Nodarbības

SVEICINĀTS/A!

Nodarbības, kurās ir vietas, ir atzīmētas ar zaļu krāsu. 
Lielākā daļa nodarbību notiek Vidzemes Retrītu Centrā Amatas novadā.  Pašlaik darbojos ar tiem, kas izvēlās iet savu Sirds, Dvēseles ceļu un patiešām atbrīvoties no visa, kas šim ceļam traucē :)
Seko Sirds Ceļa un Vidzemes Retrītu Centra lapām FB un neko nepalaidīsi garām! Uz tikšanos! :)PIEEJAMIE (KUR IR VIETAS) SEMINĀRI/NODARBĪBAS ATZĪMĒTI AR ZAĻU KRĀSU!Nedēļas nogale, kad strādāsim ar Ego '' savaldīšanu'', izmantojot senās austrumu un rietumu garīgās prakses- pazemību, ''nožēlošanu''(atbildības uzņemšanās izpratnē), pieņemšanu un pateicību. Meditācijas, lūgšanas, mantras. Daudz pastāvīgā darba ar konkrētiem uzdevumiem. Ierašanās sestdien no 11:00 , izbraukšana svētdien pēc 14:00. Ziedojums no 70 Eur (iepr.Ego prakšu dalībniekiem-50Eur) PĒC PIETEIKŠANĀS, SAŅEMSI IZSMEĻOŠĀKU VĒSTULI, PĒC KURAS IZLASĪŠANAS VĒL VARĒSI ATTEIKTIES NO DALĪBAS, JA TAVS EGO TAM NEBŪS GATAVS :)
IR VIETAS:
 • Nākamais KLUSĒŠANAS UN MEDITĀCIJU RETRĪTS AUGUSTĀ, no 24.-27.augustam. Pieteikšanās šeit (Palikušas 2 vietas)
KLUSĒŠANAS UN MEDITĀCIJU RETRĪTS SĒRMŪKŠOS

Retrīts ir garīga prakse, kas palīdz pārslēgt apziņu no ārpuses uz iekšieni, pietuvoties savai Sirdij, pacelt ikdienas rūpju un skrējiena radīto pārsegu, pietuvoties savai Būtībai un sadzirdēt Dvēseles balsi.

Tikai atslēgšanās no ārpasaules, ikdienas raizēm, informatīvās telpas ļauj nomierināt aktīvo prātu, samazināt iekšējo spriedzi līdz tādam rāmuma stāvoklim, kas ļauj sadzirdēt katram savu iekšējo balstiņu.
Un ne tikai. Šī prakse ir ne tikai ideāla iekšējās balss sadzirdēšanai, ceļa atrašanai, bet tā ir arī dziedinoša un atjaunojoša. Klusumā, rāmās pastaigās, apcerē, tu spēj saslēgties ar dabas un Visuma enerģijas avotu, kas iedos spārnus turpmākam lidojumam.

Šādās reizēs katram ir jāieklausās sevī un jasaprot pašam, pēc kā viņš alkst visvairāk. Vai tās ir pastaigas svaigā gaisā, mežs un koki, vai lūgšanas meditāciju telpā, vai garīgās literatūras lasīšana, vai kādas fiziskās aktivitātes,vai nekā nedarīšana (ļoti laba! :)).

Es būšu ar Jums pirmajā dienā, lai palīdzētu izvērtēt katram vispiemērotāko kopējā sarunā, vadīšu īpašas ''ieiešanas'' meditācijas un prakses, kā arī pēdējās dienas ''iziešanas''meditāciju un sarunu apli. Sestdienas un pirmdienas rītu ar Jums meditātīvās (joga+cigun) prakses vadīs Ilze Elīza Palma.

Tiem, kas vēlēsies, retrīts varēs tik apvienots ar gavēšanu, tādejādi gan attīroties, gad pastiprinot meditātīvo stāvokli un prakšu efektivitāti.
Mani raksti par to, kas ir retrīts:
https://sirdscels.blogspot.com/2013/02/kas-ir-retrits.html
https://sirdscels.blogspot.com/…/meditacija-ka-terapija.html
Ziedojums no 70 Eur, vai pēc iespējām, ja šī summa ir par lielu. Iepriekšējo retrītu dalībniekiem- 50eur
Nedēļu pirms retrīta būs izsmeļoša vēstule un/vai vebinārs. Pasper soli pretī sava Dvēselei!
Prakšu Dienas 10. un 11.jūnijā. Pieteikties ŠEIT (vietu nav)Šīs dienas ir veltījums Tavs sev pašai. Pirmā diena ir padziļināts darbs ar saviem ''enkuriem'', iekšējā dziedināšana, otrā diena veltīta kontakta atrašanai ar savu Dvēseli. Pirmā dienā ir īpašas, gadiem pārbaudītas un ļoti efektīvas terapeitiskās meditācijas, kas strādā visdziļākajos plānos un līmeņos. Darbs ar dzimtu, karmiskajiem parādiem, piedošanu, dvēseles fragmentu ''savākšanu'', enerģētisko attīrīšanos, saišu atsiešanu utml. kopā ar Intu Blūmu. Konkrētas meditācijas tiek piemeklētas grupai atbilstoši tās enerģētikai un gatavībai. Piesakies tad, ja jūti vajadzību un vēlmi DARĪT, spert praktiskus soļus sevis pašizdziedināšanas un transformācijas ceļā. Dalība: ziedojums no 50 eiro (tām, kas bijušas vismaz 3 reizes- 40 eiro). Nakšņošana un 2.diena dāvanā!
ALIJAS LUČEZARNAJAS SEMINĀRI SEPTEMBRĪ- Rudens Saulgriežu ENERĢIJĀS

RĪGĀ:
21. un 22.septembrī ''Satikšanās ar Sevi''Rīgā

Pieteikties ŠEIT UZ 21.SEPTEMBRI
Pieteikties ŠEIT UZ 22.SEPTEMBRI

VIDZEMES RETRĪTU CENTRĀ:

23.septembrī īpašā 6-7 stundu transformējošā, dziedinošā procesā ar pazemības rituālu un dziļām meditācijām. Dalība -70eur (var tikt precizēta). Vietu skaits ierobežots. Pirmajiem 33 palikšana Vidzemes Retrītu Centrā (par ziedojumu), lai nostiprinātu enerģijas.
Pieteikties ŠEIT (Vietiņu nav, rezervistu saraksts)

***

Svarīga informācija tiem, kas piesakās klātienes nodarbībām!

Ja dalība tiek atteikta vēlāk kā 10 dienas pirms pasākuma, naudiņa atgriezta netiek, vai tiek atgriezta gadījumā, ja dalībnieks pats sameklē kādu savā vietā. Ja atsaka ātrāk, dalības maksa(avanss/ ziedojums) tiek atgriezta pilnā apmērā.

Ja cilvēks atsaka savu dalību divos pasākumos, tad dalība klātienē, diemžēl vairs nebūs iespējama. Cienīsim tos, kas gaida un, kam šīs nodarbības ir ļoti nepieciešamas!

Paldies par sapratni!

INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS

AR 2017 GADU TIEK ATSĀKTAS INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS. TĀ IR DZIEDINOŠA KLĀTIENES SARUNA, KURĀ LAIKĀ TIEK PAPLAŠINĀTA IZPRATNE PAR CILVĒKA SAREŽĢĪTO DZĪVES JOMU UN DOTI INSTRUMENTI TĀS SAKĀRTOŠANAI. KONSULTĀCIJAS MAKSA 50 EUR/STUNDĀ. ILGUMS - 1,5-2 STUNDAS. VIETA - JŪRMALA VAI VIDZEMES RETRĪTU CENTRS AMATAS NOVADĀ. PIETEIKTIES
P.S. Piesakoties, īsi apraksti situāciju/problēmu. Es konsultēju cilvēkus, kuru apziņa ir gatava iet Dvēseles ceļu. Tie ir sūtības, aicinājuma, sava ceļa meklējumi, dziedināšanas jautājumi un garīgās konsultācijas. Atsaku, ja jūtu, ka cilvēks nav gatavs dzirdēt, vai, ja jautājumi ir par sadzīviskajām tēmām :) 


SOCIĀLĀ AKCIJA ''PASNIEDZ ROKU'' (vairāk info šeit)
Aizpildi, ja vēlies ar kādu parunāties, padalīties, izkratīt sirdi- mums ir saraksts ar gaišiem un brīnišķīgiem cilvēkiem, kas ir gatavi dot un dalīties!


VASARAS PLĀNI!!!


Vai Tu jau plāno savu vasaru (atvaļinājumu)? Ieplāno arī brīnišķīgas dienas sev, kopā ar Savējiem!

Pāris nedēļas vasarā, lai padarītu Tavu atvaļinājumu jēgpilnāku! Piedzīvotu kopā būšanu ar Savējiem, kopā radīšanu, dziedāšanu, sarunas un pārgājienus, zupas vārīšanu un dziesmu dziedāšanu,retro kino vakarus, nakts peldes un sveicienu Saulei ar izvārtīšanos rīta rasā, un vienkārši būšanu beznosacījumu pieņemšanas telpā...

Dalība bez maksas. Ziedojums telpu izdevumiem vēlams, bet ne obligāts... Svarīga Tava vēlme dalīties ar pieredzi, zināšanām, prasmēm, idejām, atbalstu ar citiem.

Spēlē ģitāru? Proti garšīgi gatavot? Varētu iekārtot skaistu dobīti (saorganizēt un realizēt), varētu kādam uzdāvināt masāžu? Proti zīmēt, dejot? Katram ir kaut kas, ar ko dalīties...Un šeit būtu īstā vieta... Tikai tad, ja vēlies... Tikpat labi, vari viena/s pastaigāties, iet peldēties, sauļoties, klusēt... Absolūtā brīvība, kas iet roku rokā ar vienotību un kopību :)

Pagaidām tās ir divas nedēļas- 17.-23.jūlijs un 14.-20.augusts. Ja būs liela interese, ielikšu vēl papildus laikus :)

Pēc formas aizpildīšanas, saņemsi papildus info ar visu manu vīziju par šīm dienām... :)

https://www.cognitoforms.com/…/DomubiedruBrīvdienasVidzemes…

P.S. Pasākums arī vīriešiem, vīriem un draugiem! :)

Vidzemes retrītu centrshttps://www.youtube.com/watch?v=hcUyw4DrBiQ

***
SEMINĀRI


Prakšu un meditāciju dienas Sērmūkšos

Šīs dienas ir veltījums Tavs sev pašai. Pirmā diena ir padziļināts darbs ar saviem ''enkuriem'', iekšējā dziedināšana, otrā diena veltīta kontakta atrašanai ar savu Dvēseli.

Pirmā dienā es vadu īpašas, gadiem pārbaudītas un ļoti efektīvas terapeitiskās meditācijas, kas strādā vidziļākajos plānos un līmeņos. Darbs ar dzimtu, karmiskajiem parādiem, piedošanu, dvēseles fragmentu ''savākšanu'', enerģētisko attīrīšanos, saišu atsiešanu utml. Konkrētas meditācijas tiek piemeklētas grupai atbilstoši tās enerģētikai un gatavībai.

Piesakies tad, ja jūti vajadzību un vēlmi DARĪT, spert praktiskus soļus sevis pašizdziedināšanas un transformācijas ceļā.

Sestdienā:
Ierašanās 12:00
Enerģētiskās telpas radīšana ar tautasdziesmām;
Sazemēšanās un attīrīšanās meditācija;
Saruna par sievietes Spēka atgūšanu;
Galvenās terapeitiskās meditācijas, u.c. Rudenī īpaši ar dzimtu, vecākiem un senčiem saistītās.
20:00 vakara sadziedāšanās un sarunas!
Svētdienā:
Svētvietas un svētavota apmeklējums, saruna pašai ar sevi un došanās mājup.

Vēlamais ziedojums no 50 Eur (nodarbības+telpas)
ŠAI SEZONAI VISAS VIETAS IR AIZPILDĪTAS


Darījumu vides izmaiņas un perspektīvas nākotnē

Darījumu vide pastāv visur- frizētavās, bankās, starptautiskā biznesā. Arī tantiņa, kas tirgo pļavā saplūktās puķītes, iesaistās darījumu attiecībās ar kādu.
Pašlaik lielajā sievišķības atmodas laikā, kad senās zināšanas, kas tika radītas pavisai citai realitātei, tiek mēģinātas uzmērīt mūsdienām, daudzām sievietēm pat ir neērti jautāt par darbu, biznesu, naudu, jo šie termini tiek attiecināti uz vīrišķo enerģiju.
Jā, tā tas arī ir. Tikai jāatcerās, ka mūsos ir abas enerģijas. Un tieši sievietēm zināšanas par šīs enerģijas īpatnībām ir daudz vairāk nepieciešamas, lai nedarītu sev pāri, nekā vīriešiem, kam darījumi, bizness, konkurence, nauda ir dabīga pašrealizācijas veids.
Kopš 2009.gada, kad aizgāju no lielā biznesa, es esmu pretojusies semināru dalībnieku pierunāšanai izveidot atsevišķu semināru par šo tēmu. Tās ir bijušas tikai dažas sarunas Sirds Ceļa skolā.
Varbūt arī labi, jo arī es pati pa šo laiku esmu daudz mācījusies un izmēģinājusi dažādas pieejas, jo, lai arī no miljonu biznesa, kur biju algota amatpersona esmu prom, savus pašas divus nelielus uzņēmus es vadu. Tātad darījumu vide ir mana ikdienas vide ar visu, kas tai piederās: naudas plūsmu, debitoriem, ražošanas organizēšanu, piegādātājiem, klientiem, grāmatvedību, darbiniekiem un nodokļiem.
Kad pārgāju no lielā biznesa un mēģināju savu daudzgadējo pieredzi pielietot šajā, ar garīgo izaugsmi saistītajā sfērā, es vairākas reizes pamatīgi apdedzinājos. Ātri aptvēru, ka katrā vibrāciju līmenī darbojās citi likumi darījumu vidē, attiecībās , un, jā arī naudas un pārpilnības plūsmā.
Pamazām ieviesu tos savā dzīvē un izveidoju savu teoriju, par to, kā darbojas šīs enerģijas pašreizējā laikā.

Kam ir domāts šis seminārs?
Cilvēkiem, kas neatkarīgi no dzimuma, sāk apzināties, ka laiki mainās, vecās metodes vai nu nestrādā, vai arī prasa ārkārtīgi daudz pūļu un enerģijas, bet rezultāts nenes gaidīto gandarījumu un finansiālo stabilitāti; cilvēkiem, kas meklē jaunus ceļus un citu pieeju, lai viss, kas saistās ar darījumu vidi: darbs, profesija, nauda, darba attiecības, pats process sniegtu gandarījumu, prieku un nodrošinātu fizisko eksistenci.
Plašāks tēmas teorētiskais izklāsts ir 'Ardievu, karma!' grāmatas sadaļā par darījumu vidi. Tiem, kas reģistrējušies, tieši šī nodaļa tiks nosūtīta epastā pirms semināra, lai mēs savā tikšanās laikā netērētu lieki laiku, bet jau strādātu ar konkrētām situācijām un jautājumiem.

Galvenie jautājumi

1. Īss ieskats tēmā par Jauno Laikmetu, jau esošajām un nākotnē paredzamajām tendencēm darījumu vidē, ražošanā, tirgū, pieprasījumā  un visu veidu darījumu attiecībās. Konkrētu biznesa piemēru analīze un pārrunas par nākotnes nišas izvēli. ''Ejošākās''biznesa nišas šodien un tuvākajā nākotnē. Mārketinga un menedžmenta pamatu izmaiņas.

2.Cilvēka enerģijas daudzuma korelācija ar pārpilnības plūsmu.
Galvenais priekšnoteikums, lai plauktu it viss, kam mēs ķeramies klāt, ir mūsu personīgais enerģijas daudzums un kvalitāte. Tā ir lielāka investīcija un lielākais magnēts atpakaļejošajai plūsmai.
Praktiski instrumenti, kā atpazīt un likvidēt enerģiju mazinošos faktorus, un galvenie (obligātie) nosacījumi, lai šī enerģija vairotos un vienmēr būtu līmenī.

3. Psiholoģiskie un karmiskie šķēršļi harmoniskai savas sirdslietas atrašanai, biznesa uzsākšanai un naudas plūsmas piesaistīšanai. Nabadzības psiholoģija un instrumenti, kā no tās atbrīvoties. Dzimumu enerģētiskās atšķirības, kas jāievēro, lai darījumu vidē abi justos pārliecinoši, viegli un gūtu no tā maksimālu gandarījumu un atdevi. Parādu un kredītu enerģētika.

4. Praktiskas tehnikas, meditācijas un ieteikumi.

Jo mēs ātrāk izpratīsim un pieņemsim izmaiņas pasaulē, ekonomikā, politikā, enerģijās, jo veiksmīgāk  pielāgosimies un iemācīsimies likt šīs zināšanas lietā, lai paaugstinātu savas dzīves kvalitāti. Ne tikai materiāli, bet arī emocionāli un fiziski!


Semināra ilgums līdz 4. stundām. Ieguldījums 45 Eur/t.sk PVN. NĀKAMAIS DATUMS TIKS IELIKTS SEPTEMBRĪ

Prakšu diena " Sieviešu aplis" 2016.gadā


No 2016.gada septembra prakšu dienas notiks mūsu Vidzemes centrā, Sērmūkšos, Amatas novadā. Tā būs viena nedēļas nogale mēnesī, kad prakstiski strādāsim ar saviem blokiem, celsim vibrācijas un atbrīvosim pagātni.

Sestdienā:

 • Enerģētiskās telpas radīšana ar tautasdziesmām;
 • Sazemēšanās un attīrīšanās meditācija;
 • Saruna par sievietes Spēka atgūšanu;
 • Galvenās terapeitiskās meditācijas, u.c.
Svētdienā:

Svētvietas un svētavota apmeklējums, saruna pašai ar sevi un došanās mājup
Līdzi jāņem sedziņa, siltās zeķītes, gultasveļa, dvielis un ''groziņš''. Ziedojums no 35 Eur

Šī tikšanas notiks vienā mēneša nedēļas nogalē no sestdienas 12:00 - 20:00. Nākamā dienā tiekai darbs pašām ar sevi un laiks pašām sev.
Prakšu dienā var piedalīties ikviena, kas to vēlās, piesakoties ŠEITSarunu vakars ''Sievietes ceļš'' 

(2016/17. gads pilns)

Pārmaiņu laiks uzņem apgriezienus. Lai mēs nejustos, kā izmestos no laivas, cīnoties ar varenajiem pārmaiņu vējiem un transformācijas viļņiem, derētu iepazīt šo laiku un ieskatīties Nākotnes scenārijā! Lai Tu varētu noķert savu vilni un ļaut, lai tas Tevi nes uz Tavu jauno pasauli. Pie tam gūstot prieku no šīs sērfošanas, izbaudot no sirds procesu, ko var tikai tad, ja Tev ir atslēga savas Nākotnes Vārtiem. Šīs atslēgas tad arī meklēsim šajā vakarā kopā.

Šī nebūs saruna par sievišķību vai sievišķo enerģiju. Tāpat tie noteikti nebūs padomi, kā izveidot apmierinošas un tradicionālas partneratteicības, par sievietes lomu ģimenē un sabiedrībā. Tā nebūs par jebkādām manipulatīvām stratēģijām dzīvē un attiecībās.
Šī būs saruna par sievietes Dvēseli. Tās būtību, uzdevumiem un ceļu. Dvēseles ceļu, ko esam izvēlējušās noiet, būdamas Sievietes.
Mēs runāsim par to:
 • Kāpēc tradicionālie vērtību orientieri vairs nestrādā un nesniedz piepildījumu un harmoniju dzīvē
 • Kā laikmetu maiņas ir ietekmējušas sievietes izpausmes, un ko sagaidīt no nākotnes
 • Kādēļ nestrādā vecie, vispārpieņemtie uzvedības modeļi attiecībās, sadzīvē un darba vidē
 • Kā izkļūt no prāta un sociuma uzliktajiem rāmjiem un ierobežojumiem, lai pārslēgtu savu apziņu uz ''nākamo celiņu'', pārietu no informācijas pie zināšanas, no teorijas pie darīšanas.
 • Enerģijas trūkums, kā galvenais ierobežojums un ko ar to darīt.
 • Partnerattiecību iespējamie modeļi un atbrīvošanās no ilūziju važām.
 • Praktiski ieteikumi un tehnikas, kā sadzirdēt savas dvēseles balsi, kļūt iekšēji brīvai, enerģijas pilnai un piepildītai
 • Atbildes uz jautājumiemLidojuma un brīvības sajūta rodas mūsos iekšienē. Kad mēs atmetam visus tos uzstādījumus un ierobežojumus, kam mēs esam izaudzināti  un pieraduši ticēt. Izprotot šo sistēmu, paraugoties uz to no cita skatu punkta, mēs ieraugam pasauli ārpus savu rāmju robežām, kas ļauj pat paliekot esošajā vietā un fiziski neko daudz nemainot, sajusties pavisam savādāk, jo mainās mūsu enerģētika, pastiprinās saikne ar Dvēseli, kas nozīmē arū to, ka dzīvē viss sāk notikt daudz vieglāk, harmoniskāk un it kā pats no sevis. Paļaušanās ceļš kā spēka ceļš.

Šis būs vakars, kura scenāriju radīsiet Jūs- vakara dalībnieces.  Par Jaunā laikmeta sievieti, tās būtību un sūtību,  -visām tām lietām, kas mums būs aktuālas! Ziedojums no 20 Eur. Sarunu ilgums ap 3 stundām

Konkrēti datumi (septembra, oktobra, utt.) tiks piedāvāti epastā iepriekšējā mēneša 20-22.datumos.
Pieteikšanās interesentu sarakstam, ŠEIT!Rekvizīti norēķiniem:


Biedrība Sirds Ceļš
Reģ.nr. 40008236525
a/s Swedbank
LV80HABA0551039961122


Norādot:  ''ziedojums par .....''
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru