Sirds Ceļa Kopiena

Sirds Ceļa Kopiena

Tā ir virtuāla vide, kurā aicināts katrs, kam rezonē manas enerģijas un tas, ko es daru, ar ko dalos.
Kā vienmēr daļa rakstu blogā būs pieejami visiem, bet daļa, kuri prasa lielāku manas enerģijas patēriņu (pieslēgšanos, informācija par Sistēmu, astrālo pasauli, enerģētiskās prakses un meditācijas), būs pieejami abonentiem par mēneša maksu - 9eur. 
Par šiem 9 eur mēnesī Tu saņemsi ļoti daudz:

 • 2 vebinārus (un to ierakstus), kuros būs gan saruna, atbildes uz jautājumiem un praktiskā meditācija par konkrētu tēmu (parasti viens šāds vebinārs maksā 9eur);
 • Audioprakses un dažādus materiālus ikdienas darbam ar sevi;
 • Ikmēneša enerģētisko prognozi;
 • Pieeju FB grupai ''Intas Sirds Ceļa klubiņš'', kurā ir diskusijas bez robežām, atbildes uz jautājumiem, viedokļu un pieredzes apmaiņa;
 • Pieeja rakstiem ar pievienoto vērtību, par ļoti aktuālām un maz skartām tēmām (sistēma, matrica, kas notiek uz planētas) kuri netiks publicēti brīvā pieejā visiem. Uzzināt vairāk...

Piesakies tikai par 9 eur/mēnesī!Ir vēl divi iespējamie kopienas varianti, par kuriem vairāk vari uzzināt ŠEIT!
Sirds Ceļa skola, kā formāts, kas katru gadu mainās līdzi man, līdzi Jums un pasaulei, kā koncepts pastāv jau kopš 2012.gada, kad atvērās pirmās klātienes grupas , kur mēs tikāmies un padevām viens otram roku šajā skaistajā ceļā- Sirds Ceļā, ceļā pie Sevis. 
Sākot ar 2018.gada rudeni, terapeitiskie vebināri, ko pazināt kā Stundu Dvēselei trešdienu vakaros, papildināsies ar regulārām tikšanās reizēm Vidzemes Retrītu Centrā, lai man būtu iespēja Jums klātienē nodot gan to informāciju, kas pa šiem diviem gadiem ir teiksim tā, ieguvusi citu skanējumu un kļuvusi daudz enerģētiski spēcīgāka, gan aktivācijas, gan dziedināšanas metodes utml. Šīs tikšanās sauksies Sirds Ceļa Pietura un notiks reizi divos mēnešos (nedēļas nogale). Šajās klātienes tikšanās reizēs aicināšu arī tos lektorus, kas rezonē ar manām enerģijām un, kuru pienesums katram no mums būtu īpaši noderīgs. 

Piesakies, sākot par 9 eur/mēnesī!

Pēc pieteikšanās un apmaksas saņemšanas, tev uzreiz uz epastu aizsūtīs pieejas saiti materiāliem un Fb grupai.

ESAM UN EJAM KOPĀ!!
Vebināru tehniskā informācija

Stundu pirms vebināra Jūs savos epastos saņemsiet pieslēgšanās saiti, ko atverot, ierakstīsiet savu vārdu un uzvārda pirmo burtu. Vebināra istaba darbojas bez paroles.
Vebināra istaba būs aktīva 10-15 minūtes pirms sākuma, lai visi varētu izmēģināt, sadzirdēt un saprast, kā viss darbojas.
Jūs variet pieslēgties arī no saviem viedtālruņiem un planšetēm, lejuplādējot aplikāciju GVO Conference.
Jums atvērsies šāds logs, kurā pierakstīsieties: 
Vebināri tiek ierakstīti un ieraksts izsūtīts jums nākamajā dienā. Tas pieejams vēl divas nedēļas.
Gadās, ka tehnisku iemeslu dēļ ieraksti var neizdoties (pazūd elektrība, internets, aizmieg dators)- ieraksti netiek apsolīti :)3 komentāri:

 1. Sveicināti,
  Cikos paredzēti vebināri?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. labdien, Elita!

   Otrdienu meditāciju vebināri ir 20:00, bet trešdienu vebināri 19:00!

   Dzēst
 2. Vai ir arī vebināru ieraksti iespējami noklausīties vai tikai klātienē viñi notiek?

  AtbildētDzēst