NOTIKUMI

SVEICINĀTS/A! 
AKTUĀLĀS NODARBĪBAS:Lielākā daļa nodarbību/notikumu notiek Vidzemes Retrītu Centrā Amatas novadā.  Pašlaik darbojos ar tiem, kas izvēlās iet savu Sirds, Dvēseles ceļu un patiešām atbrīvoties no visa, kas šim ceļam traucē :)
Seko Sirds Ceļa un Vidzemes Retrītu Centra lapām FB un neko nepalaidīsi garām! Uz tikšanos! :)KALENDĀRS


 • 19.februāris SCK Stunda Dvēselei- Sievietes Ceļš jaunajās enerģijās saruna+meditācija
 • 20.02-4.03 Retrīts Indonēzijā (Bali)- Māmuļas Zemes skavās (Pilna grupa)
 • 6.03 SCK vebinārs Stunda Dvēselei- Enerģētiskās saites un to atsiešana. Saruna&meditācija
 • 9.03 Terapeitisko meditāciju/prakšu diena Vidzemes Retrītu Centrā (ar vai bez palikšanas pa nakti)
 • 17.03-23.03 Sakrālā Tbilisi un apkārtne- Pavasara Saulgrieži Gruzijā. Transformāciju retrīts (2 vietas)
 • 27.03 SCK vebinārs Stunda Dvēselei- sakrālā sievišķība un vīrišķība. Saruna&meditācija.
 • 6.aprīlis, plkst. 10:00 Sarunas par aktuālo Liepājā!
 • 10.aprīlis SCK vebinārs Stunda Dvēselei- Vēlme, nodoms, mērķis...
 • 12-13.aprīlis Alijas Lučezarnajas semināri Vidzemes Retrītu Centrā. Pirmā diena - Vēstījums+spēcīgas transformējošās prakses ar pazemības rituālu, otrā diena- atbildes uz jautājumiem par šo laiku, garīgajām praksēm un ieteikumi.
 • 20.-21.aprīlis Intas terapeitisko meditāciju/prakšu dienas
 • 20.04 Mārča Auziņa koncerts ''Ģitāras meditācija''
 • 24.04 SCK Stunda Dvēselei- Radošums- Dvēseles izpausme
 • 30.04-10.05 Retrīts Kaukāzā. Pastaigas kalnos un meditāciju/klusēšanas retrīts Ahpatā (Armēnija)
 • Septembris Kaukāza Spēka vietas
 • Oktobris Kipras Spēka Vietas
 • Novembris Indonēzija15.janvāris, plkst.11:00. Tiešsaites tikšanās Sirds Ceļa Skolas klubiņa dalībniekiem slēgtajā grupā ''Iziešana no Sistēmas- Intas pieredzes stāsts'' (Ir pieejams bez maksas ierakstā, pieprasot sirdscels@sirdscels.lv)
2006. gadā parādās jautājumi un sākas atmošanās ceļš
2009. aiziešana no vadoša amata lielā kompānijā, no stabilitātes un labas algas
2010. transformācijas un meklējumu laika sākums
Apzināšanās, ka esošajā destruktīvajā sistēmā vertikālā izaugsme ir ierobežota. Mēģinājumi iziet no Sistēmas- sitieni, kritieni, kļūdas, secinājumi.
2014.gads apzināšanās, kā Sistēmas parametrus integrēt savā dzīvē, lai es lietotu Sistēmu, nevis Sistēma mani.
Stāsts par to, kā strādā šīs Iluzorās Reālitātes matrica un, kā harmoniski ar to mijiedarboties uz mana pieredzes ceļa 10 gadu garumā piemēra.
Par velti.


''Ilūzija uz planētas Zeme''

Divi vebināru ieraksti (katrs pa 3,5 stundām, divās daļās),  ir pieejami ierakstā par ziedojumu, aizpildot pieteikumu ŠEIT!

Tēmas, par kurām tika runāts:

Kas ir īsts un, kas ir Ilūzija, šeit uz Zemes?
Zemes Dvēseles un Zvaigžņu Dvēseles (Star Seeds), to atšķirības, uzdevumi uz Zemes?
Inkarnāciju cikls duālajā pasaulē, kopš pēdējās pasaules krišanas (12 000 g atpakaļ)- īsumā par Sesto rasi.
Pārskrējiens pār Civilizācijām, kuras ir stāvējušas pie Zemes, kā apdzīvotas planētas, šūpuļa. Kuras no tām pašlaik tiek uzskatītas par Zemes saimniekiem. Kā tās ietekmē zemi, veido Matricu un programmas Dvēselēm?
Kas ir Skolotāju Sistēma, Eņģeļu Sistēma, Galaktiskā federācija un citas regulējošās struktūras, kas tiešā viedā ietekmē zemi.
Kādēļ Dvēseles izvēlas nākt uz Zemi, kur ir tik zemas vibrācijas?
Kas ir brīvā griba un cik tālu tā sniedzas?
Lielais Galaktiskais Cikls, jeb kāpēc tieši tagad mostas Cilvēce?
Scenārija plāns Zemes nākotnei.
Kāpēc Latvijā mēs turpinam malties vai nu pa psiholoģijas dažādu atzaru (sistēmiskie sakārtojumi, NLP, koučings utml), vai mistisko prakšu lauciņu (šamanisms, rituāli, zīlēšana utml.), netiekot tālāk pie augstāku vibrāciju praksēm, vai paši pie savu kanālu atvēršanas.
Zemes patiesā vēsture 
+
Jaunie bērni
Asins grupas un rēzus faktors
Produktu ietekme uz fizisko un smalkajiem ķermeņiem

No jūsu jautājumiem būs atkarīgs, kurās no šīm tēmām iesim dziļāk, kuras atstāsim citai reizei.

***Svarīga informācija tiem, kas piesakās klātienes nodarbībām!

Ja dalība tiek atteikta vēlāk kā 10 dienas pirms pasākuma, naudiņa atgriezta netiek, vai tiek atgriezta gadījumā, ja dalībnieks pats sameklē kādu savā vietā. Ja atsaka ātrāk, dalības maksa(avanss/ ziedojums) tiek atgriezta pilnā apmērā.

Ja cilvēks atsaka savu dalību divos pasākumos, tad dalība klātienē, diemžēl vairs nebūs iespējama. Cienīsim tos, kas gaida un, kam šīs nodarbības ir ļoti nepieciešamas!

Paldies par sapratni!Dziedināšanās aplis

Dziedināšanās aplis, kura laikā aktivizēsim kopējo enerģētisko lauku, kurā katrs kļūs par dziednieku pats sev un citiem.

Ar Integrālās Meditatīvās Terapijas (Inta Blūma) metodes palīdzību apļa dalībnieki kļūs par dievišķās enerģijas vadītājiem, dziedinoties pašiem un palīdzot citiem.


IMT (Integrālās Meditatīvās Terapijas) mērķis ir ar lūgšanas&meditācijas stāvokļa palīdzību, izmantojot terapeitiskā pieskāriena metodi, īpašu frekvenču mūziku, iespējams arī krāsu, aromātus un kristālus, sasniegt stāvokli, kurā ieslēdzas spēcīgs transformējošs, apziņu paplašinošs un visus plānus un līmeņus dziedinošs process. Dziedināšanās apļa laikā, kurā kļūstam pieejami augstu vibrāciju enerģijas plūsmai, notiek sekojoši procesi:
 I posms- Attīrīšanās. Psiholoģiskais plāns- prāta programmu tīrīšana, prāta dominantes atslēgšana un darbības līdzsvarošana.

Astrālais plāns. Emocionālā ķermeņa, baiļu, bērnības traumu, bloku attīrīšana un dziedināšana.

Enerģētiskais plāns. Dzimtas programmu, karmisko programmu, negatīvo enerģētisko programmu attīrīšana un noņemšana.
Informācija un norādījumi patstāvīgajam darbam ar fizisko ķermeni pirms un pēc apļa.


 II posms - Sevis kā vienota veseluma apjaušana, līdzsvarošana visos līmeņos. Esības apjaušana, kontakta ar Dvēseli atjaunošana un/vai stiprināšana.III posms-visu enerģētisko procesu aktivizācija. Sirds atvēršana un plūsmas pastiprināšana, nostiprināšana un vibrāciju celšana. Savas Dvēseles potenciāla apzināšana un spēju aktivizēšana. Enerģijas līmeņa paaugstināšana.Šī ir spēcīga dziedinošā enerģētiskā prakse, kuras pamatprincips ir pašam kļūt par šo enerģiju caurvadītāju, par instrumentu Augstāko spēku rokās, tādejādi atļaujot pašam procesam notikt tieši tik spēcīgi, lai tas būtu harmoniski un atbilstoši katram un ikvienam Apļa dalībniekam.

Metode (Integrālā Meditatīvā terapija) ir izstrādāta, balstoties uz daudzu gadu pieredzi terapeitiskās meditācijas un vibrāciju dziedniecības ( skaņas, krāsas, aromāti un kristāli) jomā, apvienojot to ar terapeitisko pieskārienu (uz Reiki enerģijas bāzes) un apvienojot šīs metodes vienotā veselumā, pielietojot kā galveno principu - transformējošā procesa uzticēšanu (ar īpašu stāvokli, lūgšanu un meditāciju) Augstākiem spēkiem.

Metode jau pēc viena apļa kļūst pieejama un izmantojama patstāvīgi, palīdzot sev un saviem apkārtējiem.

Dziedinošais Aplis notiks gan Rīgā, darbdienu vakaros, gan Vidzemes Retrītu centrā. Ilgums ap 3.stundām.  Enerģiju apmaiņai- 30 Eur. Līdzi jāņem plediņš.
Piesakies interesentu formā un septembra sākumā Tev tiks piedāvāti datumi un tu saņemsi informāciju par vietu un laiku.

PIETEIKUMA FORMA ŠEIT!


Ceļš uz Brīvību. Sarunu vakarsSarunu vakarā ar Intu Blūmu mēs no cita skatu punkta paraudzīsimies uz Brīvības jēdzienu kā tādu. Ko mēs izprotam ar jēdzienu Brīvība? Brīvība kā iekšējs un ārējs stāvoklis? Kā viens no šīm stāvokļiem ieteikmē otru?  Inta dalīsies savā personīgajā pieredzē, savos klupienos un savās atziņās par visiem šī ceļa aspektiem un par to, kādus apvāršņus mums paver un potenciālus atver patiesa Brīvība
Daži pieturas punkti mūsu kopējai sarunai:

Priekšnoteikumi iekšējai brīvībai. Sevis apzināšanās. Izpratne par duālo pasauli un matricas programmu ietekmi uz apziņu. Atbrīvošanas no prāta slazdiem, ego ietekmes un bailēm.

Priekšnoteikumi ārējai brīvībai. Izpratne par Dvēseles uzdevumiem un tās mijiedarbības ar dualitāti fiziskajā realitātē jēgu. Pārpilnības plūsmas psiholoģiskie un enerģētiskie aspekti. Verga psiholoģija kā domāšanas/prāta programma un kā no tās atbrīvoties, u.c.

 Sarunu vakars notiks gan Rīgā, darbdienu vakaros. Ilgums līdz 3stundām.  Par ziedojumiem.
Piesakies interesentu formā un septembra sākumā Tev tiks piedāvāti datumi un tu saņemsi informāciju par vietu un laiku.


SOCIĀLĀ AKCIJA ''PASNIEDZ ROKU'' (vairāk info šeit)
Aizpildi, ja vēlies ar kādu parunāties, padalīties, izkratīt sirdi- mums ir saraksts ar gaišiem un brīnišķīgiem cilvēkiem, kas ir gatavi dot un dalīties!

***
SEMINĀRI


Prakšu un meditāciju dienas Sērmūkšos

Šīs dienas ir veltījums Tavs sev pašai. Pirmā diena ir padziļināts darbs ar saviem ''enkuriem'', iekšējā dziedināšana, otrā diena veltīta kontakta atrašanai ar savu Dvēseli.

Pirmā dienā es vadu īpašas, gadiem pārbaudītas un ļoti efektīvas terapeitiskās meditācijas, kas strādā vidziļākajos plānos un līmeņos. Darbs ar dzimtu, karmiskajiem parādiem, piedošanu, dvēseles fragmentu ''savākšanu'', enerģētisko attīrīšanos, saišu atsiešanu utml. Konkrētas meditācijas tiek piemeklētas grupai atbilstoši tās enerģētikai un gatavībai.

Piesakies tad, ja jūti vajadzību un vēlmi DARĪT, spert praktiskus soļus sevis pašizdziedināšanas un transformācijas ceļā.

Sestdienā:
Ierašanās 12:00
Enerģētiskās telpas radīšana;
Sazemēšanās un attīrīšanās meditācija;
Saruna par Spēka atgūšanu;
Galvenās terapeitiskās meditācijas, u.c. 
20:00 vakara sadziedāšanās un sarunas!
Svētdienā:
Svētvietas un svētavota apmeklējums, saruna pašai ar sevi un došanās mājup.

Vēlamais ziedojums no 50 Eur (nodarbības+telpas)Darījumu vides izmaiņas un perspektīvas nākotnē
(pēc pieprasījuma)

Darījumu vide pastāv visur- frizētavās, bankās, starptautiskā biznesā. Arī tantiņa, kas tirgo pļavā saplūktās puķītes, iesaistās darījumu attiecībās ar kādu.
Pašlaik lielajā sievišķības atmodas laikā, kad senās zināšanas, kas tika radītas pavisai citai realitātei, tiek mēģinātas uzmērīt mūsdienām, daudzām sievietēm pat ir neērti jautāt par darbu, biznesu, naudu, jo šie termini tiek attiecināti uz vīrišķo enerģiju.
Jā, tā tas arī ir. Tikai jāatcerās, ka mūsos ir abas enerģijas. Un tieši sievietēm zināšanas par šīs enerģijas īpatnībām ir daudz vairāk nepieciešamas, lai nedarītu sev pāri, nekā vīriešiem, kam darījumi, bizness, konkurence, nauda ir dabīga pašrealizācijas veids.
Kopš 2009.gada, kad aizgāju no lielā biznesa, es esmu pretojusies semināru dalībnieku pierunāšanai izveidot atsevišķu semināru par šo tēmu. Tās ir bijušas tikai dažas sarunas Sirds Ceļa skolā.
Varbūt arī labi, jo arī es pati pa šo laiku esmu daudz mācījusies un izmēģinājusi dažādas pieejas, jo, lai arī no miljonu biznesa, kur biju algota amatpersona esmu prom, savus pašas divus nelielus uzņēmus es vadu. Tātad darījumu vide ir mana ikdienas vide ar visu, kas tai piederās: naudas plūsmu, debitoriem, ražošanas organizēšanu, piegādātājiem, klientiem, grāmatvedību, darbiniekiem un nodokļiem.
Kad pārgāju no lielā biznesa un mēģināju savu daudzgadējo pieredzi pielietot šajā, ar garīgo izaugsmi saistītajā sfērā, es vairākas reizes pamatīgi apdedzinājos. Ātri aptvēru, ka katrā vibrāciju līmenī darbojās citi likumi darījumu vidē, attiecībās , un, jā arī naudas un pārpilnības plūsmā.
Pamazām ieviesu tos savā dzīvē un izveidoju savu teoriju, par to, kā darbojas šīs enerģijas pašreizējā laikā.

Kam ir domāts šis seminārs?
Cilvēkiem, kas neatkarīgi no dzimuma, sāk apzināties, ka laiki mainās, vecās metodes vai nu nestrādā, vai arī prasa ārkārtīgi daudz pūļu un enerģijas, bet rezultāts nenes gaidīto gandarījumu un finansiālo stabilitāti; cilvēkiem, kas meklē jaunus ceļus un citu pieeju, lai viss, kas saistās ar darījumu vidi: darbs, profesija, nauda, darba attiecības, pats process sniegtu gandarījumu, prieku un nodrošinātu fizisko eksistenci.
Plašāks tēmas teorētiskais izklāsts ir 'Ardievu, karma!' grāmatas sadaļā par darījumu vidi. Tiem, kas reģistrējušies, tieši šī nodaļa tiks nosūtīta epastā pirms semināra, lai mēs savā tikšanās laikā netērētu lieki laiku, bet jau strādātu ar konkrētām situācijām un jautājumiem.

Galvenie jautājumi

1. Īss ieskats tēmā par Jauno Laikmetu, jau esošajām un nākotnē paredzamajām tendencēm darījumu vidē, ražošanā, tirgū, pieprasījumā  un visu veidu darījumu attiecībās. Konkrētu biznesa piemēru analīze un pārrunas par nākotnes nišas izvēli. ''Ejošākās''biznesa nišas šodien un tuvākajā nākotnē. Mārketinga un menedžmenta pamatu izmaiņas.

2.Cilvēka enerģijas daudzuma korelācija ar pārpilnības plūsmu.
Galvenais priekšnoteikums, lai plauktu it viss, kam mēs ķeramies klāt, ir mūsu personīgais enerģijas daudzums un kvalitāte. Tā ir lielāka investīcija un lielākais magnēts atpakaļejošajai plūsmai.
Praktiski instrumenti, kā atpazīt un likvidēt enerģiju mazinošos faktorus, un galvenie (obligātie) nosacījumi, lai šī enerģija vairotos un vienmēr būtu līmenī.

3. Psiholoģiskie un karmiskie šķēršļi harmoniskai savas sirdslietas atrašanai, biznesa uzsākšanai un naudas plūsmas piesaistīšanai. Nabadzības psiholoģija un instrumenti, kā no tās atbrīvoties. Dzimumu enerģētiskās atšķirības, kas jāievēro, lai darījumu vidē abi justos pārliecinoši, viegli un gūtu no tā maksimālu gandarījumu un atdevi. Parādu un kredītu enerģētika.

4. Praktiskas tehnikas, meditācijas un ieteikumi.

Jo mēs ātrāk izpratīsim un pieņemsim izmaiņas pasaulē, ekonomikā, politikā, enerģijās, jo veiksmīgāk  pielāgosimies un iemācīsimies likt šīs zināšanas lietā, lai paaugstinātu savas dzīves kvalitāti. Ne tikai materiāli, bet arī emocionāli un fiziski!


Semināra ilgums līdz 4. stundām. Ieguldījums 45 Eur/t.sk PVN. NĀKAMAIS DATUMS TIKS IELIKTS SEPTEMBRĪ

Prakšu diena " Sieviešu aplis" 2016.gadā


No 2016.gada septembra prakšu dienas notiks mūsu Vidzemes centrā, Sērmūkšos, Amatas novadā. Tā būs viena nedēļas nogale mēnesī, kad prakstiski strādāsim ar saviem blokiem, celsim vibrācijas un atbrīvosim pagātni.

Sestdienā:

 • Enerģētiskās telpas radīšana ar tautasdziesmām;
 • Sazemēšanās un attīrīšanās meditācija;
 • Saruna par sievietes Spēka atgūšanu;
 • Galvenās terapeitiskās meditācijas, u.c.
Svētdienā:

Svētvietas un svētavota apmeklējums, saruna pašai ar sevi un došanās mājup
Līdzi jāņem sedziņa, siltās zeķītes, gultasveļa, dvielis un ''groziņš''. Ziedojums no 50 Eur

Šī tikšanas notiks vienā mēneša nedēļas nogalē no sestdienas 12:00 - 20:00. Nākamā dienā tiekai darbs pašām ar sevi un laiks pašām sev.
Prakšu dienā var piedalīties ikviena, kas to vēlās, piesakoties ŠEITSarunu vakars ''Sievietes ceļš'' 

(2016/17. gads pilns)

Pārmaiņu laiks uzņem apgriezienus. Lai mēs nejustos, kā izmestos no laivas, cīnoties ar varenajiem pārmaiņu vējiem un transformācijas viļņiem, derētu iepazīt šo laiku un ieskatīties Nākotnes scenārijā! Lai Tu varētu noķert savu vilni un ļaut, lai tas Tevi nes uz Tavu jauno pasauli. Pie tam gūstot prieku no šīs sērfošanas, izbaudot no sirds procesu, ko var tikai tad, ja Tev ir atslēga savas Nākotnes Vārtiem. Šīs atslēgas tad arī meklēsim šajā vakarā kopā.

Šī nebūs saruna par sievišķību vai sievišķo enerģiju. Tāpat tie noteikti nebūs padomi, kā izveidot apmierinošas un tradicionālas partneratteicības, par sievietes lomu ģimenē un sabiedrībā. Tā nebūs par jebkādām manipulatīvām stratēģijām dzīvē un attiecībās.
Šī būs saruna par sievietes Dvēseli. Tās būtību, uzdevumiem un ceļu. Dvēseles ceļu, ko esam izvēlējušās noiet, būdamas Sievietes.
Mēs runāsim par to:
 • Kāpēc tradicionālie vērtību orientieri vairs nestrādā un nesniedz piepildījumu un harmoniju dzīvē
 • Kā laikmetu maiņas ir ietekmējušas sievietes izpausmes, un ko sagaidīt no nākotnes
 • Kādēļ nestrādā vecie, vispārpieņemtie uzvedības modeļi attiecībās, sadzīvē un darba vidē
 • Kā izkļūt no prāta un sociuma uzliktajiem rāmjiem un ierobežojumiem, lai pārslēgtu savu apziņu uz ''nākamo celiņu'', pārietu no informācijas pie zināšanas, no teorijas pie darīšanas.
 • Enerģijas trūkums, kā galvenais ierobežojums un ko ar to darīt.
 • Partnerattiecību iespējamie modeļi un atbrīvošanās no ilūziju važām.
 • Praktiski ieteikumi un tehnikas, kā sadzirdēt savas dvēseles balsi, kļūt iekšēji brīvai, enerģijas pilnai un piepildītai
 • Atbildes uz jautājumiemLidojuma un brīvības sajūta rodas mūsos iekšienē. Kad mēs atmetam visus tos uzstādījumus un ierobežojumus, kam mēs esam izaudzināti  un pieraduši ticēt. Izprotot šo sistēmu, paraugoties uz to no cita skatu punkta, mēs ieraugam pasauli ārpus savu rāmju robežām, kas ļauj pat paliekot esošajā vietā un fiziski neko daudz nemainot, sajusties pavisam savādāk, jo mainās mūsu enerģētika, pastiprinās saikne ar Dvēseli, kas nozīmē arū to, ka dzīvē viss sāk notikt daudz vieglāk, harmoniskāk un it kā pats no sevis. Paļaušanās ceļš kā spēka ceļš.

Šis būs vakars, kura scenāriju radīsiet Jūs- vakara dalībnieces.  Par Jaunā laikmeta sievieti, tās būtību un sūtību,  -visām tām lietām, kas mums būs aktuālas! Ziedojums no 20 Eur. Sarunu ilgums ap 3 stundām

Konkrēti datumi (septembra, oktobra, utt.) tiks piedāvāti epastā iepriekšējā mēneša 20-22.datumos.
Pieteikšanās interesentu sarakstam, ŠEIT!Rekvizīti norēķiniem:


Biedrība Sirds Ceļš
Reģ.nr. 40008236525
a/s Swedbank
LV80HABA0551039961122


Norādot:  ''ziedojums par .....''

-->

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru