Sirds Ceļa Kopiena

Sirds Ceļa Skola

Sirds Ceļa skola, kā formāts, kas katru gadu mainās līdzi man, līdzi Jums un pasaulei, kā koncepts pastāv jau kopš 2012.gada, kad atvērās pirmās grupas centrā ''Omnia'', kur mēs klātienē satikāmies un padevām viens otram roku šajā skaistajā ceļā- Sirds Ceļā, ceļā pie Sevis. 
Pirmie gadi bija klātienē, kad paralēli 3-4 grupas mācījās vairākos kursos, kur papildus man, tika aicināti iedvesmojoši, pieredzes bagāti un dalīties griboši pasniedzēji.
Pēdējie divi gadi ir atvēruši virtuālās pasaules iespējas arī man, tādejādi uz vebināriem jau varēja nākt no 30 -150 cilvēkiem no visām Latvijas un pasaules malām. Arī pati es pamazām apguvu šo pasauli un sajutu, ka dziedinošās enerģijas es varu nodot arī šādā veidā sasniedzot arī tos, kam finansiālu, attāluma un citu apstākļu dēļ, klātienē ierasties katru otro vai trešo nedēļas nogali bija grūti.
Pēdējie divi gadi bija laiks, kad arī es pati, gan vēloties efektīvāk plānot laiku, gan virkni citu apsvērumu dēļ, pārgāju tikai un vienīgi uz prakšu (terapeitisko meditāciju utml.) vadīšanu, teorijas pasniegšanu atstājot grāmatām un citiem lektoriem.
Sākot ar 2018.gada rudeni, terapeitiskie vebināri, ko pazināt kā Stundu Dvēselei trešdienu vakaros, papildināsies ar regulārām tikšanās reizēm Vidzemes Retrītu Centrā, lai man būtu iespēja Jums klātienē nodot gan to informāciju, kas pa šiem diviem gadiem ir teiksim tā, ieguvusi citu skanējumu un kļuvusi daudz enerģētiski spēcīgāka, gan aktivācijas, gan dziedināšanas metodes utml. Šīs tikšanās sauksies Sirds Ceļa Pietura un notiks reizi divos mēnešos (nedēļas nogale) vai reizi mēnesī (tikai sestdiena). Šajās klātienes tikšanās reizēs aicināšu arī tos lektorus, kas rezonē ar manām enerģijām un, kuru pienesums katram no mums būtu īpaši noderīgs.
Tālāk ir izlasāmas manas pārdomas, kas ved šī cita koncepta virzienā un, kad būs izstrādāta tehniskā platforma, tad Jūs (tie, kas ir manā epastu listē), saņemsiet aicinājumu pieteikties un soļot pa mūsu kopējo Sirds Ceļu tālāk- kopā! :)

Šis ir laiks, kad nav viegli orientēties plašajā garīgo un pašattīstības virzienu piedāvājumā, ir viegli apjukt un visu piedāvājumu izvērtēšana atņem daudz laika un enerģijas.
Pasaule mainās un gan man, gan Tev ir jāspēj mainīties tai līdzi. Cilvēki sāk arvien vairāk novērtēt savu laiku un resursus, jo bez darba un pašattīstības, svarīgāk ir atrast laiku pašai dzīves dzīvošanai. Pilnvērtīgai un krāsainai dzīvošanai. Ar garšu.
Un vēl šis laiks pieprasa sajust Savējos, kaut šad tad satikties un bagātināties no vienotības sajūtas, ko spēj radīt tikai domubiedri, līdzīgi domājoši, vienu ceļu ejoši cilvēki.

Esmu laimīga, ka uz šī ceļa- savas Sirds ceļa, neesmu viena, ka Jūs esiet man blakus. Brīžam tuvāk, brīžam tālāk, bet tomēr ik palaikam satiekoties kādā Pieturā uz šī Ceļa.
Jau vairāk kā gadu es esmu domājusi tajā virzienā, kā sakārtot to zināma veida haosu, kas neviļus rodas, izmēģinot dažādus instrumentus saiknes uzturēšanai ar Tevi laikā, kad sociālo tīklu moduļi sāk piedāvāt arvien vairāk neatbilstošas informācijas, lai piesaistītu mūs pie ekrāniem, meklējot sev atbilstošo, ko atrast kļūst arvien grūtāk. Videoplatformas, pieraksta formas, FB pasākumi, e-pastu izsūtīšana un administrēšana paņem to laiku, ko varētu veltīt jēgpilnām diskusijām, enerģētisko prognožu rakstīšanai, pārgājienu un dziesmu vakaru organizēšanai, saulrieta meditācijām... 
Ai, ja Tu zinātu, cik ir daudz fantastisku ideju par lietām, ko mēs varētu darīt kopā! Jo tieši kopā būšana- gan virtuālajā telpā, gan klātienē rada visefektīvāko enerģētisko telpu katra dalībnieka paātrinājumam- svaiga enerģija, domubiedru atbalsts, iedvesma un jauni kontakti- tas dod daudz vairāk, kā jebkurš kārtējais teorētiskais seminārs.
Izvērtējot visus šos argumentus, es sapratu, ka ieguvēji no šādas jaunas pieejas būsim mēs visi. Tas būs solītis pretī jauna veida mijiedarbībai, solītis ceļā uz to laiku, kura virzienā ejam- vienotības laikmetu. Tas brīdis kaut kad pienāks, kad cilvēki sāks pievilkties kā dzīvsudraba lodītes viens pie otra pēc interesēm, enerģijām, savējo sajūtām. Šī būs iespēja mums visiem patrenēties un sajust nākotnes vēsmas.. Ko saki?
Tāpēc ar jauno sezonu (septembri), es plānoju izmēģināt jaunu mijiedarbības veidu ar tiem, kam rezonē manas enerģijas, tas, ko es daru, kā redzu pasauli un procesus tajā. Vēlos, lai mana pieredze, izpratne, zināšanās un praktiskie instrumenti ir Tavā rīcībā.
SCS biedru sistēma būtiski ietaupīs abu pušu laiku un arī naudiņu. Patlaban esmu izvērtējusi savas iespējas, veidus, kā varu un vēlos ar Jums dalīties un piedāvāju to darīt trīs iespējamajos veidos.

''Vara'' biedrs ir tāds, kam ir ierobežotas iespējas tikt klātienē, bet ir vēlme izmantot visu, ko piedāvā modernās tehnoloģijas. Piesakoties par ''vara'' biedru, tu saņemsi:
v  Divus terapeitisko meditāciju vebinārus ‘’Dvēseles stundas’’ mēnesī, jeb 16 vebinārus gadā (septembris- aprīlis)
v  Ik mēneša izsūtni no manis ar interesantu un aktuālu informāciju, kā arī šī laika enerģētisko prognozi, ieteikumus, afirmācijas, lūgšanas, prakšu ieteikumus ikdienas izmantošanai un citu pēc maniem ieskatiem noderīgu informāciju.
v  15% atlaidi no standartcenas uz manis vadītajiem semināriem un praksēm
v  10% atlaidi grāmatām un meditāciju diskiem
v  divu nedēļu pieeju vebināra ierakstiem
v  10% atlaide citiem Sirds Ceļa pasākumiem Vidzemes Retrītu centrā (bērnu nometnēm, detox kūrēm, koncertiem)

''Sudraba''biedrs ir tāds, kam ir vēlme un iespēja izmantot vēl arī papildus iespējas- sadarboties ciešāk un aktīvāk. Piesakoties par ''sudraba'' biedru, tu saņemsi:
v  Divus terapeitisko meditāciju vebinārus ‘’Dvēseles stundas’’ mēnesī, jeb 16 vebinārus gadā (septembris- aprīlis)
v  Ik mēneša izsūtni no manis ar interesantu un aktuālu informāciju, kā arī šī laika enerģētisko prognozi, ieteikumus, afirmācijas, lūgšanas, prakšu ieteikumus ikdienas izmantošanai un citu pēc maniem ieskatiem noderīgu informāciju
v  25% atlaidi no standartcenas uz manis vadītajiem semināriem un praksēm
v  ‘’Sirds Ceļa Pietura’’ – kluba biedru satikšanās Vidzemes Retrītu Centrā, vērtīgākā informācija garīgajai izaugsmei šim laikam, sarunas un diskusijas par aktuālo,  dziednieciskās un enerģētiskās prakses, spēka meditācijas, bungu un dziesmu apļi, sadziedāšanās vakari, pastaigu meditācijas mežā, kino vakari, utml. 4 vai 8 reizes gadā (aptaujāšu, vai vairākums vēlas 8sestdienas, vai 4 sestdienas, svētdienas)
v  15% atlaidi grāmatām un meditāciju diskiem
v  neierobežota pieeja vebināru meditāciju ierakstiem visā abonēšanas periodā
v  10% atlaide citiem Sirds Ceļa pasākumiem Vidzemes Retrītu centrā (bērnu nometnēm, detox kūrēm, koncertiem)


''Zelta'' biedrs ir tāds, kas uzticas man un vēlas šo nākamo gadu noiet pavisam tuvu blakus. Piesakoties par ''zelta'' biedru, tu saņemsi:
v  Divus terapeitisko meditāciju vebinārus ‘’Dvēseles stundas’’ mēnesī, jeb 16 vebinārus gadā (septembris- aprīlis)
v  Ik mēneša izsūtni no manis ar interesantu un aktuālu informāciju, kā arī šī laika enerģētisko prognozi, ieteikumus, afirmācijas, lūgšanas, prakšu ieteikumus ikdienas izmantošanai un citu pēc maniem ieskatiem noderīgu informāciju
v   ‘’Sirds Ceļa Pietura’’ – kluba biedru satikšanās Vidzemes Retrītu Centrā, vērtīgākā informācija garīgajai izaugsmei šim laikam, sarunas un diskusijas par aktuālo,  dziednieciskās un enerģētiskās prakses, spēka meditācijas, bungu un dziesmu apļi, sadziedāšanās vakari, pastaigu meditācijas mežā, kino vakari, utml. 4 vai 8 reizes gadā (aptaujāšu, vai vairākums vēlas 8sestdienas, vai 4 sestdienas, svētdienas)
v  Individuālā saruna/konsultācija klātienē vai skaipā sākumā un pavadīšana (dvēseles koučings) -6x gadā(klātienē vai skaipā)
v  30% atlaidi no standartcenas uz manis vadītajiem semināriem un praksēm
v  15% atlaidi grāmatām un meditāciju diskiem
v  neierobežota pieeja vebināru meditāciju ierakstiem visā abonēšanas periodā.
v  Prioritāra iespēja nokļūt sakrālo ceļojumu grupā
v  Iespēja izmantot par brīvu Vidzemes retrīta centra telpas individuālam darbam ar sevi 2 x gadā (līdz 5 dienām), saskaņojot datumus.
v  Daļa biedra naudas tiek novirzīta labiem darbiem un labdarības projektiem
v  10% atlaide citiem Sirds Ceļa pasākumiem Vidzemes Retrītu centrā (bērnu nometnēm, detox kūrēm, koncertiem)

''Vara'' biedra dalība – 9 eur/mēnesī (no 2018. gada septembra), jeb 99,00 eur maksājot uzreiz (mēnesis par brīvu)
''Sudraba'' biedra dalība – 18 eur/mēnesī (no 2018. gada septembra), jeb 199,00 eur maksājot uzreiz
''Zelta''biedra dalība -36 eur/mēnesī (no 2018. gada septembra), jeb 396,00 eur maksājot uzreiz

Finansiālo ieguvumu variet parēķināt paši- retrīti, prakšu dienas izmaksas ir 70eur, semināri 20-30 eur, vebināri 10-15eur, utt.
Piemērs. Ja ''Zelta'' biedrs apmeklē tikai klātienes prakšu dienas reizi mēnesī ar 30% atlaidi, viņš jau ietaupa 190 eur.
! ''Sudraba un ''Zelta''  biedru skaits ir ierobežots manas un telpu kapacitātes dēļ.

Mācību saturs (paraugs no Sirds Ceļa Skolas 2012.gada programmas :), tikai ieskats tematikā. Aktualizēts tēmu saraksts tiks Jums piedāvāts epastos)

1. modulis ‘’Cilvēks- garīga būtne- mikrokosms’’
 Ķermenis- Dvēsele- Gars;
 Reinkarnācija, dualitāte, iepriekšējās dzīves;
 Cilvēka aura, enerģētiskie ķermeņi, čakras, to bloki un bloku cēloņi;
 Pašdiagnostika, biolokācija (darbs ar rāmīti, svārstu);
 Enerģētikas sakārtošana, svešās enerģijas, enerģētiskie uzbrukumi (kā atpazīt,
attīrīt un pasargāt sevi), astrālā pasaule;
 Vibrāciju dziedniecība, jeb kā palīdzēt sev un savējiem ar krāsu, skaņu un
kristāterapiju metodēm.

2. modulis ‘’Cilvēks- Visums- Makrokosms’’
 Maija (Ilūzija, Mitote, Matrica, Sintētiskais Visums), jeb dualitāte;
 Kvantu pāreja, vibrācijas, dimensijas un plāni;
 Civilizāciju izcelšanās (Pangeja, Lemūrija, Atlantīda..), ārpuszemju
civilizāciju ietekme un galvenie ‘’spēlētāji’’.
 Neredzamā pasaule (astrālais plāns, fejas, zemes gari, eņģeļu plāns) un tās
ieteikme.
 Kas ir Augšāmcelšanās, transformācijas enerģētiskie un fiziskie simptomi;
 Nākotnes iespējas un scenāriji.

3. modulis ‘’Garīgā psiholoģija’’
 Dvēseles plāns dualitātē. Uzdevumi. Sūtība.
 Cēloņseku (karmas) likums un izeja no dualitātes. Pāreja no 3D uz 4D.
 Ceļš no Ego uz Sirdi, jeb garīgās atmodas četri etapi. Sirds atvēršana.
 ‘’Enkuri’’ – emocionālie un karmiskie bloki, to cēloņi un harmoniskas
pārvarēšanas paņēmieni.
 Partnerattiecības. Sievišķās un vīrišķās enerģijas raksturojums un atšķirības.
Sakrālā seksualitāte. Karmiskie partneri, dvēseles radinieki, dvīņu liesmas.
 Ģimenes modelis. Šodienas un nākotnes bērni (indigo un kristāliskie),
audzināšanas īpatnības;
 Nodarbošanās un bizness. Naudas enerģija, tās plūsmas aktivizēšana;
 Pašrealizācija un sūtība, sava ceļa atrašana.
 Meditācija kā terapija, dažādas tehnikas, lūgšanu, tautasdziesmu un afirmāciju
izmantošana.

Uzmanību! Augusta sākumā visi, kas ir manā epastu listē un Stundas Dvēselei listē, saņems piedāvājumu pieteikties Sirds Ceļa kopiena biedru pulciņā, aptaujas anketu par interesējošajām tēmām, klātienes formātu un paskaidrojošo tehnisko informāciju!
Ja vēlies pa Sirds Ceļu iet kopā ar mani, bet nesaņem līdz augusta vidum epastu, pārbaudi mēstuļu kastīti un, ja neatrodi ziņu sev,- raksti uz sirdscels@sirdscels.lv. Vebināru tehniskā informācija

Stundu pirms vebināra Jūs savos epastos saņemsiet pieslēgšanās saiti, ko atverot, ierakstīsiet savu vārdu un uzvārda pirmo burtu. Vebināra istaba darbojas bez paroles.
Vebināra istaba būs aktīva 10-15 minūtes pirms sākuma, lai visi varētu izmēģināt, sadzirdēt un saprast, kā viss darbojas.
Jūs variet pieslēgties arī no saviem viedtālruņiem un planšetēm, lejuplādējot aplikāciju GVO Conference.
Jums atvērsies šāds logs, kurā pierakstīsieties: 
Vebināri tiek ierakstīti un ieraksts izsūtīts jums nākamajā dienā. Tas pieejams vēl divas nedēļas.
Gadās, ka tehnisku iemeslu dēļ ieraksti var neizdoties (pazūd elektrība, internets, aizmieg dators)- ieraksti netiek apsolīti :)

Biedrība Sirds Ceļš
Reģ.nr. 40008236525
''Mežmala'', Skujenes pagasts, Amatas novads, LV-4143
a/s Swedbank
LV80HABA0551039961122
Maksājuma mērķis: ''Ziedojums par SCS ''

Lai skaistas šīs septembra dienas!
Sirsnīgi-

Inta


EMOCIONĀLO RĒTU (ENKURU) DZIEDINĀŠANAS MEDITĀCIJA


Lai Laimiņa pa priekšu iet!

Sirsnībā- Inta
Biedrība Sirds Ceļš
-->
-->

3 komentāri:

 1. Sveicināti,
  Cikos paredzēti vebināri?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. labdien, Elita!

   Otrdienu meditāciju vebināri ir 20:00, bet trešdienu vebināri 19:00!

   Dzēst
 2. Vai ir arī vebināru ieraksti iespējami noklausīties vai tikai klātienē viñi notiek?

  AtbildētDzēst