka es gribētu pieteikties uz kaut ko, ja nu ir kāda brīva vieta, būšu ārkārtīgi pateicīga par šādu iespēju (lai gan garie svārki vēl nav nopirkti un cik saprotu, tad tas ir dreskods pie JumsJ, bet es meklēju – nav nemaz tik viegli atrast, mazs piedāvājums, bet gan jau kaut ko izvēlēšos). 
Vēlreiz liels, liels paldies par grāmatu! Ar sirsnīgiem sveicieniem . Aija
***


Labdien! Nebūšu oriģināla,,, bet grāmata "Latvietes karma", tiešām izcils darbs! Milzīgs PALDIES! Lasu un domāju... žēl ka nezināju ātrāk vai agrāk, bet nekas... viss jau atnāk, kad tam jānotiek! Bet man ir meita-19 gadi un viņai draudzenes... tā kā viss turpinās un nekas nav par vēlu! Jauku Tev (atvaino, ka uz Tu, bet esam no vienas paaudzes) PAVASARI un burvīgas Lieldienas, kā arī katru dienu, ko elpojam, dzīvojam un radam! (vispār jau es tā nedaru, ka rakstu.. bet tagad daru tā kā neparasti) Tavu grāmatu saslavěju visiem saviem līdzcilvěkiem...arī vīriešiem! Un turpinu strādāt ar sevi...śodien teicu ka man nepieciešama vesela kaplětăju lauku brigāde...bet bůd labi...vismaz ar sevis mīlēšanu esmu tikusi gală! Vělreiz Pateicībā noliecu galvu pret Tavu dvēseli un jauku vakaru! Sanita ***


Nu ko....līdz 3 naktī - lasu, raudu un smejos, atkal raudu...un nevaru atrauties no Tavas grāmatas...asaras aizklāj skatu, lasīšanas process ir lēnāks...Bet...šī ir visvērtīgākā Rokasgrāmata Sievietēm -kurā nav plika un sausa teorija, bet gan tik ļoti saprotamā valodā - Sirds valodā - aprakstīts tas, par ko mūsu paaudzei un vēl daudzām nav bijis vispār zināms, tikai kaut kādās Dvēseles nojausmās par to mēs esam nojautušas, kas ir Sieviete, kas Mēs esam. Šis ir brīnišķīgākais, vērtīgākais, ko Tu - mēs atstājam nākamajām paaudzēm!
Grāmata ir ļoti, ļoti personīga, arī no mana skatupunka...tās emocijas kādas pārņem to lasot, vēl nevar nosaukt dažos vārdos...bet tās ir tik plašā spektrā, tagad rakstu un skudriņas skrien pār kauliem...
Man vibrē viss, ik pa laikam notraucu asaras, ik pa laikam pasmaidu par to, cik vērtīgu mantojumu Tu atstāj nākotnes Sievietēm, ik pa laikam gribu pierakstīt savā Labo Sajūtu kalendārā kādu frāzi...
 Ja godīgi, grāmata manī ir atvērusi, pavērusi, sakustinājusi un visādi citādi, šobrīd notiek TĀDS process, bet bez satraukuma - TAS ir TAS labais process...ārkārtīga mīlestība pret Sevi, pret apkārtējiem...oiiii, nezinu, kas notiks, kad to būšu beigusi....
Punkts...grāmata ir IZLASĪTA!
Mana Mīļā! ...es gribu paklusēt...klusums reizēm var pateikt tik daudz...un Tu jau noteikti dzirdi, ko saka Manējais...birst asaras, un tas pat nav būtiski kādas...bet tās ripo kā pērles...kaut kas ļoti, ļoti ir manu sirsniņu uzrunājis...
Paldies Tev, Mīļā, par šo brīnišķīgo dāvanu!!! Es lepojos ar Tevi un mums visām, kuras ir šajā ceļā satikušās!....
Vien klusums mani šobrīd uzrunā... Sarmīte***


Labvakar!

Gribu pateikt Lielo paldies Intai Blūmai par grāmatu "Latvietes karma". Kaut ko tik labu vēl nebiju lasījusi! Vajadzīgās grāmatas pie manis atnāk dažādos veidos- reizēm, ejot garām grāmatu veikalam, kāda balss man saka- ienāc, priekš tevis te kaut kas ir. Esmu iemācījusies ļauties šai balsij. 

Šoreiz informācija atnāca īsziņas veidā no manas paziņas- lūdzu nopērc un izlasi Intas Blūmas grāmatu "Latvietes karma". Domāju, nu beidzot atkal būs kur Dvēseli paveldzēt, jo kopš decembrī izlasīju triloģiju "Zīmogs sarkanā vaskā", kaut kā neviena grāmata pie manis nenāca. Tūlīt pēc darba devos uz Rozes grāmatnīcu un iegādājos šo fantastisko grāmatu. Izlasīju burtiski dažās dienās. It kā man jau zināmas lietas, bet tā saliktas pa plauktiņiem- ņem un lieto. Šādai grāmatai būtu jākļūst par katras sievietes rokasgrāmatu. Pati esmu tajā posmā, kad zināšanu bagāža uzkrāta, apzināti daudzi enkuri un notiek attīrīšanās un transformācijas process- slāni pa slānim lobu nost ego radītos uzslāņojumus, arvien dziļāk iepazīstot sevi un iepazīstot Dievišķo. Man vajadzēja 50 gadus šajā dzīvē, lai kaut ko sāktu darīt sevis labā. Mans stāsts neko daudz neatšķiras no citiem stāstiem- būt labai, lai iegūtu citu cilvēku atzinību un mīlestību. Zīmes nāca jau sen, bet aklums un nevēlēšanās kaut ko mainīt bija tik liela, ka Visumam bija tā jāiesper man pa pēcpusi, ka nebija kur sprukt- vai nu iet pazušanas un degradācijas ceļu naidā un aizvainojumā, vai ķepuroties no tā laukā un meklēt atbildes uz jautājumiem. Es lūdzu Dievu, un viņš sūtīja man Skolotājus. Solīti pa solītim es rāpos laukā no "bedres" un kritu atpakaļ, un atkal vilku sevi aiz matiem laukā. Tas bija ļoti smags laiks, bet ļoti derīgs. Kad pēc viena semināra atskārtu,  ka pati esmu "savas filmas" režisore, raudāju kā traka. Tās bija pirmās asaras, kas skaloja Dvēseli. Ar laiku šīs "bedres" kļuva aizvien retākas un īsākas, un izkļūšana laukā- vieglāka. Nu jau pagājuši pieci gadi. Mana dzīve ir ļoti mainījusies, un arī cilvēki ap mani. Manī ir tik daudz mīlestības, bet ir vēl tik daudz ko mācīties. Arī mans stāsts būtu vienas grāmatas vērts, bet vēl nevaru saņemties. Laikam vēl nav īstais laiks. Bet doma ir. Vēlreiz, Lielais paldies Intai par grāmatu. Un varbūt kādreiz tiksimies arī klātienē. Ar mīlestību, Ināra***

Labdien, Inta!

Jau otro vakaru lasu Jūsu grāmatu, tā ir kā atbilde uz katru manu jautājumu, KATRU! Jautājumi par sievietes un vīrieša lomām un čakru darbību.. par Dvēseles izvēlēm. Man pazuda jautājums- kāpēc ar mani. Kāpēc esmu viena, saprotu, tā ir dāvana :)

Lasīju ar asarām , ar raudāšanu dažās vietās..

Pateicos! Sirsnīgi sveicieni!

Inga***

Sveika! Atvainojos, ka gribas bez atļaujas uzrunāt uz Tu. Pēc "Latvietes Karmas" izlasìšanas ir tā sajúta.....esam pazìstamas.Gribu teikt- paldies par TIIIK viegli lasàmo, it kā bútu rakstìts par mani :)Pēdējā gada laika mani ļoti interesē viss kas saistìts ar manu ES, ar debesìm un to vareno spèku. Daudz lasu rakstus un grāmatas par šìm tēmàm.Šì grāmata ir MANA Nr 1.Tā deva- atbildes, sparu, pašironijas devu un spēku....spèku uz augšu vien.... Paldies par šìm sarunām ar Tevi caur šo manu mìļáko grāmatu. Saiva
***
Labvakar!

Man draudzene jautāja, ko vēlos saņemt kā dāvanu savā vārda dienā? Es atbildēju, lai paliek viņas ziņā, kas viņu uzrunā, to arī, lai dāvina. Es saņēmu dāvanā grāmatu "Latvietes karma". Grāmatu es būtu izlasījusi vienā vakarā, tomēr pierunāju sevi paildzināt šos piepildījuma un apskaidrības brīžus, kas mani apņēma lasot katru nodaļu. Esmu daudz lasījusi par cilvēka atmošanos un pati daudz strādāju pie tā, attiecībā uz savu ceļu uz brīvību. Svarīgākais, ka šī grāmata atnāca pie manis tādā paguruma brīdī, kad pēc ilgiem pārdomu mēnešiem, bija laikam noticis tāds kā kritums, iestājies tukšums, gluži kā aprakstīts grāmatā (viens cikls dzīvē it kā beidzies, bet jauns nav sācies). Tas nes sev līdz tukšuma sajūtu, sajūtu, ka tas ir brīdis, kad var apmaldīties, kad var zaudēt cerību, var krist arī maldos, ja nepietiek spēka izturēt pārmaiņas. Šī grāmata man atgrieza cerību, palīdzēja ieraudzīt aptumšoto gaismas staru, kliedēja biezo tukšuma miglu, kas sāka nomākt manu dvēseli. Lasot, bija sajūta, it kā mani enģeļi ir atraduši veidu, kā mani uzmundrināt šajā tukšuma brīdī. Paldies autorei un viņas komandai, par šo vērtīgo grāmatu, ko es iesaku katrai sievietei izlasīt! Mana mamma jau stāv rindā un draudzenes arī...:) Tik gaiša, apskaidrota un vienkārši saprotama valoda. Paldies! Esmu sajūsmā un ceru, kādu dienu piedalīties arī Jūsu Mistērijās!!!Veiksmi un izdošanos vēlot, Videga***
Labdien, Inta, skatos uz Jūsu foto Facebookā un no visas sirds sūtu Jums siltus, 
siltus sveicienus. Lai ceļojums izdodas! Tās ir burvīgas vietas, kur Jūs šobrīd esat.

Rakstu Jums, jo nupat esmu izlasījusi Latvietes Karmu, nu ko vēl piebilst, šī grāmata ir par mani :) , un es saprotu, ka esmu iznākusi kādā jaunā telpā un iet atpakaļ vecajā dzīvē es vairs nevaru un negribu...


Indra***


Labdien, mīļā Inta!(sun) Ar lielu prieku izlasīju Tavu grāmatu! Iedvesmojoši un ļoti personīgi...paldies Tev, ka dalījies!(hug) Jūtu, ka man vēl ļoooooti daudz jāstrādā ar saviem enkuriem, kuru ir tik daudz cik ostā kuģu. Mazpamazām, centimetru pa centimetram cenšos uzkāpt uz sava sirdceļa. Paldies Tev, ka satikāmies Kučuru dzirnavās! No tās dienas mana dvēseles gaismiņa iemirdzējās mazliet spožāk un es domāju, ka ar katru gadu tā mazliet iedegas un iedegas- varbūt šajā dzīvē tā uzplauks visā savā krāšņumā, bet to jau es vēl nevaru pateikt...Manī arī ir ļoti daudz pārdomu par cilvēkiem, kuri meklē Gaismas ceļu un, kuri jau iet pa gaismas ceļu un visspēcīgāk, nezinu kāpēc, mani uzrunāja nodaļa par grābekļiem...No Kučuru dzirnavām līdz šai dienai sastopos ar Skolotājiem un tik dažādiem, reizēm brīnos un priecājos- prāts netiek līdzi.:) līdz tam kaut kā nepratu ieraudzīt, sajust. Esmu bezgalīgi priecīga, ka Tev izdevies izdarīt savas sirdslietas, piepildīt sapņus, pakāpties augstāk, jo kaut ko līdzīgu esmu piedzīvojusi arī savā bērnībā, tāpēc to lasīt bija sāpīgi...nesen mūžībā pēkšņi aizgāja mana mamma un šobrīd cenšos pati tikt skaidrībā ar savām jūtām un emocijām. Šobrīd lasu Lūli Vīlmu un piedodu, piedodu...eju ar kājām uz darbu un runājos ar savu iekšējo es. Sev smeju- labāk kā nekas! Un šorīt, pēc grāmatas izlasīšanas aprunājos ar savu Gaismas ģimeni! Inita ***Izlasīju grāmatu "Latvietes karma.", ļoti patika! Šī grāmata mani atrada pati, jo pēc tās pērlēm es intuitīvi ilgojos jau sen. Dvēsele ir tā, kas mani aicina uz priekšu darboties, bij laiks, kad pretojos tai, pašlaik mēģināšu teoriju pielietot praksē, skatīšos kā tas strādā ar mani. Paldies Augstajam , ka esat Jūs, kuru es esmu satikusi! Anita***


Labdien!Paldies par Jūsu fantastisko gramātu''Latvietes karma''Pirmo reiz lasot kādu grāmatu bij tādas emocijas kad esi saticies ar tuvu draudzeni kuru negribas laist projām ,kad tā ir izlasīta.Tik daudz pazīstamu emociju ,notikumu, izjūtu ,lasi un škiet viss ka par tevi..Kad bij smagi rakstīju dzejoļus ,tas palīdzeja tik uz laiciņu līdz atkal krīti tajā visa iekšā un tā ik palaikam ,saprotu ka viss mums dzīve nāk īstajā laika arī jūsu grāmata Paldies Jums par to ,ka Jūs dāvajat šo iespēju Tik daudz man vēl jāmācas jāsaprot un jāiziet cauri ,bet nu es zinu to ceļu kurš ejams Jūs to paradījāt! Mārīte***


Beidzot arī es tiku līdz Tavas grāmatas lasīšanai un šodien izlasīju pēdējo lpp.
Zinu, ka saņēmi jau kaudzi ar līdzīgiem tekstiem, taču vienalga gribu padalīties ar sajūtām. Un vārdu, pateiktu no sirds, nekad nav par daudz.
Tava grāmata ir tikpat viegla kā Tu. Tā neko nemāca, vienkārši dalās ar tevi pašu. Tādā veidā bagātinot. Un vēl tā dziedina. Nemanāmi un nepiespiesti. Ļoti sievišķīgi.
Interesanti, ko uzrakstīsi pēc 10 gadiem Lai izdodās gaiši! Aija **Sveika Inta! Nekad neesam tikušās (bet ir sajūta, ka reiz tiksimies papļāpāt ), taču informācija par Jūsu gramatu kaut kā atrada ceļu pie manis. Uzreiz sapratu- man tā ir jadabū! Un vakardien ieejot gramatnīcā, nedomājot roka sniedzas tieši pēc tās! Esmu jau teju pusē, lai ari likās, ka tagad, esot mājās ar mazu bēbiti, nebūs laika lasīt vēl vismaz gadu, bet redz, ja ir īstā lasāmviela, laiks pats atrodas! Pēdējos gados mana dzīve ļoti mainās, jeb pareizāk sakot-es pati to apzināti mainu. No pahājoša virišķa, veru vaļā savu sievišķo pusi. Grūtāk vai vieglāk, bet- sanāk! Atzīšos, kad vakar tiku līdz garo svārku sadaļai- skrēju pārģērbties un uz dušu matus saveidot. Nu tik ļoti sagribējas  gan sevis, gan abu savu puišu dēļ(vīriņa un dēliņa) . Un vēl es mācos pateikties un paslavēt, tapat vien, jo gribas. Un šoreiz gribās ļoti- kolosāla grāmata! Un jums tik ļoti sanāk! Paldies! No sirds! Un šādas, lūk, pozitīvas pārdomas, nonākot tikai grāmatas pusē.  Lai izdodas viss, ko esat iecerējusi! Lai izdodas iedvesmot ikvienu, kurš tikai paskatas uz feino grāmatas vāku! Lai fantastiska pēcpusdiena! Renāte


Nupat (04:49) pabeidzu lasīt Tavu grāmatu.
Es to ne tikai lasīju, bet arī "sarunājos" ar Tevi un meitenēm, kuras dalījās ar saviem stāstiem :)
Ir tiešām dziedinoša... Man brīžiem  bira gaišas asaras...
Kā jau zini es varētu stundām runāt - tik  LIELAIS FEINAIS KLUSUMS TEV* Vizbulīte

Ir fīlings- lasu un nevaru atrauties. Katrā vārdā dzirdu Tavu balsi. Pārāk tālu vēl neesmu tikusi, bet jau zinu vismaz pāris sievietes, kam šo grāmatu uzdāvināšu... :)* Inese

Labs rīts,
Milzīgs paldies par jauko grāmatu, esmu pa agru rītu tikusi tikai līdz 58 lpp., un izskatās, ka
viss par mani!Un vēl, vakar es pirmo reizi redzēju vienuviet tik daudz skaistu, koptu, brīnišķīgu, smaidošu un SVÀRKOS tērptu dāmu! Tas mani ļoti iedvesmoja!
Paldies par vakardienu un taustāmu gudrību!
Lai laba pēcsvētku diena,
ILZE*


Grāmata ĻOTI LABA !!!
Rakstu, kamēr emocijas svaigas, nav ar domām apstrādātas.
Es par visu dzīvē BRĪNOS- viens no brīnumiem man ir grāmata - kā to var uzrakstīt, kur nāk teksti, par cilvēku uzņemšanos un drosmi utt. Par cik savā dzīvē esmu izlasījusi pāris tūkstošu grāmatu, varu arī izteikties.
Kad grāmata bija pie manis gribējās, tā apmīļot un skatīties un visu laiku tik pa rokām - nevēru vaļā.
Tad atbraucu mājās, protams ziņķārība ņēma virsroku, Ņemu no maisiņa ārā un atkal brīnos - grāmata smaržo - pēc svaiguma, kaut kas salds un patīkams.
Grāmata nav domāta skatīšanai, bet lasīšanai un izdomāju atvēršu uz dullo - un ko es atvēru - nodaļu par Vīriešu gaidītājām un meklētājām , kur vēl atbilstošāk un aktuālāk man, trāpīts 100%
Tad domāju, lasīšu tā pa gabaliņam - baudot -nesanāca. Izlasīju vienā elpas vilcienā. Jā, it kā jau zināmas tēmas, bet tik vienkārši izskaidrotas, bez izskaistinājumiem. Visas tēmas tik aktuālas, nebija nodaļas, kur radās jautājums -kāpēc. Ļoti patika, meiteņu stāsti, ka saplūst ar grāmatu - nav atrāvumi. Varbūt dažu stāstu pietrūkst, bet es jau arī neuzrakstīju, piem. kā rāpties ārā no 3 stadijas, ka vienai ir ļoti labi.
Mākslinieciskais nofomējums papildina 100% - es tieši tādu biju iedomājusies - super nav kur piesieties.
Grāmata aizskāra un man liekas nevienu vienaldzīgu nevar atstāt.
Paldies, Tev! Gunta***


Paldies, Jums par grāmatu. Šovakar sāku lasīt un ar katru lappusi man viss kļūst skaidrāks un skaidrāks. Es viena audzinu bērnu, esmu veiksmīga karjerā. Bet ar vīriešiem neveicas, tādi vārguļi vien trāpās un tad 34.lappusē ir atbilde uz maniem jautājumiem: stiprās sievietes dabūs vājos, jo dabā viss ir līdzsvarā... kā es to pati neiedomājos??? Paldies Jums! Šī grāmata iedvesmo
***
Pa vidu ģimeniskām ainiņām, - brīvdienas pavadīju, iepazīstoties ar Inta Blūmas veikumu "Latvietes karma". Sākumā gana rezervēti, bet ar katru lappusi arvien vairāk ļaujoties lasījuma plūdumam. Pirmā vieta pārdotāko grāmatu topa augšgalā noteikti IR pelnīta! Ps Ja par teorētisko daļu varētu izvērst diskusijas, tad praktiskā daļa ar Intas pašas un viņas "meiteņu" stāstiem ir grāmatas "odziņa". Drosmīga grāmata! Ilze*

Lasu Tavu grāmatu vienā aizrautīgā elpas vilcienā - tik patiesi, tik skaisti..un tik jau kaut kur dzirdēti! It kā vārdi ir skrējuši garām, it kā dzirdēti, bet jābūt drosmīgai lai to attiecinātu uz mani pašu! Ir jābūt drosmīgai, lai tos izlaistu caur sevi.. Pirmkārt es vēlos Tevi apsveikt, ar to, ka esi Tu pati!! Beidzot! Es, protams, zinu tikai nedaudz no mūsu kopīgā ceļa, kas mūs bija savedis kaut mazliet kopā, taču, kāpēc lai tas nesavestu mūs kopā atkal? .... Silti sveicieni no manis..paldies, par iespēju izdzīvot Tavus stāstus un atziņas grāmatā!  Lienīte!*

Mīļā Inta!
Šodien izlasīju Tavu grāmatu:) Ap pusdienlaiku sāku un tikko beidzu, pa vidu vēl uzvārīju ķirbju biezzupu saulaini dzeltenā krāsā, kas tik ļoti piestāvēja grāmatas vākam.
Bet rakstu es tāpēc, ka gribu pateikt paldies, lielu paldies, jo grāmata tik viegli lasās, ir tik saprotama, viegli uztverama, un tas šajos informācijas pārpilnības laikos ir tik ļoti svarīgi, lai zināšanas pie mums nāktu ne vien caur prātu, intelektu, bet arī (un galvenokārt) caur sirdi un dvēseli!
Un vēl, - kā jau tas nereti gadās, lasot grāmatas, mēs mēdzam arī saņemt atbildes uz saviem jautājumiem. Un tā notika arī šoreiz, es saņēmu atbildi uz veseliem diviem sev ļooooooti svarīgiem jautājumiem, kas manu prātu bija nomocījuši jau labu laiku. Un es pat pabrīnījos, kā gan man tas ātrāk "nepielēca", tas taču ir tik skaidri saprotams:)) Un tieši tāpēc saprotams un viegli "ieguļas" arī manā pieredzē, ka Tu necenties tēlot pārgudru atomfiziķi, bet sirsnīgi un caur reālu cilvēku pieredzes prizmu pasniedzi visas šīs būtiskās un svarīgās, taču arī sarežģītās, lietas, kas Tavā interpretācijā šķiet tik vienkāršas un saprotamas.
Paldies Tev milzīgs! Tu esi brīnišķīga!Ar nepacietību gaidīšu nākamo grāmatu!
Jauku dieniņu vēlot, K*

Pirms dažām dienām izlasīju Tavu grāmatu( sirds ir par uzrunu ''Tu" un
atmetu bailes '' vai tā drīkst?'' ) Grāmatas dažus gadus vairs nepirku, un no tām, kuras bija,
daudzas aizsūtīju labdarības ceļā, atstājot vien tuvākās. Šoreiz bija citādi. Man piezvanīja draudzene un pastāstīja, ka ir iznākusi jauna grāmata un, ka tajā par attiecībām daudz kas esot tāpat uzrakstīts, kā esmu stāstījusi. Protams, ka radās interese un vispirms to uztvēru kā zīmi, kuru pirms kāda
laika biju aicinājusi. Izlasīju. PALDIES. Tā izstaro Mīlestību un Drosmi un lielu Gaišumu. Varbūt
subjektīvas, taču tādas ir manas sajūtas. M*Vēlējos pateikt paldies par Tavu nupat grāmatu plauktos ienākušos grāmatu. Es zināju, ka teoriju šobrīd nav vēlēšanās smelties, tāpēc dienā, kuru pavadīju mājās klepojot, „apēdu” Tavu grāmatu – neskaitāmas dzīves pieredzes. Un es atkal dažas savas lietas ieraudzīju nedaudz citādi. Paldies! Es nosaucu tās vārdā, es pateicos par tām, jo tas manā „kāpņu laukumiņa stadijā” ir brīnišķīgs pamudinājums beigt „baudīt skatu”, ir jākāpj tālāk Lai arī manas ģimenes sievietes netic pārdzimšanai, lūgšu viņas „neuzsēsties” uz šo tekstu daļu, bet paraudzīties uz pārējām lietām – aizvainojumi, nepiedošanas, vainošanas un žēlošanās. Vēlos teikt vēl un vēl, ka dzīve var būt aizvien burvīgāka un burvīgāka, ar katru atlaisto enkuru vieglāka un gaisīgāka. Gunita*

*
Labdien, Inta! Šobrīd sēžu Vīnē, un grāmata "Latvietes karma" iet jau pavisam uz beigām.. Ja vien Jūs spētu iedomāties, cik atbilžu un miera tā man ir sniegusi! Tāpēc vēlos Jums pateikties! Es noteikti sekošu līdz jaunumiem un, kad būšu Rīgā, noteikti vēlos piedalīties kādā Jūsu seminārā.. Ir tik daudz lasīts, Ošo, Siņeļņikovs utt .. Bet tik saprotami un uztverami šīs dzīves patiesības esat pasniegusi tieši Jūs! Un es jūtu, ka mans ceļš pie sevis ir sācies... Pateicībā, Sandra


Sveika. Izlasīju Tavu grāmatu. Paldies par to!
Pirmkārt, man ļoti patika lasīt - lasījās viegli, saprotami un ātri. Lai gan valoda, protams, nav klasiski literāra. Drīzāk laikam sarunvaloda, bet tieši tas arī ir ļoti labi, jo ir sajūta, ka tā ir saruna. Dzīva saruna ar Tevi. Un tas arī uzrunā visvairāk. Turklāt arī tādēļ, ka esam pazīstamas. Tādēļ domāju, ka tas ir vēl viens grāmatas bonuss - lasītājam, kas Tevi pazīst, grāmata ir daudz personiskāka.

Otrkārt, grāmata ir kā mani pieraksti no meiteņu dienām. Es visu laiku klusībā domāju - būtu gribējies visu toreiz dzirdēto pierakstīt, taču tad tas nebija iespējams, jo bija jādzīvo un jādomā līdzi :) Nu šī grāmata vēlreiz super precīzi apkopo visu info, kas tika runāts. Tā ir kolosāla vērtība, jo ne jau visu var paturēt galvā. No meiteņu dienām nāk iedvesma, pārdomas, emocijas, bet šī grāmata vēlreiz uzjundīja visu emociju gammu un lika domāt atkal un atkal.

Treškārt, ja es nebūtu bijusi meiteņu dienās, grāmata, manuprāt, nebūtu līdz galam saprotama un tik ļoti noderīga. Attiecīgi es gaidītu konkrētākus datus, "tehnisku" informāciju, klasifikāciju, skaidrojumus, pamatojumus... Respektīvi, lasītājam bez jebkādām priekšzināšanām par tēmu pēc grāmatas izlasīšanas, manuprāt, būtu vairāki jautājumi. Nu, piemēram, kas ir "Gaismas ģimene" un tamlīdzīgi. :) Tiem, kas zina terminoloģiju, ir viegli uztverams teksts, bet pārējiem - varētu būt grūtāk. :) Viņus tas kaitinās un sadusmos vai arī liks meklēt, interesēties, uzzināt... Un tas arī ir ļoti labi.
Ceturtkārt, man jau ir padomā vairākas sievietes savā lokā, kurām noteikti ieteikšu grāmatu izlasīt vai arī uzdāvināšu :) Paldies Tev par grāmatu un visu, ko dari! Tas iedvesmo! Zane

***
Labdien Inta, vēlos izteikt lielu Paldies, par Jūsu iegūldīto darbu latviešu sieviešu (nekautrēšos šī vārda) "atveseļošanā" un turpinat darīt un arī par grāmatu "Latvietes Karma". Burtiski tikko to izlasīju un gribu padalīties iespaidos....

Saprotu, ka viss dzīvē tiešām ir saistīts un ka informācija, no Agstākā, par to, kas patiesi mums ir vajadzīgs nāk nepārtraukti, tikai jautājums vai mēs spējam to sadzirdēt un sajust. Ar to es gribu teikt, ka pie Jums netieši mani virzīja jau no pagājušā gada maija, kad Jogas nometnē iepazinos, ar

ļoti simpātiskiem un uzņemīgiem jauniešiem Kristu un Kristapu, kuru rīkotajā bērnu nometnē Apšuciemā pabija arī mans dēls, kur savukārt redzēju arī Jūs ( patinot bildi atpakaļ, liekas, ka redzēju Jūs) :)...Tad nemitīgais nemiers sirdī, ka kaut kas ir jādara, ar savu sievisķību - Gribu beidzot piedzimt vai kā grāmatā rakstīts izlīst no kūniņas.. Un tad Draudzene iedeva, no Bibliotēkas paņemtu grāmatu, jo viņai neesot laiks lasīt....:) Urrrā! Paldies Draudzenei, jo mana sirds šīs 3 dienas, kad lasīju grāmatu gavilēja un priekā visu laiku teica - Līga, Tu esi uz pareizā ceļa. :)

Paldies, Jums Inta, par daudzajām atbildēm, ko guvu, par jautājumiem, kuri

radās un par intrigu, kura ir, jo ar šo vēstuli gribu pieteikt sevi Meiteņu

dienām jūnijā.
***


Sveika, Inta! Pateicos par lielisko grāmatu, ko esi radījusi - kā reālu,
taustāmu materiālu, ko latvietes var uztvert pilnīgi personiski.. jau
vairākkārt biju dzirdējusi sievietes, kuras alka pēc kaut kā tuvāka,
precīzāka - pēc informācijas, vēstījuma tieši Latvijā dzīvojošajām
sievietēm.. grāmata ir vnk lieliska.. tur vienkāršā un skaidrā valodā ar
lieliskiem piemēriem (reālu personu - latviešu- stāstiem) ir aptverts viss
galvenais, ar ko latvietēm nepiesiešams strādāts sevī un sakārtot.. šo to
paņēmu arī sev. Lai gan grāmatu esmu nopirkusi dāvināšanai, nevarēju to
uzdāvināt nesajūtot to no vāka līdz vākam :)


Otrkārt, arī es esmu latviete, kurai ir savs dzīves stāsts un kura arī ir
ļoti daudz un intensīvi strādājusi un turpina to darīt..


Man ir paveicies - mani darba augļi vainagojušies ar to, ka esmu satikusi
savu dvīņu liesmu - savas mājas.. Tādu ceļu izvēlējāmies.. tas ir
apbrīnojami.. viss ir tieši tā kā visur rakstīts.. šobrīd notiek aktīvs
darbs ar ego - mēs esam lieliska komanda - lieliski māsterojam "tumšos"
brīžus - telepātija, sajūtas - viņam ir mazliet vairāk darba, jo ļoti
strauji to visu jāaptver.. es sev biju veikusi pamatīgus sagatavošanās
darbus... un tā savstarpējā uzticība - ir tik tiešām tas pats, kas ticība
sev.. daudz stāstāmā.. Līva
***
Labdien, Inta!
Esmu ļoti priecīga par Tavu grāmatu! Lasīju gan ar smaidu uz lūpām, gan
asaru pilnām acīm... Cik daudz tomēr no Tevis rakstītā un meiteņu
piedzīvotā, iekrita manā sirdī. Zinu, ka būs jāpārlasa vēlreiz, jo pieļauju,
ka nākamreiz lasot atradīšu pavisam ko citu noderīgu.
Apsveicu ar izdevušos grāmatu! Esmu ļoti priecīga, ka vīrs man šo grāmatu
uzdāvināja. :)

Runājot par Tavu sapni, kas minēts grāmatas izskaņā- arī man ir kāds
tamlīdzīgs sapnis...
Varētu teikt tā, es tāpat kā daudzas strādā darbu, kurš vairs nesniedz
nekādu gandarījumu (grāmatvede), taču pašlaik esmu laimīgi no tā aizmukusi
un mājās audzinu mazo dēliņu. Ir skaidrs tikai viens, atpakaļ es uz šo darba
vietu neiešu- tā būtu sevis nolemšana izdzišanai. Paldies Dievam, man ir
gads laika, lai tiktu ar sevi skaidrībā, ko darīt turpmāk.
Un man ir doma, kas saskan ar Tevis minēto- vietu, kur satikt līdzīgi
domājošos, kur būt kopā ar dabu, ar sevi, augt un attīstīties, jo nekad nav
par vēlu sākt ko jaunu!
Es to savā kladītē biju nodēvējusi par “Dvēseles sanatoriju”. :))) Tā būtu
vieta, kur varētu aizmukt no ikdienas, no lielpilsētas, no kņadas un
datoriem..... u.t.t....
Es, kad vēl dzīvoju Rīgā, alku pēc tādas vietas, kur aizmukt. Vienkārši
aibraukt kaut kur dabā, mežmalā lasīt tējas vai vienkārši elpot gaisu! Jā es
Rīgā burtiski smaku nost. Tagad dzīvoju tikpat kā laukos, vēroju pa logu
dabu, dzīvniekus un .... atkal tā doma, ka es jau neesmu iespējams vienīgā,
kas gribēja aizmukt prom no pilsētas... Varbūt ir daudz tādu, kā es, kas
labprāt izkāptu no ikdienas skrējiena un atbrauktu uz “Dvēseles sanatoriju”,
kur sevi sakārtotu. Vai tas būtu ar sarunām, vai pastaigām, meditācijām, vai
radošām izpausmēm- kas kuram tuvāks. Manā sapnī tur satiekas meitenes- čalo,
dzied, dejo, ada, tamborē, pērļo, glezno, auž un varbūt mācās spēlēt
kokli....? Varbūt vienkārši sauļojas? Ideāli, ja tur atrastos nodarbes arī
bērniem un vīriem! Ne jau visi vīri tādi, kas skatās tikai TV.... Arī viņi
var (un grib!) izpausties! Un bērni ar! Katrā ziņā es gribētu, ka visiem ir
iespēja izkāpt no ikdienas skrējiena rata.

Hm, Tu esi pirmā (neskaitot vīru), kam esmu uzticējusi šo savu sapni...
Pašlaik tas viss atrodas manā vīzijā, kladītē un iztēlē. Vai tam būs lemts
tap pa īstam, laiks rādīs. Prātu pašlaik apzināti nepieslēdzu, jo tas mani
tikai nosēdinās atpakaļ uz grīdas. Man vēl ir laiks pārdomām ko un kā...
Taču Dvēsele par šo ir iedegusies un trīsuļo. Ir sajūta, ka jārada, kas
noderīgs, kas skaists, kaut kas ar pievienoto vērtību!

Inta, paldies Tev par Mistērijām, kurās 1x esmu bijusi!
Paldies, par pasakaino, neaizmirstamo meditāciju, ko pie Tevis esmu
piedzīvojusi (vēl aizvien neko skaistāku neesmu izbaudījusi)!
Paldies, par Tavu iedrošināšanu doties savā ceļā, neskatoties uz to, ko par
to padomās un teiks citi. Jā, gribas atplaukt kopā ar pavasari un mācīties
ko jaunu! Kas zin, kas no tā visa sanāks?

Lai top mūsu sapņi, lai vairojas jaukas vietas, kas cilvēkus uzpilda un
dziedē Dvēseli!
Ilze3 komentāri:

 1. Priecājos par grāmatu!Es arvien esmu ar Jums,un Jūsu raksti ''uzrodas'',kad man tieši vajadzīga kāda skaidrība!Lai Jums VISS labi!Paldies!

  AtbildētDzēst
 2. Labdien! Paldies par izcilajām grāmatām un labajām sajūtām tās lasot. Tās veldzē dvēseli un remdē seno sāpju sajūtu dvēselē, dot spārnus , lai lidotu un noticētu savai varēšanai. Man prieks ka Latvija ir bagāta ar viedām sievietēm.

  AtbildētDzēst
 3. Sveicināti! Jūsu grāmatās piemīt kas maģisks un īpašs. Vēlos dalīties savā pieredzē, kā pie tām nokļuvu. Tolaik, man bija 22 gadi, meklēju atbildes uz partnerattiecību jautājumiem, no sērijas: “Kāpēc ar mani tā..”. Mana intuīcija, teica, ka atbilde ir jāmeklē grāmatā. Biju dzirdējusi nostāstu, ka- grāmata pati Tevi vajadzīgajā brīdi atrod,tā bija ar “Latvietes karma”. Ejot “Maximā” gar grāmatu plauktiem,ātri pārlaidu acis, un no tām simts grāmatām, manas acis redzēja tikai dzeltenu grāmatu ar tauriņa spārniem. Piegāju klāt, lai izlasītu anotāciju un intuitīvi jutu, ka šeit būs atbildes uz maniem jautājumiem. Tā arī bija! Es guvu vērtīgas atziņas, ieviesu labojumus savā domāšanas veidā un dzīvē. Pateicoties šai grāmatai- kļuvu sievišķīgāka, atklāju savu iekšējo sievieti-dievieti.
  Kad bija iznākusi otra grāmata “Ardievu karma” tā sākotnēji mani neuzrunāja iegādāties, jo es atkal intuitīvu jutu, ka vēl nav īstais laiks šai grāmatai.
  Tomēr, gadiem ejot (drīz jau būs divdesmitpieci), radās atkal citas sarežģītas situācijas, notikumi, kas prasīja izpratni. Tā kā esmu izstudējusi psiholoģiju, esmu ļoti analītiska, pret sevi jo īpaši. Man vienmēr ir svarīgi rast izskaidrojumu, saprast darbības patiesos motīvus, apzināties un strādāt ar sevi. Kā arī ceļos un krītu par psihoanalītiķa Zigmunda Freida teoriju, ka nejaušības neeksistē.
  Es atkal uzskrēju virsū “Ardievu karma!” , tikai šoreiz sajūtot, ka tas ir tas, kas man šajā posmā ir vajadzīgs. Arī pēc pirmajām lapas pusēm es par to pārliecinājos- īstā informācija, īstajā laikā. Lasot grāmatu, es jūtos tā, it kā Jūs mani uzrunātu personiski, katra lapaspuse ir enerģijas pilna, tā sniedz enerģiju man pašai, māca, liek izprast/saprast, paliek vieglāk. Pateicoties šai grāmatai –izpratu kāpēc attiecības ar mīlestības objektu ir bijušas tik sāpīgas.Dod psiholoģisku mierinājumu, ideja, ka ar mīļotā dvēseli esi sarunājis, ka šajā dzīvē viņš sniegs Tev sāpīgu pieredzi, lai no tā gūtu vajadzīgo mācību. Nenoliegšu, ka pašlepnumam patīk, doma, ka esam jau iepriekšējās dzīvēs bijuši saistīti. Ļoti ieinteresēja iepriekšējo dzīvju jautājumi.
  Nekad neesmu rakstījusi atsauksmes par grāmatām, un nekad neesmu piedzīvojusi tādu maģiju, kā ar Jūsu grāmatām. Tās atnāk un uzrunā īstajā laikā, tās ir VĒRTĪBA UN BAGĀTĪBA!

  Paldies,Jums!

  AtbildētDzēst

Piezīme. Tikai šī emuāra dalībnieks var publicēt komentārus.