ceturtdiena, 2017. gada 21. decembris

Idejas enerģija- iedvesma

Vispār pāsteidzoši! Lasu Lizas Gilbertas jauno grāmatu ''Lielā Burvība'' un tā ir arī par mani un
 manām sajūtām. Kaut ko es tik ļoti līdzīgu saskatu viņas tekstos, jau no '' Ēd, lūdzies, mīli'' laikiem...
Un, tā kā uzrakstīt vēlējos par to, kas sasaucas ar šo grāmatu, tad pirms rakstīt, izdomāju pamaeklēt savā blogā, vai jau neesmu kaut ko par šo tēmu uzrakstījusi.
Ierakstīju meklētājā ''Iedvesma'' un pirmie raksti, kas izleca, izrādījās gada nogalēs rakstīti! Viens pagājušo gadu, otrs, ko pārlasīju, -3 gadi atpakaļ. Vēl pirms ''Latvietes karmas'':)
Mani Saulgrieži, kas vasarā un ziemā, ir iekšējā klusuma laiks, kad cenšos būt mājās, ideāli viena, vai iekšēji viena... Tad spēju sajust pilnā mērā šo enerģiju burvību.

Šīs dienas stāsts ir par idejām un iedvesmu. Un tikko atcerējos, ka nevis blogā es jau par šo rakstīju, bet otrajā grāmatā.

Lūk, fragments no ''Ardievu, Karma!'' nodaļas par darījumu vidi jaunajās enerģijās:

Ideja ir galvenais jebkurā darījumā, jo tā satur kodētu sākotnējo dievišķo informāciju. Iedomājies – maza sēkliņa, kas izaug par lielu koku. Kas tas ir par spēku, kas ļauj šim trauslajam asniņam izaugt pat caur asfaltu? Mēs varam salauzt šādu asniņu ar vieglu pirksta pieskārienu, bet tas spēj izlauzties cauri asfaltam, izaugt un dot augļus. Šis spēks nav izskaidrojams ar fiziskās pasaules likumiem.

Ideja ir tāda pati sēkla, kas ir pamatu pamats jebkam, kas nākotnē no tās var izaugt. Ideja satur sākotnējo enerģētisko potenciālu, ko mūsdienu zinātne nevar izmērīt. Kā tev šķiet, no kurienes nāk idejas? Kur tās rodas? Kur atrast vispiemērotāko un efektīvāko ideju?

Ir ļoti liela atšķirība ‒ tu ideju pasmel no Visuma informatīvā lauka, tev to pačukst Augstākie spēki vai arī tu ar prātu mēģini izdomāt izdevīgāko produktu, pakalpojumu naudas pelnīšanai. Kāpēc tas ir svarīgi? Vienā gadījumā tev būs viss Gaismas ģimenes enerģētiskais atbalsts, jo tu darīsi to, ko Dievs no tevis gaida un vēlas, otrā gadījumā – tu būsi viens.

Visuma internets ar visām iespējamajām idejām ir pieejams visiem, ir jāiemācās pie tā pieslēgties, redzēt zīmes, sajust iekšēji un atpazīt, kā ir, kad dzimst ideja. Visums zina, ka tu to vari realizēt, tāpēc aicina izmanot. Diemžēl cilvēki netic paši sev un noraida visu, kas viņam pastāvīgi tiek piedāvāts. Visbiežāk tieši prāts ir tā aizņēmis visu cilvēka telpu, ka nekam citam vairs neatliek vietas.

Cilvēks vēro citu idejas, skatās ‒ lūk, kāds ir sācis to realizēt, viņam sanāk. Tikai pēc tam, kad redz citu gūstam panākumus, uzdrošinās mēģināt. Bet diemžēl ir par vēlu! Visumam nevajag kopijas! Tas jau ir kādam iedevis konkrēto ideju ar visu tās enerģētisko potenciālu. Ja tu kādu kopē vai atdarini, redzēdams viņa panākumus, zini – tu ne tikai esi aizņēmies svešu ideju, tev būs arī jāiztērē ļoti daudz spēka, enerģijas, veselības, lai kaut ko panāktu ar šo ideju, un prieku tā nenesīs. Visumam un tavai Dvēselei (kas ir daļa Visuma) tas vairs nav vajadzīgs, jo šo pieredzi Visums jau apguvis ar kāda cita starpniecību.

Daudzi cilvēki man saka ‒ viņiem neesot ideju. Man to ir grūti iedomāties, jo man vienmēr ir bijis ļoti daudz ideju. Es nekad pat neesmu spējusi tās visas realizēt. Idejas un iespējas es redzu visur. Esmu mēģinājusi dalīties ar tām, pat palīdzējusi tās realizēt, bet parasti tur čiks vien sanāk. Arī es zaudēju enerģiju. Un tagad jau skaidri saprotu, ka enerģija man tiek dota tikai manām idejām. Jo tās abas – ideja un enerģija ‒ nāk komplektā.

Redzu, kā sitas tie ļaudis, kas mēģina realizēt aizņemtu ideju, ‒ pircējs šo pakalpojumu neizvēlas, ātri viss apsīkst, izbeidzas. Tā vērojot, šo to esmu secinājusi. Visums ir pārpilns, tikai drosmīgu un uzņēmīgu cilvēku ir ļoti maz. Tāpēc tiem, kas dara, realizē, idejas birst kā no pārpilnības raga, bet pārējiem šis kanāls ir ciet, jo gan jau Visums ir vairākas reizes klauvējies pirms tam. Bez rezultātiem. Atliek vien palūgt Debesīm, Visumam vēl vienu iespēju, saņemt drosmi un sākt.

Arī tajā, vai tavā dzīvē kaut kas mainīsies vai ne, ir svarīgs nolūks. Ir jāpieņem lēmums kaut ko sasniegt. Kāds to izdara piecpadsmit gadu vecumā, kāds – piecdesmit, bet vairākums šādu lēmumu diemžēl nepieņem nekad.''
***


Elizabete Gilberta šo grāmatu, kuru pašlaik lasu, - ''BIG MAGIC'' ir izdevusi 2015.gadā, - tad, kad arī es rakstīju šos vārdus.
Lasot tagad tikko izdoto latviešu izdevumu, velkās viena paralēle aiz otras. Un viņa apraksta arī savu vispārsteidzošāko gadījumu, un proti:

Viņa, vēl pirms grāmatas ''Saistības''uzrakstīšanas, nejauši izdzirdēja stāstu par Brazīlijas maģistrāles caur džungļiem taisīšanas projektu 60-jos gados un, kā lietus sezona un daba neatstāja no šī projekta nekādas pēdas... Viņai atnāca sižets, galveno varoņu raksturi un notikumu, kas darbosies uz šī fona un viņa ar lielu azartu un iedvesmu metās šim darbam klāt.
Tomēr pēkšņi viņas personīgajā dzīvē viss tā sagriezās, ka viņai nācās pamest Ameriku uz laiku un uz diviem gadiem atlikt šī romāna rakstīšanu. Kad viņa atkal mēģināja pēc šiem gadiem ar milzu stūrgalvību tam pieķerties, tas bija ''pazudis''. Nevis fiziski, bet viņa nespēja neko ar šo ideju izdarīt, nekas ''nenāca'', nekas nevedās...
Un tad, viņa nejauši iepazinās ar kādu citu rakstnieci, ar kuru izveidojās draudzība, līdz vienu kopēju pusdienu laikā, šī otra rakstniece, izmeta frāzi, ka ir uzsākusi rakstīt romānu par Brazīliju.


***

Es reiz redzēju kādu sapni, ko pamostoties ierakstīju savā FB joslā:

Man šonakt bija spilgts sapnis: 
Es redzēju, ka kāda Būtne, stāv pie tādas, kā letes, kā altāra un saka man: redzi, visas idejas, viss, ko Mēs vēlamies realizēt uz šīs Zemes, te stāv. Mūsu piedāvājums ir pieejams visiem. Daudzi iet garām, nepamana. Daži pamana, grib paņemt, bet baidās. Viss, kas te ir, - ir brīvā piedāvājumā, kurš pirmais paņems, tas dabūs. Kamēr neesi ideju paņēmis (sācis darīt) , tā nav tava- tā vēl joprojām atrodas uz letes, tu esi to tikai ieraudzījis.  Un lika šo ziņu kādam nodot... 


Pagaidām esmu izlasījusi Lizas grāmatai tikai trešdaļu, bet visu laiku brīnos par sinhronitātēm, par ko gan man vairs brīnīties nevajadzētu :)
Arī man, kad izdevu pirmo grāmatu, tik daudzi teica kaut ko līdzīgu šim: ''es jau arī sen plānoju rakstīt grāmatu par šo tēmu'', ''Tu paņēmi tieši manu ideju'', utml.***
Bet, zini, kas mani pamudināja uzrakstīt šo rakstu?
Gunta, kāda brīnišķīga, gaiša sieviete, kuras epastu es saņēmu pāris dienas atpakaļ. Atļaušos to te ielikt un atstāt bez komentāriem, jo komentāri te ir lieki!

Sveika, Intu!Šo jauko notikumu piedzīvoju jau septembra beigās, gribēju uzrakstīt, bet kaut kā neuzrakstījās, tagad burtiski kā sniegpārsliņas no visām pusēm nāk ziņas no Tevis, atgādinot... turklāt vēl Ziemassvētku laiks. Dāvanu laiks. Un šo notikumu sajutu kā īpaši brīnumainu Dāvanu.

Septembra beigās devos uz Cēsīm, līdz vilcienam vēl bija laiks, iegāju J.Rozes grāmatnīcā palūkot ko interesantu.
Tieši pašā pirmajā stendā skatos - wooow, Tava meditāciju grāmatiņa bērniem jau gatava! Tā kā medijus nelasu, maz arī esmu sociālajos tīklos, zinu tikai notikumus ar kuriem draugi padalās. Par Tavas grāmatiņas iznākšanu nebiju dzirdējusi.

Nu lūk, protams, ar lielu interesi vēru vaļā, nu kāda tad tā izskatās, kas ilustrējis UN....
paliku ar muti vaļā, ieraugot vienu no ilustrācijām.... JO...

...jo, kad piedāvāji iespēju piedalīties ilustrēšanā, bet vēl pati biji pārdomās, kurš, kas, kā un kad... beidzot mūsu sarunu, man acu mirklī, atnāca ilustrācija Mīlestības meditācijai, kuru uzreiz arī priekš sevis piefiksēju.


Tai brīdī es pat nezināju, vai savā grāmatā esi paredzējusi Mīlestības meditāciju.
Domāju, nu tad jau redzēs, ja Tev šāda meditācija nebūs, vai kāds cits to būs jau izvēlējies, lūkošu, vai atnākusī ilustrācijas skice būs vai nebūs lietojama.


Tā kā par šo vairs nedevi ziņu, ļāvos notikumiem un visu šo laiku arī neko daudz vairs par šo projektu nedomāju. Līdz brīdim, kad grāmatnīcā satiku jaundzimušo grāmatiņu.

Tāda ir stāsta praktiskā daļa :), bet.... tad sākās Dāvanas: :)


:) šķiru grāmatiņu - ieraugu vienu no ilustrācijām, lūk šo:
un šī bija tā, ko vienā elpas vilcienā sev uzskicēju pēc mūsu pirmās sarunas, vēl neko nenojaušot par topošo saturu:Un... tā ir... MĪLESTĪBAS MEDITĀCIJA!!!!!!


Woooow!!!!
Šis mirklis bija TIK iespaidīgs, tik īpašs, tik samīļojošs, tik tuvu sajutu Debesu klātbūtni!...


Un Dāvanas bija divas: 
Pirmā. Tikai pēcāk piefiksēju, ka mana pirmā reakcija, ieraugot Tavu jau iznākušo grāmatiņu un šo ilustrāciju, bija - ĻOOTI nu ĻOTI liels prieks un saviļņojums!!! 
Mīlestības sajūta, gavilēšanas sajūta. Jā, dominējošā - LIELS PRIEKS. 
Es droši nepateikšu, bet, manuprāt, krietni skaļi pa visu veikalu iesaucos: woooow!
Pieļauju, ka kādus gadus atpakaļ nebūt tā nebūtu - iespējams pirmā sajūta būtu vilšanās, a kā tad tā?
Mani ļoti iepriecināja mana iekšējā reakcija. Ļoti. Katram jau savi mazie "negantuļi" iekšā sēž, gribam to vai nē, un ar prāta izlemšanu - būšu tāda vai šāda, kā pati labi zini, nepietiek. Un šī bija MILZU dāvana man pašai no sevis. Skaisti. Paldies TEV, ka caur Tevi tas varēja NOTIKT!


Otrā. Šīs viss notika tajās dažās minūtēs vienlaicīgi - otrā dāvana, ko tagad centīšos ietērpt vārdos, bet, kas atnāca tieši SAJŪTĀS - proti, sajutu, piedzīvoju fizisku sajūtu, kā tas ir BŪT VIENOTIEM. 
Darboties KOPĪGAM labumam. Un nav svarīgi, kurš dod impulsu, kurš realizē matērijā, kurš vienkārši ir klāt turot mīlestības lauku. 
Ļoti spilgta sajūta, kas ilga krietnus mirkļus, kuru arī vizuāli redzēju - šo vienojošo gaismas režģi, kā tas viss caurvijas - pat nezinu, vai to varu nosaukt par gaismas režģi, cenšoties ietērpt vārdos sākšu izmantot jau zināmus priekšstatus, un tas vairs nebūs tas, ko pieredzēju.


Šī bija tā reize, kad sapratu, kāpēc reizumis mūki, radot mākslas darbus, zem tiem neparakstās (savulaik mans ego par šo brīnījās).
Nav svarīgi kurš, svarīgi, kas ir RADĪTS, un KĀ TAS kalpo kopējam labumam.
Fiziski pieredzēju vārdus, kurus Dieviņam un sev katru dienu saku: ....es, Gunta, esmu vienota ar Visu, kas ir; es, Gunta, esmu tīra Dieva Mīlestība un Gaisma; es esmu tā, kas es esmu....

Jā..... visu to dienu jutos kā spārnos, smaidīju līdz ausīm līdz pašām Cēsīm un vēl visu atlikušo dienu :)))

Paldies Tev, Intu, ka caur Tevi varēju pieredzēt tik dāsnas Dāvanas! Ļoti īpaša pieredze priekš manis.

Un, tā kā Dāvanu laiks - tad šobrīd sajūtās sakopoju milzu zeltainas gaismas kupolu un sūtu Tev, lietošanai pēc Taviem ieskatiem - uzliec aukšpēdu - kāp iekšā un peldies zelta gaismiņās, vai liec ar apaļumu uz augšu un lieto kā mājiņu, kurā ieiet un veldzēties ;)

Lai Gaiši it visā gan Tev, gan Taviem mīļajiem!!!
Miera un Mīlestības svētītu Ziemas Saulgriežu laiku!
Gunta

Pievienojos Guntai un skauju Tevi šajā Saulgriežu laikā...

Inta 
2017.gada, 21.decembris

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru