Skola/Vebināri


2017/18. GADS

Sveicināti, mīļie!
Telpa un enerģijas tajā mainās. Laiks, ko veltījām zināšanu apguvei, tehnikām un regulārām praksēm ir jāmaina uz DZĪVOŠANU tajā, ko esam apguvuši un katrs pats sev atzinis par labu esam. Praktizēšana, katru mirkli, vai vienkārši dzīvošana un būšana tajā, kas tu esi pa īstam.
Esmu to iesākusi pati un vairs nevaru iedomāties atgriezties atpakaļ vai dzīvot kā savādāk, kā vien saskaņā ar Sevi. Līdz ar to arī darboties vairs nevaru kā agrāk.
Līdz 2017.gada beigām vebināri un nodarbības notiks pēc iepriekšējā grafika un tēmām, kas zemāk norādītas.
No 2018.gada janvāra es priecāšos būt kopā ar Tevi savā virtuālajā istabā trešdienās, plkst. 20:00
''Stundā Dvēselei'',
kuru katrs atsevišķi un visi kopā veltīsim paši sev- meditācijai, lūgšanai, garīgo tekstu sajušanai, elpošanas praksēm utml.
Tēmas tiks izliktas SirdsCeļa lapā FB un šeit pāris dienas pirms pašas nodarbības. Visas šīs nodarbības par Tavu brīvprātīgu ziedojumu. Pieteikšanās šeit.
 🍎  MEDITĀCIJU VAKARI, jeb  STUNDA DVĒSELEI, TREŠDIENĀS, plkst. 20:00


Kāda aktuāla tēma+meditācija par šo tēmu. Pati tēma ir rakstīta/sagatavota tā, lai tā ietu uzreiz dziļumā- tādā pusmeditatīvā stāvoklī. Šajā rudenī īpaša vērība dziedināšanai.

Vebināra saite tiks nosūtīta uz epastu pāris stundas pirms vebināra. Vari pieteikties, ziedot un dabūt arī aktuālā un iepriekšējo vebināru ierakstus, ko varēsi izmantot atkārtoti!


PIESAKIES TERAPEITISKAJIEM VEBINĀRIEM ŠEIT! (tagad kā Dvēseles Stundas)


Uz vebināriem var nākt ikviens - vienu vai vairākiem, vai visiem. Tu vari dalīties ar informāciju un uzdāvināt šos vakarus saviem draugiem un paziņām. Daļa no Tava ziedojuma, ar ko Tu dalīsies, tiks novirzīta Labiem Darbiem, kas mums ir padomā! :) Es dalos, Tu dalies un pasaule kļūst gaišāka! :)

Vari pārskaitīt savu ziedojumu uz rekvizītiem:Biedrība Sirds Ceļš
Reģ.nr. 40008236525
a/s Swedbank
LV80HABA0551039961122
''ziedojums par terapeitiskajiem vebināriem''Tehniskā informācija

Stundu pirms vebināra Jūs savos epastos saņemsiet pieslēgšanās saiti, ko atverot, ierakstīsiet savu vārdu un uzvārda pirmo burtu. Vebināra istaba darbojas bez paroles.
Vebināra istaba būs aktīva 10-15 minūtes pirms sākuma, lai visi varētu izmēģināt, sadzirdēt un saprast, kā viss darbojas.
Jūs variet pieslēgties arī no saviem viedtālruņiem un planšetēm, lejuplādējot aplikāciju GVO Conference.
Jums atvērsies šāds logs, kurā pierakstīsieties: 
Vebināri tiek ierakstīti un ieraksts izsūtīts jums nākamajā dienā. Tas pieejams vēl divas nedēļas.
Gadās, ka tehnisku iemeslu dēļ ieraksti var neizdoties (pazūd elektrība, internets, aizmieg dators)- ieraksti netiek apsolīti :)

Biedrība Sirds Ceļš
Reģ.nr. 40008236525
''Mežmala'', Skujenes pagasts, Amatas novads, LV-4143
a/s Swedbank
LV80HABA0551039961122
Maksājuma mērķis: ''Ziedojums par SCS ''

Lai skaistas šīs septembra dienas!
Sirsnīgi-

Inta

Sirds Ceļa skola 2016/17 gadam


No 2016.gada septembra Sirds ceļa skola uzsāk savu darbu mūsdienīgā vebināru formātā, kuras
notiks divus trešdienu vakarus mēnesī + viena klātienes tikšanās Rīgā sarunai un praktiskajam darbam meditācijās.
Pirmie četri mēneši ir domāti vispārējam ieskatam, bet otrie četri (janvāris- aprīlis) konkrētām padziļinātām tēmām.

Rudens tikšanās vebināros ir pielāgotas divām klausītāju grupām.

I līmenis ''Dvēsele mostās'' domāts tiem, kas tikai pēdējā laikā sāk vairāk pievērsties sevis izzināšanai un sāk meklēt atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Kad šķiet, ka ir tik liels informatīvais piedāvājums visapkārt, ka tik viegli var apjukt un grūti kļūst saprast, ar ko sākt.
Es labi atceros šo posmu savā dzīvē, un tāpēc ar prieku palīdzēšu noorientēties, ieskicēšu dažādas iespējas, variantus, ieteikšu prakses, literatūru, speciālistus. Uzmanīgi pavadīšu tevi, jo labi atceros, kā man kādreiz pietrūka šāda pavadoņa :)
Pirmos mēnešus (septembris -decembris) mēs tiksimies vienu trešdienas vakaru, lai gūtu ieskatu sekojošās tēmās

 •  Kas es esmu, kurp es eju un kāpēc? Neredzamā pasaule man visapkārt. Mana enerģētika, smalkie ķermeņi, astrālais plāns.
 • Karma, reinkarnācija, dvēseļu kontrakti. 5.oktobris
 • Psiholoģija. Mentālais un emocionālais plāns. Partnerattiecību joma, kā dvēseles attīstības platforma. 2.novembris
 • 30. novembris Partnerattiecību joma, kā dvēseles attīstības platformaMijiedarbība ar citām dvēselēm. Partnerattiecību jēga un mērķis Ūdensvīra ērā
 • 14.decembris Pašrealizācija un sūtībaKontakta ar Dvēseli aktivizēšanas prakses. Savas sirds balss sadzirdēšana, aicinājuma atrašana
II līmenis ''Jaunā Laikmeta Atslēgas' ir domāts tiem, kam jau ir izpratne par garīgā ceļa pamatjautājumiem, tomēr pastāv ''ķeršanās'', kad vajag teoriju sākt pielietot praksē, jo nav noticis apziņas pārlēciens uz jaunu spirāles apli. Informācija nav kļuvusi par zināšanu. Runāsim par vibrāciju līmeņiem, dvēseles integrāciju (klātbūtni) ķermenī, par šīs saiknes aktivizēšanas iespējām un praksēm, par transformācijas simptomiem ķermenī un apziņā, par esības plāniem (3D-5D) un harmonisku mijiedarbību ar tiem un to pārstāvjiem (cilvēkiem ar citu vibrāciju līmeni un būtnēm). Runāsim par pastāvošo iekārtu, Sistēmu un to, kā visharmoniskāk ar to mijiedarboties.
Šajā modulī daudz lielāks akcents tiks likts uz jūsu jautājumiem un konkrētu situāciju analīzi, lai pa visiem varētu tikt pāri ''grūtākajām''vietām mūsu ceļā.
Tematika ļoti plaša, bet galvenās tēmas ieskicēju:

 • Laikmetu grieži, Pāreja un Dvēseles ceļs atpakaļ uz Vienoto.
 • Dualitāte, Matrica, Sistēma un ieteicamie mijiedarbības modeļi-19.oktobris
 • Personiskais transformācijas ceļš, traucējumi un šķēršļi apziņas paplašināšanai-16.novembris
 • 30. novembris Partnerattiecību joma, kā dvēseles attīstības platforma. Mijiedarbība ar citām dvēselēm. Partnerattiecību jēga un mērķis Ūdensvīra ērā
 • 14.decembris Pašrealizācija un sūtība. Kontakta ar Dvēseli aktivizēšanas prakses. Savas sirds balss sadzirdēšana, aicinājuma atrašana

Konkrētā saruna veidosies balstoties uz klātesošo vidējo izpratnes līmeni un konkrētiem jautājumiem. Jau pieteikšanās formā, aicinu Jūs ierakstīt tēmas un jautājumus, kas patlaban ir visaktuālākie, lai uz to pamata es varu izveidot visefektīvāko vebināra saturu.

Visas tēmas tiks skatītas pēc kārtas, neatkarīgi no tā, cik paspēj vienā vai otrā tikšanās reizē, tādēļ būtu ļoti vēlams būt klāt visās 4 vai 8 reizēs (vari droši apmeklēt abus moduļus, ja jūties gatava).

Pavasara sezona (janvāris- aprīlis) sastāvēs no atsevišķām padziļinātām tēmām, kuras tiks saliktas pa datumiem aktuālajā kārtībā (Katram līmenim būs iespēja izvēlēties/balsot). Pārējās tēmas paliks uz nākamo sezonu vai tiks ieliktas papildus tikšanās reizes.

Izvēles tēmas 2017.gada vebināriem:

1. Čakru sistēma, tās bloki un enerģētikas sakārtošanas paņēmieni. Enerģētiskie ķermeņi. Mentālais un emocionālais plāns.

2. Dzīvības enerģija. Tās potenciāls. Kāpēc trūkst spēka. Iemesli un spēka avoti. Harizma

3. Enerģiju apmaiņa. Vertikāle un horizontāle. Enerģijas donori un enerģijas zagļi.

4. Emocionālie bloki, bērnības rētas, enkuri un pašdziedināšanās ceļš

5. Sievišķo un vīrišķo enerģiju izpausmes, atpazīšana un līdzsvarošana sevī. Sievietes un vīrieša ceļš (Kādēļ Dvēseles izvēlās konkrētu dzimumu)

6. Radniecīgas dvēseles, karmiskie partneri un Dvīņu liesmas. Partnerattiecību līmeņi

7. Seksuālās enerģijas sakrālais aspekts. Sekss kā enerģijas zaudēšanas vai iegūšanas instruments. Seksualitāte kā radošās enerģijas rādītājs.

8. Sirds atvēršanas procesa atslēgas momenti, grūtības un šķēršļi.

9. Jaunās ēras bērni, to Dvēseļu uzdevumi un ieteicamie audzināšanas paņēmieni.

10.Bailes un atbrīvošanās no tām.Viena vebināra ilgums 2-2,5 (19:00 -21:30) stundas, no kurām puse ir paredzēta tēmas teorētiskajai daļai, puse - jautājumiem un individuālu gadījumu izskatīšanai.
Sirds Ceļa skolas kursantiem viena kursa (4 trešdienu vakari) maksa ir 40 Eur(10eur/mēn).
Vienu reizi mēnesī notiks klātienes tikšanās ar mani kopējam praktiskam darbam- sarunām un meditācijām Rīgā ( 18:00-20:30). Šī klātienes tikšanās jums par ziedojumiem.  Katru reizi (mēneša sākumā) būs info par pieteikšanos, lai garantētu Jums vietu.
 Ja kādam interesē tikai kāds atsevišķs vebinārs, tad to norādiet pieteikšanās anketā- tā cena būs 15Eur.
Tāpat kā iepriekšējos gadus, būs klātienes semināri un neklātienes vebināri, kas tiks Jums piedāvāti paildus, vadoties pēc jūsu pašu vēlmēm un vajadzībām.

Lai arī pašreizējais laiks un mans noslogojums liek man meklēt optimālākus ceļus, lai varētu turpināt pavadīt un dalīties ar tiem, kas sāk iet pa Savas Sirds Ceļu, lai arī pietrūkst personīgākas sarunas un iepazīšanās, tomēr ticu, ka Sirds Ceļa skola joprojām paliks tā vieta un telpa, kur satiksies Savējie!


Ir konkrētas idejas un iestrādes, lai  atrastu mūsu īpašo tikšanās vietu, kopējām dziesmām, sarunām, meditācijai un klusēšanas retrītiem. Jums, tiem, kas nokļūs Sirds Ceļa skoliņas kursantu pulkā, būs vienmēr pirmās rokas iespēja būt visur tur, kur es un mēs visi kopā, radīsim šo Savējo telpu!


MEDITĀCIJAS UN VEBINĀRU IERAKSTI:


1. ''MEDITĀCIJU MARATONS''1D. ''Dzīvot šeit un tagad''2. MEDITĀCIJU MARATONS ''Tavs pareizais virziens. Sadzirdēt sevi.''


3.MEDITĀCIJU MARATONS ''Radošā kanāla atvēršana'' MĪLESTĪBA UZ SEVI. LŪGŠANA (D.M. RĪZS)


EMOCIONĀLO RĒTU (ENKURU) DZIEDINĀŠANAS MEDITĀCIJA


Lai Laimiņa pa priekšu iet!

Sirsnībā- Inta

Biedrība Sirds Ceļš
-->
-->

3 komentāri:

 1. Sveicināti,
  Cikos paredzēti vebināri?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. labdien, Elita!

   Otrdienu meditāciju vebināri ir 20:00, bet trešdienu vebināri 19:00!

   Dzēst
 2. Vai ir arī vebināru ieraksti iespējami noklausīties vai tikai klātienē viñi notiek?

  AtbildētDzēst