Savējo Saiets

Satikt Savējos, lai kopā darītu!

LIELAIS DOMUBIEDRU SAIETS
Vidzemes Retrītu centrā
17.-20.augusts

Ir laiks citai pieejai. Laiks radīt jaunu realitāti. Kopā.

No meklētājiem un ņemējiem ir laiks kļūt par Radītājiem un Devējiem. No darījumu attiecībām pariet
uz dalīšanos tajā, kas dots, apgūts, pieredzēts... Mums ir bijis daudz laika, lai meklētu Sevi, atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem, ir noiets garš ceļs sevi kārtojot un dziedinot. Kaut kad ir jāsper soļi uz priekšu, sākot likt lietā visu apgūto, pieredzēto un sevī atvērto. Lai radītu to nākotni, par kuru sapņojam, kurā vēlamies sevi redzēt...
Daudzi, jo daudzi meklē savējos, līdzīgos, lai sāktu radīt, reāli darīt, lai sāktu...
Kāds vēl nedaudz baidās atstāt veco realitāti, turpinot lasīt, apmeklēt seminārus, strādāt ar sevi, nostiprinot saikni ar Dvēseli. Kamēr arvien vairāk ir tādu, kas izcīna cīņu ar bailēm un atstāj savu iepriekšējo realitāti. Un nokļūst starptelpā, kurā bieži vien valda mulsinošs tukšums.
Par šo starptelpu būs atsevišķas sarunas, jo arī būšanai tajā ir īpaša nozīme un jēga...
Tomēr agri vai vēlu mēs sadzirdam Dvēseles pamudinājumu meklēt Savējos. Domubiedrus. Un šoreiz
jau ne tikai, lai sajustu to īpašu uzviena viļņa būšanas sajūtu, bet gan, lai atrastu kopēju ''darīšanas platformu'', kopēju ideju un kopīgu mērķi! 
Mēs varam tikai sekot savai Sirdsbalsij, jo nevaram zināt visas Radītāja ieceres mūsu nākotnei- mums jārada kaut kas tāds, kas nekad agrāk nav bijis un tas ir liels izaicinājums!

Daudzus gadus es rīkoju Mistērijas- tādu garīgo meklētāju Lielpasākumu, kur meklētājo varēja satikties ar tiem, kas dalījās. Zināšanās, praksēs, pieredzē. Kāds organizē, uzņemoties pasākuma praktisko pusi, kāds dalās zināšanās, kādi citi apmeklē. Viens enerģijas veids tiek mainīts pret citu. Ir divas puses- Devēji (organizatori, lektori) un ņēmēji (apmeklētāji, kas apmaiņai piedāvā savu finanšu ieguldījumu). Līdz šim tā ir vispārpieņemta prakse, modelis, uz kura balstās visas attiecības mūsu sabiedrībā. 
Bet, vai tas ir nākotnes modelis? Sajūtas man saka, ka ir laiks pamēģināt ko citu, vēl maz izplatītu un neierastu... Zināmā mērā man tā ir liela uzdrošināšanās un mešanās nezināmajā :)

MŪSU Vasaras Lielās Sanākšanas ir ar pavisam citu pieeju un enerģētisko platformu. Katrs dalībnieks kļūst par Avotu citiem. Atverot sevi došanai, mēs atveramies Saņemšanai... 
Tas ir Nākotnes veids, kā mijiedarboties vienam ar otru! Kā no slēgtā  darījumu modeļa, kur stingri tiek noteikts, kas cik ir vērts, vai Tu man, es Tev, pārejam uz Es- visiem, Visi- Man, Mēs- Pasaulei.Pāris nedēļas vasarā, lai padarītu Tavu atvaļinājumu jēgpilnāku! Piedzīvotu kopā būšanu ar Savējiem, kopā radīšanu, dziedāšanu, sarunas un pārgājienus, zupas vārīšanu un dziesmu dziedāšanu,retro kino vakarus, nakts peldes un sveicienu Saulei ar izvārtīšanos rīta rasā, un vienkārši būšanu beznosacījumu pieņemšanas telpā...

DALĪBA BEZ MAKSAS. Ziedojums telpu izdevumiem vēlams, bet ne obligāts... Svarīga Tava vēlme dalīties ar pieredzi, zināšanām, prasmēm, idejām, atbalstu ar citiem.

Spēlē ģitāru? Proti garšīgi gatavot? Varētu iekārtot skaistu dobīti (saorganizēt un realizēt), varētu
kādam uzdāvināt masāžu? Proti zīmēt, dejot? Katram ir kaut kas, ar ko dalīties...Un šeit būtu īstā vieta... Tikai tad, ja vēlies... Tikpat labi, vari viena/s pastaigāties, iet peldēties, sauļoties, klusēt... Absolūtā brīvība, kas iet roku rokā ar vienotību un kopību :)

Tās būs 17.-23.jūlijs un, iespējams arī 17.-20.augusts, kad sabrauksim un piedzīvosim šos mirkļus!

  Ticu, ka šis pasākums pavērs ne tikai enerģētiskos vārtiņus pašu saņemšanas plūsmai, bet ļaus iepazīt fantastiskus cilvēkus, ar ko kopā ģenerēt idejas, dalīties pieredzē un reāli ielikt stūrakmeņus katra dalībnieka jaunajai realitātei!!!

Pēc formas aizpildīšanas, saņemsi papildus info ar visu manu vīziju par šīm dienām... :)


P.S. Pasākums arī vīriešiem, vīriem un draugiem! :)

P.s.s. Pasākuma ietvaros būs arī atsevišķa diena - Dvēseles Diena(balto kleitu un deju diena- sestdiena:)), kas būs veltīta lūgšanu un meditāciju praksei. No sākuma atsevišķi meitenēm, kur savirpināsim savu sievišķo, un vīriešiem, vēlāk iespējams arī pāriem būs nodarbība!

Vidzemes retrītu centrs


https://www.youtube.com/watch?v=hcUyw4DrBiQLAI PASĀKUMS VARĒTU NOTIKT, IR DAUDZ NEPEICIEŠAMU LIETIŅU! JA VARI ATBALSTĪT AR SAVU ZIEDOJUMU, BŪSIM BEZGALA PATEICĪGI!
Biedrība Sirds Ceļš
Reģ.nr. 40008236525
LV80HABA0551039961122

Maksājuma mērķis:  ''Ziedojums SAIETAM''

Informācija saiets@sirdscels.lv

TĒMAS:

Drīzumā noformulēsim un saliksim pa dienām, jo atsaukušies ir jau ap 120 cilvēku (Miiiiilzīgs prieks
par to!)
Ieskats no jūsu pieteikumiem:😇

-->
🍓Latviskās pirts rituāls, nedaudz arī masāža, esmu Lielzemeņu pirts skolas absolvente
🍓Varu palīdzēt, kur vien to vajag. Varu iekopt asrī puķudobes, darboties ar dārznieka šķērēm utt.
🍓ziedi no auduma, brošas....
"sagādāt baudu garšas kārpiņām''
🍓Pirmkārt, varu dalīties pati ar sevi - savām rokām, spēku, lai padarītu jebkādus nepieciešamus praktiskos darbiņus. Pēc vārda nav tālu jāmeklē, patīk runāties, uzklausīt, pajokot un uzmundrināt. Patīk zīmēt. Mīlu rakstīt. Un dzīvi apcerēt. Ja pavisam praktiski - kādu dāmu varu iepriecināt ar skaistu makeup, esmu vizāžists - tas ir mans hobijdarbs. :) Savu sirdslietu, to patieso un īstāko, šobrīd vēl meklēju, tāpēc vien labprāt satiktu jaunus, pozitīvus un radošus cilvēkus, lai apgūtu, ko jaunu vai vienkārši iedvesmotos. :)
🍓protu dziedāt, ja ir vārdi, ; varu būt labs palīgs darbos. bet tā īpašu prasmju laikam nav
🍓Nesen pabeidzu relaksējošas masāžas kursus, varētu pielietot praksē. :)
🍓Labdien! Pirmais, kas nāk prātā, ir kāds dzejas vakars ar mūļāko dzejnieku vai pašu sarakstītām rindām. Varētu arī novadīt kādu aktiermeistarības nodarbību, ja kādu tas interesētu... Esmu literatūras skolotāja un vadu vidusskolēnu teātri.
🍓Laikam jau neko izcili neprotu, bet pa bišķiņam varu ar hennu pazīmēt (paņemšu hennu) latvju zīmes vairāk, pa bišķiņam par veselīgu uzturu parunāt/pagatavot kopā kaut ko, bet tam jau visi/daudzi pievērsušies.
🍓Pirtszinības, pirtsslotu siešanas pamati, slotiņu enerģētika, ārstniecības augu vākšana,sagatavošana ziemai...
🍓maizes cepšana, mazliet- dzeja
🍓Mandalas deja/sievietes sajūtas deja, caur kustību sajust saikni ar sevi, jo prāts mēdz maldīties, bet ķermenis nekad nemelo, vienmēr parāda /signalizē, iemācīties nekautrēties un  baudīt sevi. Tas tā īsumā, bet varu rakst;it un rakstīt tālāk )
🍓Varētu paņemt līdz ogas vai dārzeņus, zaļumus, kas izauguši mājas dārziņā.Patīk dziedāt, palīdzētu pie puķu dobes vai arī palīdzētu kko garšīgu pagatavot.Gribu vnk pabūt kopā ar interesantiem cilvēkiem, iedvesmoties un iemācīties kko jaunu.

🍓Dziju mandalu(latviski varētu teikt saulīšu) veidošana. Keramikas trauku veidošana ar rokām(ir savs ceplis, iesēja traukus vēlāk rudenī izdedzināt), visa veida floristika(jo pēc profesijas vispār esmu floriste) lauka apstākļos varam veidot kļavu lapu cepures piemēram vai iemācīties salikt pušķi spirāles kātu salikumā(tas ir tehniski pareizais veids, kā liek pušķus ziedu veikalos). Būtu priecīga, ja varētu meitenēm pastāsīt par tā saucamajām Dvīņu Liesmām- vienas būtnes divām enerģijām-sievišķo, vīrišķo, kas "mūsu platuma grādos(uz Zemes) parasti ir divos atškirīgos fiziskos ķermeņos.Tāpat varu runāt par savu pieredzi dārza veidošanā, kurš netiek atrs un tiek mulčēts, kur sadzīvo nezāles ar kulturaugiem un kuru šobrīd veidoju tā, lai no tā visos gadalaikos ģimeni barotu ar svaigu pārtiku.
🍓Dabīgās kosmētikas gatavošana. Kaut ko garšīgu pagatavot arī ēdamu.
varētu iekopt kādu puķu dobi, padalītos stāstos par zirgiem :)
tā īsti vēl nav ar ko dalīties,bet labprāt varu palīdzēt ( kaut vai kartupeļus mizot ) Bet man ļoti ineresētu pirtslietas,masāžas,ajūrvēda
🍓Pieprotu dažus šriftu veidus, par kaligrāfiju droši vien nesaukt, bet tomēr - patīk to darīt.

🍓Esmu deju un kustību terapeite. Labprāt novadītu kādu deju un kustību terapijas sesiju :)
🍓Labprāt ar visām savām cilvēka-emulatora prasmēm:novadīt Kundalini jogu vai atrast individuālu kriju pēc vajadzības,sniegt atbalstu grūtniecēm(ja arī piesakas),tā kā esmu dūla-apmācībā,sniegt Baha ziedu konsultāciju&saveidot individ.maisījumu pēc nepieciešamības,iemācīt&sniegt rebozo lakatu relaksāciju,padalīties ar zināšanām savas kosmētikas veidošanā,mācos koklēt,līdz ar to līdz tam laikam ceru būt uztrennējusi spēji arī padziedāt+spēlēt vienlaicīgi,tāpat plānoju apgūt mandalu dejas&gonga spēli&nekad jau nevar zināt,kāds vēl dvēseles aicinājums būs saņemts.ar to visu labprāt padalītos.bet es labprāt vispā visu vasaru pavadītu ārpus pilsētas/Rīgas asfaltiem&dzīvotu lauku mierā&klusumā.man ir 2 bērni(puika 4 gadi &meitiņa dzimusi 27.08.16).laikam jau šī dalīšanās savās prasmēs&iemaņās būtu labākais,kā "audzināt" bērnus.ar savu nesavtīgu piemēru.
🍓Es varu darīt visu ko vajag. Varu vadīt pirtslietās meistarklases. Varu ka'du nopērt ( ja pareizia tceros sermūkšos nav pirts), bet ļoti jauki un aromātiski ir arī sausie pērieni, patiesi relaksējošs pasākums. Varu novadīt kādu semināru par to kā meklēt un audzēt sevī spēku dzīvot un darīt  savu dzīvi skasitāku. Visas šis lietas es patiesībā kādā brīdī, iepriekš saskaņojot varu darīt abās nedēļās. varu jeb ko palīdzēt organizatoriskos darbos. Tā ka'braukšu no Cēsīm varu ņemt kādu līdzi, kurš arī gribēs vakaros braukt mājās.
🍓Patīk gatavot nacionālos ēdienu (koča,grudenis,melleņu klimpas). Draudzējos ar puķēm, kokiem, dabas mandalām. Dalīties priekā, aktīvās pastaigās. Pavasarī būtu laimīga dāvināt ~ 30 liepu atvases stādīšanai.
🍓Man ļoti patīk dejot. Vadu līnijdeju kolektīvu 15 gadus.
🍓Rokdarbi, ēst gatavošana-vairāk uz kūku,kūciņu kārumu cepšanu, no darba nebaidos-esmu lauku darbu norūdīta-sākot ar bērnības siena vākšanu,beidzot ar piemājas dārziņu un pašaudzētiem labumiem, iekšiņa tīrīta sākot jau no 2011.gada transformējot pie Ineses dažādus Dvēseles smagumus un paldies par to, to izjūtu tikai tagad,kā tas vainagojas un iedzīvinās ikdienā. Mazi bebji,kur pati apgūstu prasmes
🍓Labprāt piedalītos apstādījumu ierīkošanā, dziedāšanā, gatavošanā; dalītos veselīga dzivesveida pieredzē/receptēs (Ajūrvēda, veģetārisms utt)
🍓Labdien. Vēlos piedalīties Jūsu rīkotajā vasaras nometnē no 17.-19. jūlijam. Nepilnu laiku, jo mans darbs un dzīve ir saistīti ar laukiem un vasarā ir gana saspringts laiks, lai varētu izbrīvēt ilgāku laiku tikai sev. Es atpūšos ziemā. Viens no maniem darbības virzieniem ir rudenī spiest ābolu sulu pagasta un kaimiņpagastu ļaudīm. Es varu piedāvāt dažas pakas (5 l) lietošanai nometnes dalībniekiem. Tā kā esmu dārznieks, varētu pieteikties kādu krūmu sakopšanā vai varbūt tur ir kāda veca ābele, kas jāatjauno. Man patīk un nebaida zemes darbi, varu palīdzēt arī kādam citam. Man ir kaut kas, ko es gribētu uzdāvināt Jūsu centram. Man šķiet, ka tie tur ļoti labi iederētos. Ziemā mans hobijs ir keramika un man ir divi skaisti keramikas taureņi - svečturi. Pāris gadus atpakaļ tie piedalījās izstādē Pēterbaznīcā "Neparastās mežģīnes". Tad lūk šos divus melnā un baltā māla (precīzāk - akmens masas)  taureņus es vēlos uzdāvināt. 
🍓Varu novadīt sadziedāšanos
🍓Labprāt varētu izveidot kādu jauku puķu dobīti. Varu padalīties ar zeķu adīšanas dažādību. Varu padalīties kā izgatavot dažādus nieciņus vienkārši un ekonomiski, lai varētu iepriecināt sev tuvos un mīļos! Labprāt uzdziedu (ja ir kāds, kas to dara kopā ar mani)
🍓Man patīk iepriecināt citus un likt citiem izskatities skaisti, varētu veidot citiem frizūras vai sakopt nadziņus. Esmu iesācēja gan visās frizieru lietās, gan manikīrā, bet vēlos pilnveidot sevi un savus talantus un iepriecināt kādu citu. :)
🍓Šuju kā arī gatavoju gardas kūkas,bet patīk darīt daudz ko,ja ir vajadzigais noskaņojums.
🍓Labprāt ierādītu kokles spēli iesācējiem, pastāstīt kā rakstīt projektus, strādāt dārzā, dažādos saimniecības darbos.
🍓Daba- mana māsa. Patīk miers, klusums, ūdens, vēja un putnu čalas un sajūsmina rēcošas, rūcošas auto skaņas. Īpaši BMW. Fane. Mazliet zīmēju- patīk izspēlēties uz molbertiņiem ar pva līmi un pēčāk klāt visam pāri akrilkrāsu toņus. Mazliet rokdarbojos- reizēm top kāds gaisīgs auduma zieds, piespraudē appērļojas kaķkabašons, uztapinās lina eņģelītis vai mīļam cilvēkam uzadu krūzīšmētelīti. Ar Rūdolfdeguna pērli, prieka radziņiem un nebēdnību bolīgajās acĒs. Nu tā... Sieviete. Ar mieru, rāmumu. Un klikšķiem
Es labrāt tiktos ar interesantiem cilvēkiem, patīk ceļot, sportot
🍓Vēlos dalīties ar zināšanām sejas kosmētikas praktiskā pagatavošanā (8-10 cilvēku grupiņai)
🍓Uzdāvināt kādam aromātisku masāžu(varu līdzi paņemt kušeti).Varu palasīt dzeju un spēlēt zvongo. 4-5 sievietēm varu iemācīt izgatavot sev kroni.
Protu gatavot, diez gan labi uzkopt un pieskatīt bērnus. Sanāk labi ievārījumi un citi gardumi ziemai.
Ēst gatavošanas pieredzi, kā arī labprāt piepalīdzēt jebkuros citos darbos.
ar masāžu
🍓Patreiz īsti nevaru apjaust ar ko varētu dalīties, taču esmu gatava līdzdarboties,iekļauties un pieslēgties komandas darbam  pēc nepieciešamības. 🍓Man patīk zīmēt, gleznot, gatavoju Mīļkladītes. Patīk peldēt un vienkarši būt klusumā.
ar pašpieredzi Ceļā; ķermeniskām terapijām - čakru masāžu, enerģētisko punktu terapiju/masāžu, enerģiju balansēšanu, u.c.
🍓Ar ziedojumu. Un esmu nedaudz apguvusi kosmētikas pagatavošanu - kremi,skrubji, eļļu maisījumi utt. Redz;eju, ir meitenes,kas piedāvā masāžu, tad jau kāda eļļa tieši noderēs :)
🍓Es varētu dalīties ar ēst gatavošanu un dobītes iekopšanu; varētu kādam uzdāvināt manikīru! Es labprāt aizbrauktu uz 3 dienām, vai tāda iespēja tiks paredzēta?
🍓Varu piedalīties dobes izveidošanā ar idejām un augiem
Varu uztaisīt frizūriņu,lokas. Varu masāžu čampi, enerģētisko punktu masāžu.  Labo čukstu nodarbība.

🍓Esmu aromterapeite, darbojos ar ēteriskām eļļām, taču daru to ne tā kā citi aromterapeiti. Es vadu ēterisko eļļu meditācijas, kurās cilvēks pateicoties ēteriskajai eļļai tūlīt pat nonāk pie savas zemapziņas,pie sava Es, kurā glabājas visas bēdas, enkuri, bloki, problēmas, arī priecīgākie brīži un ar ēteriskās eļļas palīdzību notiek ļoti liela transformācija, dziedināšana, sapratne utt. Šī ir lieta par kuru "degu", jo redzu cik ļoti mainās cilvēku dzīves. Ļoti to gribētu nodot citiem!
Šobrīd hobijs ir bioenerģētiskie vingrojumi un Stihiju dejas.
🍓Sveika, es varētu novadīt kādu sievietes cikla apzinātības praksi, varam kopā savērt atgādinājuma rotas (auskarus, aproci, kulonu); varu piedāvāt iespēju izveidot savām rokām māla podiņu :)
🍓kā audzēt puķes un audzināt bērnus
🍓oj, es varu kādam uzdāvināt enerģētisko dušu, individuālo sesiju iekš kristāla traukiem, vadīt meditācijas un vispār visiem nosūtī Visuma beznosacījuma pieņemšanu un mīlestību:)))
Varētu veikt enerģijas sakārtošanas (dziedināšanas) seansus, kā arī padalīties ar informāciju, ko katrs pats varētu darīt savā labā šajā jomā (un man būtu iespēja beidzot vairāk praktizēties :)  )
🍓hobijs ir grāmatu lasīšana, bet ko citiem varētu dot īsti nezinu.
🍓Dejoju vēderdejas jau gadus desmit. Nepiedalos konkursos,  bet tā ir mana sirds lieta. Ja būtu vēlme varu pastāstīt, parādīt un iemācīt.
🍓Patīk gatavot
🍓Varu veikt Tibetas dziedošo trauku masāžu un ierādīt, kā to dara. Patīk dziedāt tautasdziesmas, mantras, badžanas. Apgūstu ģitārspēli, labprāt pamācītos ar kādu kopā :) Krājumā ir neskaitāmas mudras, kas reāli darbojas, labprāt padalītos ar tām. Patīk jogošana, dārza darbi, sirsnīgas sarunas...
🍓Es ar lielu prieku gatavoju, tiiru, kaartoju,uzklausu. Daru ar atveertiibu visu, ko situaacija piedaavaa!!!:)
🍓Pēdējā laikā mājās taisu dabai draudzīgus kosmētiskos un ķermeņa kopšanas līdzekļu taisīšanu mājas apstākļos. Kosmētika pat varētu bīt ekoloģiska, jo sastāvdaļas ir iegādātas bio veikalos un "Sibērikā". Veidoju lūpukrāsas, lūpu balzāmus, ķermeņa sviestus, sejas krēmus.

🍓Esmu uztura speciāliste, tāpēc varētu pastāstīt daudz ko interesantu par uzturu. Unņemot vērā, ka man patīk gatavot, priecātos pagatavot kaut ko garšīgu. Vēl esmu apguvusi trenera kursus , varētu novadīt kādu āra treniņu.  Patīk uzklausīt citus, būtu priecīga būt par atbalstu kādam un uzklausīt. Patīk un padodas arī āra darbi, puķu stādīšana un ļoti patīk zāli pļaut :) Un varu vienkārši darīt daudz darbiņus, vai palīdzēt citeim , uzklausīt un būt kopā.
🍓Esmu friziere-grimētāja LNOB, tāpēc labprāt dalītos savā 20 darba gadu pieredzē, novadot nodarbības skaistumkopšanas jomā - grims, ātrās frizūras, dažādās bizes... Kas attiecas uz maniem hobijiem - man patīk gleznot, zīmēt, rušināties pa dārzu, veidot "ikebanas"
🍓Ģitārspēle. Varu paņemt arī sintezātoru līdzi. man patīk vārīt ugunskura zupas ar tematiem- piem Mīlestības, Spēka, Veiksmes u.tmlīdz.

🍓Rokdarbi
🍓Nekas, izņemot manus ēšanas paradumus (vegāns), šķiet, ka nenāk prātā. :)
🍓Viduslaiku tērpi, arī latviešu (šeit daudz kas balstās uz arheoloģ.atradumiem,stāsti par dzintaru,sākot no neolīta
🍓Masāža - Dvēseles Lidojums
Varētu noorganizēt braucienu, ekskursiju uz Limbažiem.
dejoju un spēlēju volejbolu
🍓Esmu jauna divu bērnu māmiņa, praktizēju bērnu raudināšana - varētu dalīties savā pieredzē, ko tas īsti nozīmē. Varu vienkārši uzklausīt kādu māmiņu, kurai viss ir apnicis :D zinu, kā tas ir. Īstenībā gribētu vienkārši atpūsties - paklusēt, pasauļoties, piedalīties kādā tevis vadītā meditācijā (ja tāda būtu). Tā kā man  ir divi bērniņi, tad es noteikti nebrauktu uz visu atvēlēto laiku, bet gan uz kādām dieniņām divām vai vienu.. :)
🍓varētu vadīt jogas nod.
🍓Patīk kartot ziedus, zīmēt, uzklausīt citus
🍓Sveču gatavošana/liešana. Zvangas spēlēšana.
ziedu masāžas, ziedu slotu masāža,Ziedu bizes-Laila, bungu skaņas..
mana sirdslieta košumaugi (krūmi, puķes..)
🍓Esmu apguvusi pēdu masāžu, mācījusies Taro kāršu izlikumus un nozīmi. Esmu dejojusi mandalu dejas un - savam priekam - darbojusies ar rūnām. Šobrīd gatavoju vienkāršas rotas no pērlītēm un akmeņiem. Ar visām šīm lietām nenodarbojos profesionāli, bet labprāt padalīšos ar apgūto! Esmu saņēmusi arī reiki iniciāciju, taču arī ar to ikdienā nestrādāju. Šī kopā sanākšana varētu man ļaut pašai saskatīt savu instrumentu pielietošanas iespējas.
🍓Braukšu kopā ar Vendiju un Vitu - labprāt trijatā izbungosim zemās vibrācijas ar šamaņu bundziņām. :) Ja daudz dalībnieku, bet pamaz pieteikušos masieru - varu ierasties ar kušeti un pāris cilvēkiem uzdāvināt masāžu.
🍓Es labprāt sniegtu relaksējošu masāžu,esmu sertificēta masiere, tas ir mans hobijs un aizraušanās, kā arī varētu iemācīt citiem veikt uzmundrinošu pašmasāžu. Vēl varētu organizēt skrubju veidošanas meistarklasi ar aromātiskajām eļļām un dabas veltēm
🍓Pirtslietu gudrības- slotiņu siešana, skrubīša gatavošana, pašpēriena metodika,zāļu tēju vākšana
🍓Esmu piedalījusies vairākos ajūrvēdas pavārkursos, t.sk., praktiskās nodarbībās, labprāt gatavoju garšīgas un veselīgas maltītes
🍓Dziedu latviešu tautasdziesmas.  Patīk organizēt pasākumus.  Dalīties ar savu dzīves pieredzi.
🍓Zinu un dziedu daudzas latviešu tautasdziesmas.  Izprotu latviešu zīmju nozīmi.  🍓Patīk veidot puķu dārziņus.  Varu padalīties ar savām dzīves atziņām.
🍓ES varu sniegt ārsniecisko masāžu,  relaksējošo masāžu, medus masāžu.  Protu latviešu tautasdziesmas, ko varu citiem iemācīt.  Varu padalīties ar savu dzīves pieredzi,  jo daudz ko esmu piedzīvojusi.
🍓Esmu dārzniece un floriste, bet tas kas patīk ir ne tikai saistīts ar puķu pušķu, dobju veidošanu un kopšanu.Vairākus gadus esmu aizrāvusies ar dažādu sīrupu gatavošanu, kas ir gan veselībai un labsajūtai.Tie ir no dažādiem augiem- baziliks,piparmētras, vīgriezes, priežu čiekuri, rozes un citi.Tāpat esmu atklājusi kliņģerīšu ziedi, ko arī gatavoju pati.Būtu ļoti priecīga piedalīties šajās brīvdienās un dalīties ar citiem un iegūt...draugus un zināšanas.
🍓Foto - sesijas, lidzdaliba dobju stadisana.
🍓man patīk viss, kas saistīts ar ziediem, floristiku. Es varētu padalīties ar vainagu vīšanas prasmēm, piemēram:)
🍓Labprāt, no sirds uzdāvināšu kādam masāžu.
🍓Zīmēšana, gleznošana
🍓Skaņas masāža ar Tibetas bļodām
🍓Literatūra,meditācija,rokdarbi,varu gatavot, vadīt u.t.t
🍓Vēl tikai apgūstu un mācos no visa iespējamā.Piedalīšos un atbalstīšu visu, kas saistīts ar rokdarbiem.
🍓Esmu fitnesa trenere, cenšos iedvesmot cilvēkus.
🍓veidoju plastilīna gleznas; praktizēju ho'oponopono - esmu iztulkojusi un izdevusi grāmatu par šo mācību, labprāt padalīšos ar savu pieredzi
🍓Man ļoti patīk zīmēt, bet tas ir dziļi iekšējs process (meditācija), ne visi izprot, to ko esmu uzzīmējusi un ko vēlējusies paust. Varu palīdzēt kaut kādos organizatoriskajos darbiņos.
🍓Gleznošana ar eļļas krāsām(aizraujos ar šo jau aptuveni 4 gadus). Piedāvāju arī teatrālo grimu (pieaugušie un bērni). Protu arī gatavot.
🍓patīk man dejot, astroloģija, ezotērika, cigun, pilates un pirts..
🍓Stikla,porcelāna apgleznošana . ( man stāv neiztērētas krāsas ), līdzi būtu jānem savi trauki,ko apgleznot .
🍓Es gribu piedalīties :) un paņemt līdzi savu draugu, kurš prot veikt masāžu :)
🍓Esmu labs organizators, varētu noorganizēt kādu radošu darbnīcu, vai palīdzēt kāda pasākuma noorganizešanā
🍓ēst  gatavošana
🍓ēst gatavošana, dārza darbi, nedaudz dziedāšana...
🍓Patīk pa zemīti rakties, kas iedod man spēku. Varu iekartot dobi vai izravet esošās. Vēl es adu zekes brīvākis brīžos
🍓Patīk gatavot
🍓Šogad ieguvu nagu kopšanas specialista kvalifkaciju, labrat dary skastas rokas un kājas:) es vēl praktizējios,taču ši lieta palikskā hobija līmeni. Patīk biodeja un garas pastaigas,labprāt gatavoju. Priecāšos,ja akceptesiet dalibu pasākumā.
Tikai ar Savējiem spēju būt patiesa. Būdama patiesa varu darīt daudz :) Varu būt palīgs tiem, kam tas nepieciešams. Gribu smelties, bet noteikti gribu arī dāvāt.
🍓Esmu acu ārste un vëlos piedzīvot kaut ko interessntu un citādu,varbūt padalīties ar citiem ar savām domām un varbūt padomu!Satikt jaunus draugus un domubiedrus.Brīvajā laikā dejoju tautas dejas un slēpoju!
🍓Jebkuri rokdarbi..mājturības speciāliste..aust..adīt..tamborēt..u.tml.gatavot garšīgu veselīgu uzturu
🍓varu pamācīt kokli kādam iesācējam
🍓Izcili gatavoju, ienest savu artavu apkārtnes labiekārtošanā...


ATBALSTĪTĀJI
AMATAS NOVADA DOME


TAS IEDVESMAI UN PRIEKAM PAR TO, CIK MĒS ESAM BAGĀTI!!!!
5 komentāri:

 1. Piedāvājos novadīt biodejas vivenciju un tā kā esmu mākslas skolotāja, tad viskautko ar mākslu.

  AtbildētDzēst
 2. Vārds un vārda spēks Latviešiem. Kāpēc Latvieši ir tas, kas viņi ir. Kas ir ielikts vārdos. Tikšanās ar sevi.
  Senlatviešu saules ritma ritējums. Kad esi ritmā ar sevi un dabu.
  Tikšanās ar sevi

  AtbildētDzēst
 3. Varbūt kāds no nākotnes plāniem ir rīkot arī pasākumus nelielam dalībnieku skaitam?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Labdien, konkrēti Domubiedru Saieti notiek regulāri un nelielākos pulciņos. Atsāksies rudenī un visa informācija būs Nodarbību sadaļā! Lai skaista vasara!

   Dzēst