SC KLUBS

Sirds Ceļa KLUBS


Kas notiek Sirds Ceļa klubiņā? Intas video

Pieteikties dalībai šeit!!! (epastā saņemsi informāciju par apmaksas iespējām)

Tā ir virtuāla un klātienes vide, kurā aicināts katrs, kas vēlas veltīt

laiku Sev, paplašināt apziņu, aizdomāties par mūžīgo, izprast pasauli ārpus ierastā, uzdot jautājumus un saņemt atbildes, izprast cēloņus savām problēmām, pastrādāt pie dažādu dzīves aspektu sakārtošanas, satikties ar līdzīgi domājošiem gan nopietnākos, gan nenopietnākos klātienes pasākumos!
Lapas beigās ir tematika, konkrēti datumi un tēmas vebināriem, kas tiek  arī izsūtītas epastos un publicētas slēgtajā FB grupā.

Kā vienmēr daļa rakstu blogā būs pieejami visiem, bet daļa, kuri prasa lielāku manas enerģijas patēriņu (pieslēgšanos, informācija par Sistēmu, astrālo pasauli, enerģētiskās prakses un meditācijas), ir pieejami abonentiem par mēneša maksu - 12 eur. 

Par šiem 12 eur mēnesī Tu saņem:


  • 2 vebinārus trešdienu rītos (un to ierakstus), kuros būs gan saruna, atbildes uz jautājumiem un praktiskā meditācija par konkrētu tēmu (parasti viens šāds vebinārs maksā 9eur);
  • Audioprakses un dažādus materiālus ikdienas darbam ar sevi;
  • Ikmēneša enerģētisko prognozi;
  • Pieeju FB grupai ''Intas Sirds Ceļa klubiņš'', kurā ir diskusijas bez robežām, atbildes uz jautājumiem, viedokļu un pieredzes apmaiņa;
  • Pieeja rakstiem ar pievienoto vērtību, par ļoti aktuālām un maz skartām tēmām (sistēma, matrica, kas notiek uz planētas) kuri netiks publicēti brīvā pieejā visiem. 


Pēc pieteikšanās uz epastu saņemsi rekvizītus apmaksai un reģistrācijas formu  pieejas saņemšanai tekošā mēneša materiāliem ''virtuālajā mapītē'' un slēgtajai Fb grupai.


PAR:Sirds Ceļa skola, kā formāts, kas katru gadu mainās līdzi man, līdzi Jums un pasaulei, kā koncepts pastāv jau kopš 2012.gada, kad atvērās pirmās klātienes grupas , kur mēs tikāmies un padevām viens otram roku šajā skaistajā ceļā- Sirds Ceļā, ceļā pie Sevis. 
Sākot ar 2018.gada rudeni, terapeitiskie vebināri, ko pazināt kā Dvēseles stundas trešdienu vakaros, papildināsies ar regulārām tikšanās reizēm Vidzemes Retrītu Centrā, lai man būtu iespēja Jums klātienē nodot gan to informāciju, kas pa šiem diviem gadiem ir teiksim tā, ieguvusi citu skanējumu un kļuvusi daudz enerģētiski spēcīgāka, gan aktivācijas, gan dziedināšanas metodes utml. Šīs tikšanās sauksies Sirds Ceļa Pietura un notiks reizi divos mēnešos (nedēļas nogale). Šajās klātienes tikšanās reizēs aicināšu arī tos lektorus, kas rezonē ar manām enerģijām un, kuru pienesums katram no mums būtu īpaši noderīgs. Maksājot par gadu (septembris- augusts), -20%, vai divi mēneši par brīvu- 120 eur!

PIESAKIES DALĪBAI KLUBIŅĀ ŠEIT!

ESAM UN EJAM KOPĀ!
Inta


Apmaksa par Sirds Ceļa klubiņu ŠEIT!

https://sirdscels.lv/wp/membership-account/membership-levels/

***
Rekvizīti semināriem un vebināriem, kuri ir par ziedojumu:
Biedrība Sirds Ceļš
Reģ.nr. 40008236525
a/s Swedbank
LV80HABA0551039961122
Maksājuma mērķis:  ''Ziedojums par ''....''

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana

Piezīme. Tikai šī emuāra dalībnieks var publicēt komentārus.