NOTIKUMI

SVEICINĀTS/A! 

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Kur var redzēt informāciju par klātienes un neklātienes semināriem/vebināriem?

      90% savu enerģiju veltu Sirds Ceļa klubiņam un ceļojumiem. Ja kādu vebināru vai tikšanos           piedāvāju ārpus šiem projektiem, tad visa aktuālā informācija ir pieejama Facebook Sirds Ceļš lapā.

Kur var pieteikties uz Intas organizētajiem ceļojumiem?

     Informācija par ceļojumiem tiek piedāvāta SCk un epastā tiem, kas ir pierakstījušies informācijas saņemšana epastos. Parasti grupas piepildās pāris dienu laikā. Pašlaik visas piecas nākamās grupas, kuras organizēju līdz 2020.gada vidum ir nokomplektētas. Informāciju par rudens/ziemas grupu datumiem darīšu zināmu 2020.gada sākumā. Programmas un galamērķi ir apskatāmi ŠEIT!

Kā var pieteikties uz individuālo tikšanos?

    Individuālās konsultācijas neveicu, jo tas nav mans formāts,- enerģētiski to nevaru. Tāpat nevaru individuāli komunicēt sociālajos tīklos (izņemot SCK). Komentēju, diskutēju, atbildu uz jautājumiem, ierakstu videoatbildes Sirds Ceļa Klubiņa ietvaros.

Atbildes uz tehniskiem jautājumiem var iegūt, rakstot Kristai un epastu: sirdscels@sirdscels.lv

KALENDĀRS

4.septembris , 11:00- Intuīcijas un smalko spēju atmodināšana. Vebinārs
17.septembris, 18:00 - Naudas enerģija un enerģiju apmaiņa. Vebinārs. Apraksts Sirds Ceļš lapā facebook. Pieteikšanās: https://www.cognitoforms.com/SirdsCels1/VebinarsNaudasEnergijaApstiprinājums

19.septembris, tikšanās Dzīvā plūsmā. Saruna un meditācija. P.Jurjāna mūzikas skolas (Baložu ielā) lielajā zālē. Par ziedojumu.

26.-30.septembris Aleksandra Menšikova vizīte Latvijā

1.-11.oktobris Kaukāza Spēka vietu un meditāciju retrīts

14.novembris- 27.novembris - Retrīts IndonēzijāSOCIĀLĀ AKCIJA ''PASNIEDZ ROKU'' (vairāk info šeit)
Aizpildi, ja vēlies ar kādu parunāties, padalīties, izkratīt sirdi- mums ir saraksts ar gaišiem un brīnišķīgiem cilvēkiem, kas ir gatavi dot un dalīties!

***
SEMINĀRI


Prakšu un meditāciju dienas Sērmūkšos

Šīs dienas ir veltījums Tavs sev pašai. Pirmā diena ir padziļināts darbs ar saviem ''enkuriem'', iekšējā dziedināšana, otrā diena veltīta kontakta atrašanai ar savu Dvēseli.

Pirmā dienā es vadu īpašas, gadiem pārbaudītas un ļoti efektīvas terapeitiskās meditācijas, kas strādā vidziļākajos plānos un līmeņos. Darbs ar dzimtu, karmiskajiem parādiem, piedošanu, dvēseles fragmentu ''savākšanu'', enerģētisko attīrīšanos, saišu atsiešanu utml. Konkrētas meditācijas tiek piemeklētas grupai atbilstoši tās enerģētikai un gatavībai.

Piesakies tad, ja jūti vajadzību un vēlmi DARĪT, spert praktiskus soļus sevis pašizdziedināšanas un transformācijas ceļā.

Sestdienā:
Ierašanās 12:00
Enerģētiskās telpas radīšana;
Sazemēšanās un attīrīšanās meditācija;
Saruna par Spēka atgūšanu;
Galvenās terapeitiskās meditācijas, u.c. 
20:00 vakara sadziedāšanās un sarunas!
Svētdienā:
Svētvietas un svētavota apmeklējums, saruna pašai ar sevi un došanās mājup.

Vēlamais ziedojums no 50 Eur (nodarbības+telpas)Darījumu vides izmaiņas un perspektīvas nākotnē
(pēc pieprasījuma)

Darījumu vide pastāv visur- frizētavās, bankās, starptautiskā biznesā. Arī tantiņa, kas tirgo pļavā saplūktās puķītes, iesaistās darījumu attiecībās ar kādu.
Pašlaik lielajā sievišķības atmodas laikā, kad senās zināšanas, kas tika radītas pavisai citai realitātei, tiek mēģinātas uzmērīt mūsdienām, daudzām sievietēm pat ir neērti jautāt par darbu, biznesu, naudu, jo šie termini tiek attiecināti uz vīrišķo enerģiju.
Jā, tā tas arī ir. Tikai jāatcerās, ka mūsos ir abas enerģijas. Un tieši sievietēm zināšanas par šīs enerģijas īpatnībām ir daudz vairāk nepieciešamas, lai nedarītu sev pāri, nekā vīriešiem, kam darījumi, bizness, konkurence, nauda ir dabīga pašrealizācijas veids.
Kopš 2009.gada, kad aizgāju no lielā biznesa, es esmu pretojusies semināru dalībnieku pierunāšanai izveidot atsevišķu semināru par šo tēmu. Tās ir bijušas tikai dažas sarunas Sirds Ceļa skolā.
Varbūt arī labi, jo arī es pati pa šo laiku esmu daudz mācījusies un izmēģinājusi dažādas pieejas, jo, lai arī no miljonu biznesa, kur biju algota amatpersona esmu prom, savus pašas divus nelielus uzņēmus es vadu. Tātad darījumu vide ir mana ikdienas vide ar visu, kas tai piederās: naudas plūsmu, debitoriem, ražošanas organizēšanu, piegādātājiem, klientiem, grāmatvedību, darbiniekiem un nodokļiem.
Kad pārgāju no lielā biznesa un mēģināju savu daudzgadējo pieredzi pielietot šajā, ar garīgo izaugsmi saistītajā sfērā, es vairākas reizes pamatīgi apdedzinājos. Ātri aptvēru, ka katrā vibrāciju līmenī darbojās citi likumi darījumu vidē, attiecībās , un, jā arī naudas un pārpilnības plūsmā.
Pamazām ieviesu tos savā dzīvē un izveidoju savu teoriju, par to, kā darbojas šīs enerģijas pašreizējā laikā.

Kam ir domāts šis seminārs?
Cilvēkiem, kas neatkarīgi no dzimuma, sāk apzināties, ka laiki mainās, vecās metodes vai nu nestrādā, vai arī prasa ārkārtīgi daudz pūļu un enerģijas, bet rezultāts nenes gaidīto gandarījumu un finansiālo stabilitāti; cilvēkiem, kas meklē jaunus ceļus un citu pieeju, lai viss, kas saistās ar darījumu vidi: darbs, profesija, nauda, darba attiecības, pats process sniegtu gandarījumu, prieku un nodrošinātu fizisko eksistenci.
Plašāks tēmas teorētiskais izklāsts ir 'Ardievu, karma!' grāmatas sadaļā par darījumu vidi. Tiem, kas reģistrējušies, tieši šī nodaļa tiks nosūtīta epastā pirms semināra, lai mēs savā tikšanās laikā netērētu lieki laiku, bet jau strādātu ar konkrētām situācijām un jautājumiem.

Galvenie jautājumi

1. Īss ieskats tēmā par Jauno Laikmetu, jau esošajām un nākotnē paredzamajām tendencēm darījumu vidē, ražošanā, tirgū, pieprasījumā  un visu veidu darījumu attiecībās. Konkrētu biznesa piemēru analīze un pārrunas par nākotnes nišas izvēli. ''Ejošākās''biznesa nišas šodien un tuvākajā nākotnē. Mārketinga un menedžmenta pamatu izmaiņas.

2.Cilvēka enerģijas daudzuma korelācija ar pārpilnības plūsmu.
Galvenais priekšnoteikums, lai plauktu it viss, kam mēs ķeramies klāt, ir mūsu personīgais enerģijas daudzums un kvalitāte. Tā ir lielāka investīcija un lielākais magnēts atpakaļejošajai plūsmai.
Praktiski instrumenti, kā atpazīt un likvidēt enerģiju mazinošos faktorus, un galvenie (obligātie) nosacījumi, lai šī enerģija vairotos un vienmēr būtu līmenī.

3. Psiholoģiskie un karmiskie šķēršļi harmoniskai savas sirdslietas atrašanai, biznesa uzsākšanai un naudas plūsmas piesaistīšanai. Nabadzības psiholoģija un instrumenti, kā no tās atbrīvoties. Dzimumu enerģētiskās atšķirības, kas jāievēro, lai darījumu vidē abi justos pārliecinoši, viegli un gūtu no tā maksimālu gandarījumu un atdevi. Parādu un kredītu enerģētika.

4. Praktiskas tehnikas, meditācijas un ieteikumi.

Jo mēs ātrāk izpratīsim un pieņemsim izmaiņas pasaulē, ekonomikā, politikā, enerģijās, jo veiksmīgāk  pielāgosimies un iemācīsimies likt šīs zināšanas lietā, lai paaugstinātu savas dzīves kvalitāti. Ne tikai materiāli, bet arī emocionāli un fiziski!


Semināra ilgums līdz 4. stundām. Ieguldījums 45 Eur/t.sk PVN. NĀKAMAIS DATUMS TIKS IELIKTS SEPTEMBRĪ

Prakšu diena " Sieviešu aplis" 2016.gadā


No 2016.gada septembra prakšu dienas notiks mūsu Vidzemes centrā, Sērmūkšos, Amatas novadā. Tā būs viena nedēļas nogale mēnesī, kad prakstiski strādāsim ar saviem blokiem, celsim vibrācijas un atbrīvosim pagātni.

Sestdienā:

 • Enerģētiskās telpas radīšana ar tautasdziesmām;
 • Sazemēšanās un attīrīšanās meditācija;
 • Saruna par sievietes Spēka atgūšanu;
 • Galvenās terapeitiskās meditācijas, u.c.
Svētdienā:

Svētvietas un svētavota apmeklējums, saruna pašai ar sevi un došanās mājup
Līdzi jāņem sedziņa, siltās zeķītes, gultasveļa, dvielis un ''groziņš''. Ziedojums no 50 Eur

Šī tikšanas notiks vienā mēneša nedēļas nogalē no sestdienas 12:00 - 20:00. Nākamā dienā tiekai darbs pašām ar sevi un laiks pašām sev.
Prakšu dienā var piedalīties ikviena, kas to vēlās, piesakoties ŠEITSarunu vakars ''Sievietes ceļš'' 

(2016/17. gads pilns)

Pārmaiņu laiks uzņem apgriezienus. Lai mēs nejustos, kā izmestos no laivas, cīnoties ar varenajiem pārmaiņu vējiem un transformācijas viļņiem, derētu iepazīt šo laiku un ieskatīties Nākotnes scenārijā! Lai Tu varētu noķert savu vilni un ļaut, lai tas Tevi nes uz Tavu jauno pasauli. Pie tam gūstot prieku no šīs sērfošanas, izbaudot no sirds procesu, ko var tikai tad, ja Tev ir atslēga savas Nākotnes Vārtiem. Šīs atslēgas tad arī meklēsim šajā vakarā kopā.

Šī nebūs saruna par sievišķību vai sievišķo enerģiju. Tāpat tie noteikti nebūs padomi, kā izveidot apmierinošas un tradicionālas partneratteicības, par sievietes lomu ģimenē un sabiedrībā. Tā nebūs par jebkādām manipulatīvām stratēģijām dzīvē un attiecībās.
Šī būs saruna par sievietes Dvēseli. Tās būtību, uzdevumiem un ceļu. Dvēseles ceļu, ko esam izvēlējušās noiet, būdamas Sievietes.
Mēs runāsim par to:
 • Kāpēc tradicionālie vērtību orientieri vairs nestrādā un nesniedz piepildījumu un harmoniju dzīvē
 • Kā laikmetu maiņas ir ietekmējušas sievietes izpausmes, un ko sagaidīt no nākotnes
 • Kādēļ nestrādā vecie, vispārpieņemtie uzvedības modeļi attiecībās, sadzīvē un darba vidē
 • Kā izkļūt no prāta un sociuma uzliktajiem rāmjiem un ierobežojumiem, lai pārslēgtu savu apziņu uz ''nākamo celiņu'', pārietu no informācijas pie zināšanas, no teorijas pie darīšanas.
 • Enerģijas trūkums, kā galvenais ierobežojums un ko ar to darīt.
 • Partnerattiecību iespējamie modeļi un atbrīvošanās no ilūziju važām.
 • Praktiski ieteikumi un tehnikas, kā sadzirdēt savas dvēseles balsi, kļūt iekšēji brīvai, enerģijas pilnai un piepildītai
 • Atbildes uz jautājumiemLidojuma un brīvības sajūta rodas mūsos iekšienē. Kad mēs atmetam visus tos uzstādījumus un ierobežojumus, kam mēs esam izaudzināti  un pieraduši ticēt. Izprotot šo sistēmu, paraugoties uz to no cita skatu punkta, mēs ieraugam pasauli ārpus savu rāmju robežām, kas ļauj pat paliekot esošajā vietā un fiziski neko daudz nemainot, sajusties pavisam savādāk, jo mainās mūsu enerģētika, pastiprinās saikne ar Dvēseli, kas nozīmē arū to, ka dzīvē viss sāk notikt daudz vieglāk, harmoniskāk un it kā pats no sevis. Paļaušanās ceļš kā spēka ceļš.

Šis būs vakars, kura scenāriju radīsiet Jūs- vakara dalībnieces.  Par Jaunā laikmeta sievieti, tās būtību un sūtību,  -visām tām lietām, kas mums būs aktuālas! Ziedojums no 20 Eur. Sarunu ilgums ap 3 stundām

Konkrēti datumi (septembra, oktobra, utt.) tiks piedāvāti epastā iepriekšējā mēneša 20-22.datumos.
Pieteikšanās interesentu sarakstam, ŠEIT!Rekvizīti norēķiniem:


Biedrība Sirds Ceļš
Reģ.nr. 40008236525
a/s Swedbank
LV80HABA0551039961122


Norādot:  ''ziedojums par .....''

-->

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Piezīme. Tikai šī emuāra dalībnieks var publicēt komentārus.