trešdiena, 2015. gada 15. aprīlis

Aprīļa pilieniMīļie mani!

Šis pavasaris ir mani pārsteidzis ar neparedzēti lielu aktivitāti, kura radusies pēc grāmatas
iznākšanas. Mācos pārplānot un sakārtot savu laiku un darbus.. Un gaidu mūsu tikšanos... Pavasara Mistērijās, Sievišķības Mistērijā pie jūras un citur...

Uz Sievišķības Mistēriju var vēl pieteikties teltsvietās, tāpat uz Sirds Ceļa skolas svētdienas un piektdienas grupām vēl ir vietas.

Esmu pateicīga par to, ka Debesis mani ved un ļauj man radīt pašai savu dzīvi! Arī šoreiz esmu rezervējusi divas vietas Pavasara Mistērijās kādam/kādai, kam šis notikums būtu ļoti vajadzīgs un svētīgs, bet šobrīd viņš/ņa nevar to atļauties. Ja Tu zini kādu, kam mēs kopā varētu uzdāvināt Pavasara Mistērijas, tad spied ''dalīties'' facebookā ŠEIT vai arī, ja nav FB, raksti savu ieteikumu uz sirdscels@sirdscels.lv un pēc nedēļas mēs vilksim lozes :)

Aicinu pieteikties tos, kas plāno man doties līdzi mūsu ''ĒD, LŪDZIES, MĪLI KAUKĀZĀ'' oktobra tūri... Jo jau jūnijā, jūlijā mums jābūt gataviem pirkt biļetes- tiem, kas būs pieteikušies ''došu startu'':) 

Vairāk informācijas par ceļojumiem un Sirds Ceļa skolu atradīsi manā blogā.


Vēlos no sirds novēlēt Tev iedvesmu: iedvesmu rīkoties, mainīties, DARĪT! SĀKT! UZDROŠINĀTIES! Lai pavasara enerģijas paceļ spārnos visu, kam pieķeries! Un, kad spersi pirmo soli, redzēsi: visa Pasaule sadosies rokās, lai Tev palīdzētu!
Sirsnībā- Inta
AKTUĀLIE NOTIKUMI
 • SARUNAS AR INTU PAR SIEVIŠĶĪBU ārpus Rīgas dzīvojošajiem: Jēkabpils pusē- 16. aprīlī, Iecavā- 22.aprīlī, Tukumā- 20.maijā!
 • Vēl vari pievienoties uz VASARAS SAULGRIEŽU TŪRI KAUKĀZĀ, kur dosies kopā ar
  armēņu mākslinieku, brīnišķīgo mandalu albūmu radītāju Vazgenu Stepanjanu no 17. līdz
  24.jūnijam. Brīnišķīga iespēja Vasaras Saulgriežus sajust un piedzīvot Kaukāza kalnos GRUZIJĀ un ARMĒNIJĀ, kur ziediem rotātas pļavas, kur kalnos un ielejās var ieelpot dzestro rīta gaisu, kur cilvēki dzīvi svin..... Šajā ceļojumā būs iespēja izbaudīt ziedu festivālu kalnos, sajust šo īpaši seno kultūras un tradīciju dvesmu, meditēt un dziedināt sevi caur mākslas terapiju. Ļauties kalnu varenībai un raudzīties uz pasauli no kalnu grēdas un apjaust mirkli, kad atverot sirdi, vari sajust Dieva pieskārienu savam vaigam... Ja esi sajutis vēlmi pievienoties šim brīnišķīgajam mākslas, dabas un sirds ceļojumam, tad sūti savu pieteikumu uz sirdscels@sirdscels.lv, vai sūti sms uz 26862697
Izmaksas 400 Eur + lidojums Rīga- Tbilisi. Plašāka programma krievu valodā ŠEIT: https://docs.google.com/document/d/1DR36C940kTXPEbVOwhrmvAqyCP1nRuRADdqA1u5DaHM/edit    VĒL nepilnu diennakti Airbaltic lētais piedāvājums uz šo reisu!!!


 • 24.aprīlī notiks SARUNAS PAR UN AP SIEVIŠĶĪBU KOPĀ AR INTU

Šajā vakarā vairs NAV brīvu vietiņu. Nākamais sarunu vakars būs pašā pavasara plaukumā 21.maija vakarā. Ja vēlies pievienoties šajā burvīgajā sievišķības piepildītajā telpā, tad nekavējies un piesakies. Arī maija vakars ļoti ātri piepildās. 

Šajā brīnišķīgajā vakarā būs iespēja individuāli diagnosticēt savu enerģētiku, jautāt un sadzirdēt atbildes uz noklusētiem jautājumiem, ļauties un atļauties, iedvesmoties un dalīties, apjaust savu burvīgo sievišķo esību. Ziedojums no 20 EUR. Sarunu vakari notiek pašizaugsmes centrā „Omnia”, Vecpilsētas ielā 19, Vecrīgā. Pieteikties, sūtot e-pastu uz sirdscels@sirdscels.lv, vai sms uz telefona numuru 26862697, norādot savu vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefona numuru. 

 • Uz PAVASARA MISTĒRIJĀM pašlaik brīvu vietiņu nav! Bet mēs dosim ziņu, ja kāda vietiņa
  atbrīvosies! PAVASARA MISTĒRIJAS 2015 notiks no 29. līdz 31.maijam, brīnišķīgā vietā pie Daugavas - Ķeguma „Puduros”, lai satiktu Savējos, dalītos pieredzē, smieklos un sarunās, lai bagātinātos un iedvesmotos!
 • Kā jau katru Mistēriju reizi, silti aicinām visus uz lielo SPĒKA DZIESMU SADZIEDĀŠANU DAUGAVAS KRASTĀkopā ar Vītolu ģimeni, kura notiks sestdienasvakarā (sākums 19.00). Pēc tam tējojam un ļaujamies dziesmām un sarunām pie ugusnkura... Ieeja brīva visiem (var paņemt kaut ko pie tējas līdzi). Brauciet kopā ar ģimeni un kopradam šo brīnišķo vienotības sajūtu!!!

 • Mani jaunieši- KRISTA un KRISTAPS ir radījuši trīs brīnišķīgus bērnu seminārus, kuri
  notiks Apšuciemā pie pašas jūras jūnijā un jūlijā. Joga un meditācija bērniem, Capoeira, mālu terapija un savas mandalas radīšana, spēles, peldēšanās un daudz dažādu citu aktivitāšu - saraksti jau pildās :) 

Visa informācija un pieteikšanās šeit: kkstudija.lv,  krista.kkstudija@gmail.com

Seko līdzu Kristas un Kristapa aktivitātēm feisbukā: https://www.facebook.com/kkstudija?fref=tsĻauj sev izbaudīt Pavasari - iekrist zaļā sūnu paklājā un lūkoties priežu galotnēs, kuras iestiepjas zilajās debesīs, kā milzīgi debesskrāpji un apjaut, cik Daba ir liela, cik ļoti tā piepilda sirdi un ļaujies mirklim, kad pazūd Laiks...un noreibsti no meža smaržas un pumpuru sprakšķēšanas...un, atļauj Pavasarim sajaukt savus matus un galvu...

Pasmaidi sniegpulkstenītēm, lai pavasar’s pasmaida mums!


Sirds ceļš


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru