Sirds Ceļa Skola/Klubiņš

Sirds Ceļa Skola un Klubiņš

Pieteikties dalībai šeit!!!

Tā ir virtuāla un klātienes vide, kurā aicināts katrs, kas vēlas veltīt

laiku Sev, paplašināt apziņu, aizdomāties par mūžīgo, izprast pasauli ārpus ierastā, uzdot jautājumus un saņemt atbildes, izprast cēloņus savām problēmām, pastrādāt pie dažādu dzīves aspektu sakārtošanas, satikties ar līdzīgi domājošiem gan nopietnākos, gan nenopietnākos klātienes pasākumos!
Lapas beigās ir tematika, konkrēti datumi un tēmas vebināriem, kas tiek  arī izsūtītas epastos un publicētas slēgtajā FB grupā.

Kā vienmēr daļa rakstu blogā būs pieejami visiem, bet daļa, kuri prasa lielāku manas enerģijas patēriņu (pieslēgšanos, informācija par Sistēmu, astrālo pasauli, enerģētiskās prakses un meditācijas), ir pieejami abonentiem par mēneša maksu - 12 eur. 

Par šiem 12 eur mēnesī Tu saņem:


 • 2 vebinārus trešdienu rītos (un to ierakstus), kuros būs gan saruna, atbildes uz jautājumiem un praktiskā meditācija par konkrētu tēmu (parasti viens šāds vebinārs maksā 9eur);
 • Audioprakses un dažādus materiālus ikdienas darbam ar sevi;
 • Ikmēneša enerģētisko prognozi;
 • Pieeju FB grupai ''Intas Sirds Ceļa klubiņš'', kurā ir diskusijas bez robežām, atbildes uz jautājumiem, viedokļu un pieredzes apmaiņa;
 • Pieeja rakstiem ar pievienoto vērtību, par ļoti aktuālām un maz skartām tēmām (sistēma, matrica, kas notiek uz planētas) kuri netiks publicēti brīvā pieejā visiem. 
 • Piemērs, kā izskatās viena mēneša virtuālā mapīte:Pēc pieteikšanās uz epastu saņemsi pieejas saiti tekošā mēneša materiāliem ''virtuālajā mapītē'' un slēgtajai Fb grupai.


PAR:Sirds Ceļa skola, kā formāts, kas katru gadu mainās līdzi man, līdzi Jums un pasaulei, kā koncepts pastāv jau kopš 2012.gada, kad atvērās pirmās klātienes grupas , kur mēs tikāmies un padevām viens otram roku šajā skaistajā ceļā- Sirds Ceļā, ceļā pie Sevis. 
Sākot ar 2018.gada rudeni, terapeitiskie vebināri, ko pazināt kā Dvēseles stundas trešdienu vakaros, papildināsies ar regulārām tikšanās reizēm Vidzemes Retrītu Centrā, lai man būtu iespēja Jums klātienē nodot gan to informāciju, kas pa šiem diviem gadiem ir teiksim tā, ieguvusi citu skanējumu un kļuvusi daudz enerģētiski spēcīgāka, gan aktivācijas, gan dziedināšanas metodes utml. Šīs tikšanās sauksies Sirds Ceļa Pietura un notiks reizi divos mēnešos (nedēļas nogale). Šajās klātienes tikšanās reizēs aicināšu arī tos lektorus, kas rezonē ar manām enerģijām un, kuru pienesums katram no mums būtu īpaši noderīgs. 


ABONĒ ŠEIT un saņem atlaidi pirmajam mēnesim! (līdz augustam)

PIESAKIES DALĪBAI KLUBIŅĀ ŠEIT!

ATTEIKTIES NO DALĪBAS KLUBIŅĀ TU VARI JEBKURĀ BRĪDĪ ŠEIT:
ESAM UN EJAM KOPĀ!
IntaVebināru tehniskā informācija

Stundu pirms vebināra Jūs savos epastos saņemsiet pieslēgšanās saiti, ko atverot, ierakstīsiet savu vārdu un uzvārda pirmo burtu. Vebināra istaba darbojas bez paroles.
Vebināra istaba būs aktīva 10-15 minūtes pirms sākuma, lai visi varētu izmēģināt, sadzirdēt un saprast, kā viss darbojas.
Jūs variet pieslēgties arī no saviem viedtālruņiem un planšetēm, lejuplādējot aplikāciju GVO Conference.
Jums atvērsies šāds logs, kurā pierakstīsieties: 
Vebināri tiek ierakstīti un ieraksts izsūtīts jums nākamajā dienā. Tas pieejams vēl divas nedēļas.
Gadās, ka tehnisku iemeslu dēļ ieraksti var neizdoties (pazūd elektrība, internets, aizmieg dators)- ieraksti netiek apsolīti :)


4 komentāri:

 1. Sveicināti,
  Cikos paredzēti vebināri?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. labdien, Elita!

   Otrdienu meditāciju vebināri ir 20:00, bet trešdienu vebināri 19:00!

   Dzēst
 2. Vai ir arī vebināru ieraksti iespējami noklausīties vai tikai klātienē viñi notiek?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vebināri tiek ierakstīti un ieraksti ir pieejami visiem klubiņa biedriem.

   Dzēst