otrdiena, 2016. gada 12. aprīlis

Iedvesmas Mistērijas 2016


Ja Tu zinātu, cik daudz reizes pēc Mistērijām esmu nodomājusi- nu, šīs nu gan ir pēdējās! Tomēr,


paiet laiciņš un atkal gribās sajust to kopības sajūtu. Savējo sajūtu. Kad mēs plecu pie pleca stāvam Daugavas krastā un dziedam, kad SIMTS pārtop VIENĀ. Tā ir sajūta, ko nevar aprakstīt vārdiem, bet pēc kuras sailgojos īpaši pavasarim atnākot...
Un tā, jau sesto gadu, jau 12. Mistērijas tuvojās...
Atceros, pirmajās un laikam vēl otrajās Mistērijās, gatavoju vārdu kartītes, ko katram piespraust. Tad sapratu, ka tam nav nozīmes. Mūsu laicīgajam, šīs zemes vārdam nav lielas nozīmes! Jo smaidi, apskāvieni, sirds siltums un dziesmas mūs satuvina tik tuvu, kā ir iespējams tikai saskaroties Dvēselēm. Tieši tas ir vislielākais brīnums un vislielākā dāvana, ko dod šī mūsu Lielā Satikšanās pāris reizes gadā! Pastāv kāds līmenis, dziļi mūsos, kurā notiek atpazīšana, transformācija un dziedināšana... Kas paliek uz visiem laikiem, arī kad atgriežamies savā ikdienas realitātē...

Pēdējās Mistērijas bija saistītas ar kādu aktuālu tēmu, kas konkrētajā brīdī virmoja gaisā- terapijas, partnerattiecības, tradīcijas. Pašlaik ir milzīgs piedāvājums pasākumiem, semināriem, grāmatām un dažādām mācībām. Daudziem no mums, un man tajā skaitā, arī šī ziema bija transformējoša un neļāva ''gulēt uz lauriem''. Apzinoties to, ka mums stāv priekšā divi ārēji sarežģīti gadi, ļoti vēlos noskaņoties uz viena viļņa ar pašu Māti Dabu!
Maija beigas ir laiks, kad Daba gatavojās svinēt savu Lielo Ziedēšanu! Tas ir laiks, kad mēs paši plaukstam un vēlamies izpaust sevi pēc iespējas vairāk krāsās!

Tāds arī ir mērķis šīm Mistērijām! Sajust sevī spēku, caur kopīgo dziedāšanu un būšanu, iegriezt enerģijas, iedvesmoties, lai VASARAI DUBULTA JAUDA!

Mūzikai manā dzīvē vienmēr ir bijusi viena no galvenajām vietām. Mūzika ir Dvēseles valoda, kurai nevajaga vārdus, kas apiet prātu un trāpa pa taisno sirdī...

Esmu uzrunājusi patiešām iedvesmojušus cilvēkus, kas dalīsies savā stāstā un dzīvē gūtajās atziņās, jo personiskā pieredze un starojums nes vairāk enerģijas, nekā visvērtīgākā informācija. Ja vēl klātesoša ir mūzikas valoda, tad šis vēstījums kļūst par īpašu dāvanu katram, kas to saņem. Katram, kas ir klāt.

Mēs vienkārši ļausimies stāstu un brīnišķīgāko dziesmu plūdumam, sarunām, satikšanās priekam, dalīsimies ar saviem stāstiem paši, iedvesmosim viens otru un radīsim Mīlestības un Prieka lauku šajā brīnišķīgajā, spēcīgajā vietā, Daugavas krastā Ķegumā, kur Mistērijas notiek jau vairākus gadus...

Tālāk es nedaudz pastāstīšu par tām Personībām, ar ko tiksimies un skanēsim kopā Mistērijās! Klāt pielieku saites uz intervijām, lai jau neklātienē, vari sajust šo cilvēku!

Kārlis Kazāks - komponists un dziesminieks, kura mūzikas dvēseliskās notiņas es tikai nesen atklāju:
http://nra.lv/kultura/personibas/139208-personiba-karlis-kazaks-un-vina-nejausibas.htmAina Poiša- psihoterapeite, aktrise un mūzikas mīļotāja, kuras enerģija, artistiskums, elegance un sirds siltums, spēj sasildīt telpu pāris mirkļos. Viņa mani iedvesmo jau daudzus gadus un es tā priecājos, ka viņa padalīsies ar savu stāstu Mistērijās. Un varbūt nodziedās kādu sev mīļu dziesmu savā skaistajā kamenes balss tembrā...
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/188152/aina-poisa-es-neesmu-bijusi-baigi-pareizaKristīne Maka- psiholoģe, grāmatas ''Ceļš pie Sevis''autore, sava Sirds Ceļa gājēja, kuras dzirkstošā enerģija, humors un jauda, dzīves sitieni, kas iemācījuši visā saredzēt Augstāko Plānu, ir tie, kas ikvienam cilvēkam spēj iedot spēku un ticību tad, kad tā sāk trūkt...
http://www.la.lv/cela-pie-sevis-2/Jānis Kurševs - tenors un ticības ceļa gājējs. Jāni pazīstu jau sen un atceros to reizi privātā pasākumā, kad pirmo reizi izdzirdēju Jāņa dziedāto ''O, Sole Mio!'' :)...Kopš tā laika esmu iemīlējusies Jāņa balsī un cilvēciskajā vienkāršībā.
''Savulaik aizrāvos ar budismu, daoismu un Rēriha mācību - sapratu, ka ir lietas, kuras pašas par sevi ir patiesas, bet kuras nepabaro tavu dvēseli..."
http://klasika.lsm.lv/lv/raksts/mana-muzika/dziedatajs-janis-kursevs-ir-lietas-kuras-skiet-patiesas-tacu-nep.a51984/
http://www.la.lv/janis-kursevs-kad-esi-atkarigs-no-dieva-esi-patiesi-brivs-2/

Valdis Atāls- dziesminieks, dzejnieks, rakstnieks un filozofs. Valdis ienāca manā dzīvē tikai nedaudz vairāk kā pirms gada. Bet no pirmās dienas bija skaidrs, ka ne pirmo dzīvi tiekamies, jo radnieciskā sajūta, kas radās bija fenomenāla. Tā mūsu sadarbība vairākās jomās turpinās. Viņš lasa manas domas un sajūtas, realizē tās labāk, nekā es spētu noformulēt... Man atliek vien pabrīnīties... Valda dzīves stāsts un atziņas ir pārsteidzošas, dziļas un nes milzu viedumu un gudrību. Valda klātbūtne Mistērijās ir īpaša dāvana ikvienam, kas tur būs.
http://www.la.lv/dveseles-deja/


Vītolu ģimene, kas ir mani kopā gandrīz no pašiem Mistēriju sākumiem. Zināmā mērā, garīgā ziņā, es viņus izjūtu kā savu ģimeni. Tādēļ nekas, ko es varētu par viņiem pateikt, nebūtu pietiekami objektīvs. Es vienkārši viņus visus mīlu. Vītolu ģimene būs klāt Mistērijās ''no zvana līdz zvanam'', lai savītu skanošo latvisko garīgumu ar visu un visiem.


UZ TIKŠANOS 27.MAIJĀ ĶEGUMA PUDUROS!!!


IEDVESMAS MISTĒRIJU PROGRAMMA


PIEKTDIENA:

IEKĀRTOŠANĀS no 15:00

IEDVESMAS STĀSTS (INTA BLŪMA ''Sagaidīt rītausmu')

IEPAZĪŠANĀS APLIS (Inta)

VAKARIŅAS

SADZIEDĀŠANĀS SIRDS APLIS (VĪTOLU ĢIMENEs stāsts un dziesmas)

SESTDIENA:

RĪTA ROSME (Krista+Kristaps) 8-8.30

BROKASTIS 9-10

IEDVASMAS STĀSTS (AINA POIŠA) 10-12:00

IEDVESMAS STĀSTS un MŪZIKA (KĀRLIS KAZĀKS) 12-14

PUSDIENAS 14-15

IEDVESMAS STĀSTS (KRISTĪNE MAKA) 15.00-16.30

IEDVESMAS STĀSTS un MŪZIKA (JĀNIS KURŠEVS) 17-18:30

VAKARIŅAS 18.30-19:30

MĪLESTĪBAS DZIESMAS (Vītolu ģimene, Jānis Kurševs, Valdis Atāls) LIELĀ KOPDZIEDĀŠANA


SVĒTDIENA:


RĪTA ROSME (Krista +Kristaps/Saulei sveiciens uz laipiņas, pie Daugavas, kad saulīte lec, pēc izvēles) 8-8.30

MUZIKĀLA RĪTA LŪGŠANA (JĀNIS KURŠEVS)

BROKASTIS 9.30-10.30

IEDVESMAS STĀSTS (viesis) 10.30-12.00

VALDIS ATĀLS MUZIKĀLS IEDVESMAS STĀSTS ''MĀJUPCEĻŠ'' 12.00-13.30

ATVADU ZUPIŅA

NOSLĒGUMA APLIS (Inta) 14.30- 16.00


PAR DALĪBAS NOSACĪJUMIEM VAIRĀK INFORMĀCIJAS ŠEIT!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru