svētdiena, 2018. gada 9. septembris

Sirds Ceļa Kopiena- jauns satikšanās formātsŠis ir laiks, kad nav viegli orientēties plašajā garīgo un pašattīstības virzienu piedāvājumā, ir viegli apjukt un visu piedāvājumu izvērtēšana atņem daudz laika un enerģijas.

Pasaule mainās un gan man, gan Tev ir jāspēj mainīties tai līdzi. Cilvēki sāk arvien vairāk novērtēt savu laiku un resursus, jo bez darba un pašattīstības, svarīgāk ir atrast laiku pašai dzīves dzīvošanai. Pilnvērtīgai un krāsainai dzīvošanai. Ar garšu.

Un vēl šis laiks pieprasa sajust Savējos, kaut šad tad satikties un bagātināties no vienotības sajūtas, ko spēj radīt tikai domubiedri, līdzīgi domājoši, vienu ceļu ejoši cilvēki.Esmu laimīga, ka uz šī ceļa- savas Sirds ceļa, neesmu viena, ka Jūs esiet man blakus. Brīžam tuvāk, brīžam tālāk, bet tomēr ik palaikam satiekoties kādā Pieturā uz šī Ceļa.

Jau vairāk kā gadu es esmu domājusi tajā virzienā, kā sakārtot to zināma veida haosu, kas neviļus rodas, izmēģinot dažādus instrumentus saiknes uzturēšanai ar Tevi laikā, kad sociālo tīklu moduļi sāk piedāvāt arvien vairāk neatbilstošas informācijas, lai piesaistītu mūs pie ekrāniem, meklējot sev atbilstošo, ko atrast kļūst arvien grūtāk. Videoplatformas, pieraksta formas, FB pasākumi, e-pastu izsūtīšana un administrēšana paņem to laiku, ko varētu veltīt jēgpilnām diskusijām, enerģētisko prognožu rakstīšanai, pārgājienu un dziesmu vakaru organizēšanai, saulrieta meditācijām... 

Ai, ja Tu zinātu, cik ir daudz fantastisku ideju par lietām, ko mēs varētu darīt kopā! Jo tieši kopā būšana- gan virtuālajā telpā, gan klātienē rada visefektīvāko enerģētisko telpu katra dalībnieka paātrinājumam- svaiga enerģija, domubiedru atbalsts, iedvesma un jauni kontakti- tas dod daudz vairāk, kā jebkurš kārtējais teorētiskais seminārs.

Izvērtējot visus šos argumentus, es sapratu, ka ieguvēji no šādas jaunas pieejas būsim mēs visi. Tas būs solītis pretī jauna veida mijiedarbībai, solītis ceļā uz to laiku, kura virzienā ejam- vienotības laikmetu. Pasaulē jau šāds modelis ir nopietni izkonkurējis sociālos tīklus. Tas brīdis kaut kad pienāks, kad cilvēki sāks pievilkties kā dzīvsudraba lodītes viens pie otra pēc interesēm, enerģijām, savējo sajūtām. Šī būs iespēja mums visiem patrenēties un sajust nākotnes vēsmas.. Ko saki?

Tāpēc ar jauno sezonu (septembri), es plānoju izmēģināt šo jauno modeli ar tiem, kam rezonē manas enerģijas, tas, ko es daru, kā redzu pasauli un procesus tajā. Vēlos, lai mana pieredze, izpratne, zināšanās un praktiskie instrumenti ir Tavā rīcībā.

Kopienas biedru sistēma (membership, сообщество) būtiski ietaupīs abu pušu laiku un arī naudiņu un dos virkni papildus iespēju un instrumentu. Patlaban esmu izvērtējusi savas iespējas, veidus, kā varu un vēlos ar Jums dalīties un piedāvāju to darīt četros iespējamajos veidos.

Sirds Ceļa blogs tādā veidā, kā pašlaik, pārstās pastāvēt, bet turpināsies jaunā mājaslapā, kurā varēs pierakstīties tie, kam interesē un sasaucās tas, ko daru es un mani domubiedri.

Tur arī būs iespējas diskutēt forumā, jautāt un saņemt atbildes, meklēt domubiedrus, organizēt pasākumus, utml.

Atsevišķa mājaslapas daļa- BLOGS, kas ietvers sevī iepriekšējo informāciju, daļu jauno rakstu un desmito tiesu bezmaksas meditāciju ierakstu, kā arī iepriekš, būs brīvi pieejami bez maksas. Lai varētu uzturēt šo platformu un, lai es varētu daudz vairāk laika veltīt tam, ko mīlu un, ar ko vēlos dalīties, par atsevišķu mēneša maksu būs pieejams daudz lielāks saturs un iespējas.Mani plāni jaunajai sezonaiEsmu sākusi rakstīt ''slepeno blogu'', kurā brīvi dalos savās domās par notiekošo redzamajā un neredzamajā pasaulē. Šajos rakstos, kas domāti krietni šaurākam lokam un jaunajā vietnē būs pieejami atsevišķā sadaļā (abonentiem), es runāju bez bremzēm, izskaistinājumiem un augstām frāzēm. Varu lietot žargonu un neiespringt ar gramatiku. Tur es esmu tāda, kāda esmu,- ar saviem ''cepieniem'', redzējumu un šodienas pārliecību. Bez maskām. Runājot tādā valodā, kādā runāju tikai savējo lokā, kas saprot un pieņem šo valodu. Saprot, kas ir cipīši, astrāļi, Sistēma utml. Pašlaik tur ir tikai daži raksti, bet man tādu ir daudz. Parasti tie ir vēstuļu formā domubiedriem. Bet, ir tikai dabiski, ka katrs no mums vēlās būs pats un runāt ar tiem, kas dzird, saprot par ko ir runa, ka ir viegli tā- būt pašam. Tas ir vēl viens būtisks iemesls, kādēļ es attālinos no sociālo tīklu vides un mainu formātu. Šo savstarpēju uzticēšanos un vēlmi, lai viss būtu pa īstam jau atskaņoju iepriekšējā Sirds Ceļa Pieturā. Ceru, ka tādas tās būs visas...

Sirds Ceļa Pietura. Tā būs divu dienu kopā būšana reizi 1-2 mēnešos tiem, ar ko ejam vienu ceļu. Katrai pieturai (SCP) es ieskicēšu tēmu loku, kurās iedziļināsimies un atšķirībā no mums pierastajiem Domubiedru Saietiem, šeit klāt nāks aktuālo tēmu apskati un enerģētiskās prakses.Tātad Sirds Ceļa Kopienas dalības varianti ir aprakstīti zemāk. Iepazīsties, un, ja kāds no variantiem uzrunā, lūdzu aizpildi ŠO formu... Tur būs vieta arī Taviem ieteikumiem un vēlējumiem. Varianti ir četri -brīvā piekļuve daļai resursu un vēl trīs:
''Vara'' programmas biedrs ir tāds, kam ir ierobežotas iespējas tikt klātienē, bet ir vēlme izmantot visu, ko piedāvā modernās tehnoloģijas. Piesakoties par ''vara'' biedru, tu saņemsi:


v Divus terapeitisko meditāciju vebinārus ‘’Dvēseles stundas’’ mēnesī, jeb 16 vebinārus gadā (septembris- aprīlis).

v Ik mēneša izsūtni (vai piekļuvi pilnam vietnes sirdscels.lv saturam) no manis ar interesantu un aktuālu informāciju, kā arī šī laika enerģētisko prognozi, ieteikumus, afirmācijas, lūgšanas, prakšu ieteikumus ikdienas izmantošanai un citu pēc maniem ieskatiem noderīgu informāciju.

v 10% atlaidi no standartcenas uz manis vadītajiem semināriem un praksēm

v 10% atlaidi grāmatām, enerģētiskajiem kursiem un meditāciju diskiem

v 10% atlaide citiem Sirds Ceļa pasākumiem Vidzemes Retrītu centrā (bērnu nometnēm, detox kūrēm, koncertiem)

''Sudraba'' programmas biedrs ir tāds, kam ir vēlme un iespēja izmantot vēl arī papildus iespējas- sadarboties ciešāk un aktīvāk. Piesakoties par sudraba biedru, tu saņemsi:

v Divus terapeitisko meditāciju vebinārus ‘’Dvēseles stundas’’ mēnesī, jeb 16 vebinārus gadā (septembris- aprīlis)

v Ik mēneša izsūtni no manis ar interesantu un aktuālu informāciju, kā arī šī laika enerģētisko prognozi, ieteikumus, afirmācijas, lūgšanas, prakšu ieteikumus ikdienas izmantošanai un citu pēc maniem ieskatiem noderīgu informāciju

v 25% atlaidi no standartcenas uz manis vadītajiem semināriem un praksēm

v ‘’Sirds Ceļa Pietura’’ – kopienas biedru satikšanās Vidzemes Retrītu Centrā, sarunas un diskusijas par aktuālo, dziednieciskās un enerģētiskās prakses, spēka meditācijas, bungu un dziesmu apļi, sadziedāšanās vakari, pastaigu meditācijas mežā, kino vakari, utml. vismaz 4 reizes gadā bez maksas (iespējams simbolisks ziedojums telpām)

v 15% atlaidi grāmatām, enerģētiskajiem kursiem un meditāciju diskiem

v 10% atlaide citiem Sirds Ceļa pasākumiem Vidzemes Retrītu centrā (bērnu nometnēm, detox kūrēm, koncertiem)
''Zelta'' biedrs ir tāds, kas vēlas šo nākamo gadu noiet pavisam tuvu blakus un atbalsta to, ko es daru. Piesakoties par Zelta biedru, tu saņemsi:

v Divus terapeitisko meditāciju vebinārus ‘’Dvēseles stundas’’ mēnesī, jeb 16 vebinārus gadā (septembris- aprīlis)

v Ik mēneša izsūtni no manis ar interesantu un aktuālu informāciju, kā arī šī laika enerģētisko prognozi, ieteikumus, afirmācijas, lūgšanas, prakšu ieteikumus ikdienas izmantošanai un citu pēc maniem ieskatiem noderīgu informāciju

v ‘’Sirds Ceļa Pietura’’ – kopienas biedru satikšanās Vidzemes Retrītu Centrā, sarunas un diskusijas par aktuālo, dziednieciskās un enerģētiskās prakses, spēka meditācijas, bungu un dziesmu apļi, sadziedāšanās vakari, pastaigu meditācijas mežā, kino vakari, utml. vismaz 4 reizes sezonā.

v Individuālā stundas saruna/konsultācija klātienē vai skaipā sākumā un pavadīšana (dvēseles koučings) -6x gadā(klātienē vai skaipā)

v 30% atlaidi no standartcenas uz manis vadītajiem semināriem un praksēm

v 20% atlaidi grāmatām, enerģētiskajiem kursiem un meditāciju diskiem

v Prioritāra iespēja nokļūt sakrālo ceļojumu grupās

v Iespēja izmantot par brīvu Vidzemes Retrītu centra telpas individuālam darbam ar sevi 2 x gadā (līdz 5 dienām), saskaņojot datumus.

v Daļa biedra naudas tiek novirzīta labiem darbiem un labdarības projektiem

v 10% atlaide citiem Sirds Ceļa pasākumiem Vidzemes Retrītu centrā (bērnu nometnēm, detox kūrēm, koncertiem)
''Vara'' biedra dalība – 9 eur/mēnesī 


''Sudraba'' biedra dalība – 18 eur/mēnesī 


''Zelta''biedra dalība -36 eur/mēnesī 
Finansiālo ieguvumu variet parēķināt paši- retrīti, prakšu dienas izmaksas ir 70eur, semināri 20-30 eur, vebināri 10-15eur, utt.

Piemērs. Ja Zelta biedrs apmeklē tikai klātienes prakšu dienas reizi mēnesī ar 30% atlaidi, viņš jau ietaupa 190 eur.

! Sudraba un Zelta biedru skaits ir ierobežots manas un telpu kapacitātes dēļ.

!! Sirds Ceļa Pietura pieejama ikvienam (kas nav Sudraba u Zelta programmu biedrs) par konkrētu dalības maksu (50-75eur/divas dienas)

P.s. Vebināri notiks gan tiešraidē, gan būs pieejami ierakstos. Parasti tie būs trešdienu vakari 20:00. Bet tā kā es daudz ceļoju, tad iespējamas citas dienas un laiki. Jebkurā gadījumā garantēti ir vismaz divi ieraksti mēnesī.

Pašlaik Tu tikai piesakies, atzīmējot kāda sadarbības forma Tevi uzrunā, lai es saprastu, kā labāk mijiedarboties un kāds ir aptuvenais interesentu skaits katrā programmā,- vēl nekādu pienākumu un maksāšanas! :)

P.s.s Atteikties/atrakstīties no ''vara''programmas Tu varēsi jebkurā brīdī, no ''sudraba''pēc pusgada, no ''zelta''pēc sezonas beigšanās (maija beigās).
Mīļie draugi! Paldies, ka esi izlasījis tik tālu! :) Pašlaik aktuālā informācija par notiekošo ir tikai manās FB lapās- Sirds Ceļa lapā un Vidzemes Retrītu Centra lapās.


Es no sirds vēlos, lai šis jaunais projekts aizietu, lai patiešām uz to pievilktos tie cilvēki, kas rezonē ar mani, manām enerģijām, manu ceļu un maniem domubiedriem. Lai mēs varam izmantot visus modernos instrumentus gan savai izaugsmei un attīstībai, gan kopābūšanai, gan arī ģenerētu visādas jaunas idejas, ko darīt klātienē…

Esmu atvērta visādiem projektiem un idejām. Tā pasaule, kas tagad mainās ir tik interesanta, ir tik daudz jaunu ideju, apvāršņu un iespēju! Jāņem tik ciet, vai ne?

Vēl joprojām es esmu kopā ar saviem ceļabiedriem- Kristu un Kristapu, Lindu Vītoliņu, Sarmīti Eiduku, Inesi Roznieci, Daci Ločmeli, Andžeju Reiteru, Inesi Gulbi, Sarmīti Ausekli u.c.

Jā, šis ir jauns koncepts- nevis es eju pie Tevis, mēģinot Tevi noķert sociālajos tīklos un epastā, bet Tu nāc pie manis :) Pieļauju, ka daudziem no Jums arī, tāpat kā man, sociālo tīklu dzīvē ir stipri par dauz! :) Un mēs ejam šo ceļu kopā.. :) Esam!!!

Patiesā siltumā-

Inta

PIETEIKUMS IR ŠEIT, LŪDZU AIZPILDI :)

Informācija par maksājumiem:

Tātad, kad būsi samaksājusi savu Kopienas Biedra maksu, epastā saņemsi pieeju visam šī mēneša saturam: pieejas saitei uz nākamajiem vebināriem, enerģētiskajai prognozei, audiopraksēm, utt.

SCK biedri septembrī (līdzīgi arī pārējos mēnešus) saņems:

Septembra enerģētisko prognozi/analīzi (par procesiem šajā laikā), 

Vēstījumu no Debesīm (augstu vibrāciju teksts)

Audioprakses ''Atjaunošanās'' un ''Savienošanās ar savu Augstāko Es'' ikdienas praktizēšanai.

Divus vebināru un meditāciju ierakstus

Lūdzu, veicot pārskaitījumu, obligāti norādi programmu, savu epastu un mēnesi, par kuru maksā. Pārliecinies, ka tas ir norādīts pareizi. Piemēram: ''Vara'', epasts, mēnesis (regulārais maksājums, gads)
Bloomhause, SIA

Reģ.nr. 44103117981

a/s Swedbank

LV63HABA0551045458030

Lai skaistas šīs septembra dienas!

Sirsnīgi-

Inta
Paypal

sirdscels@sirdscels.lv


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru